Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Lena2, baš mi je drago! Čestitam ti, nek bude uredna i školska trudnoća i zdrava bebica 🧡👶🏻🐥
    Silver, zato ih ima svagdi, šta ti je želja za održavanjem vrste 😂 
    Maki994, žao mi je,  želim ti sve najbolje! 🧡

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    doka1

    Pozdrav cure, 12 dc sam , lh trakica negativna, nema ni sjenice samo testna linija.
    Prva lh trakica u zivotu :S
    Citam da neke cure kroz cijeli ciklus imaju sjenu bar, ima li koja da nema nista???
    Moze li biti da moram posjetiti ginekologa da nemam ovulacije ili da ce se kroz par dana pokazati i druga linija?
    Imao netko potpuno negativne trakice?

    Nije pravilo da moraš imati kroz cijeli ciklus vidljivu testnu, evo ja čak ova ciklus nemam O (potvrdio gin), a testna se jasno vidi, tako da je to sve individualno…možda ti trebaju osjetljivije trakice. Makar ne mora ti biti pravilo da je O 14dc, nastavi piškiti, možda O bude kasnije.


    Lucky, koji si ti dc ciklusa išla na pregled pa da gin rekao da neće bit O? 

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar Kaća

    Kaća

    Broj poruka: 955

    Prijavi adminu

    Cure krenili smo s pretragama. Uzela je briseve, napravila papu. Trebala bi sutra dobit, test bijel ko snijeg. Nadam se da će doć danas ili sutra da mogu u petak ići vaditi hormone da me ne uhvati vikend pa ćemo vidit šta dalje.

    👩🏻‍🦰29 🧔33
    3/21 AIH - ❌
    4/21 prirodni IVF (clomifen) ❌
    6/21 - stimulirani IVF ❌
    2.8.'21 ➕ spontana trudnoća
    22.3.2022. Helena ♥️
    25.2.2024. ➕ (4+1)
    *Trombofilija

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    simba

    Lucky🍀

    doka1

    Pozdrav cure, 12 dc sam , lh trakica negativna, nema ni sjenice samo testna linija.
    Prva lh trakica u zivotu :S
    Citam da neke cure kroz cijeli ciklus imaju sjenu bar, ima li koja da nema nista???
    Moze li biti da moram posjetiti ginekologa da nemam ovulacije ili da ce se kroz par dana pokazati i druga linija?
    Imao netko potpuno negativne trakice?

    Nije pravilo da moraš imati kroz cijeli ciklus vidljivu testnu, evo ja čak ova ciklus nemam O (potvrdio gin), a testna se jasno vidi, tako da je to sve individualno…možda ti trebaju osjetljivije trakice. Makar ne mora ti biti pravilo da je O 14dc, nastavi piškiti, možda O bude kasnije.

    Lucky, koji si ti dc ciklusa išla na pregled pa da gin rekao da neće bit O?


    Bila sam 10dc

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Deleted user

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    HVALA LUCKY <3

  • Avatar Eri

    Eri

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Bok =D
    Pratim vas neko kratko vrijeme i odlucila sam i ja probati sa tim lh trakicama malo popratiti situacijua i nova sam na forumu =)
    Posto sam tek pocela s tim, da li bi ovaj ciklus trebala svaki dan piskiti vise puta, jednom na dan ili ?
    Ciklusi su mi uredni, nekad malo urani M, okvirno 25-28 dana, znalo se desiti i nakon 23 dana, tako da smo prvo dijete zaceli odmah nakon M i zbunili ginica =D
    Osjetim te ovulacije dosta jako u smislu imam grceve, jak iscjedak ali i psihicki me skroz razmontira, nekad gore nego pms >.<
    Sad radimo od nedavno na drugoj bebi, pa reko da pokusam popratiti to sve malo bolje s obzirom da nemamo vise toliko vremena bit spontani, moramo ciljati te dane haha

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • MJ317

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Lena2 cestitam!! 🤩🥳🥳

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    lena2

    https://ibb.co/kMj8gGp [ibb.co]
    Prvi test napravljen u nedelju, drugi u ponedeljak i trrci srijeda ( tj danas)
    Meni se cini da crtice uredno tamne a vama ?


    Divno! ❤️
    Cestitam i nek bude skolska 🥰

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Eri

    Bok =D
    Pratim vas neko kratko vrijeme i odlucila sam i ja probati sa tim lh trakicama malo popratiti situacijua i nova sam na forumu =)
    Posto sam tek pocela s tim, da li bi ovaj ciklus trebala svaki dan piskiti vise puta, jednom na dan ili ?
    Ciklusi su mi uredni, nekad malo urani M, okvirno 25-28 dana, znalo se desiti i nakon 23 dana, tako da smo prvo dijete zaceli odmah nakon M i zbunili ginica =D
    Osjetim te ovulacije dosta jako u smislu imam grceve, jak iscjedak ali i psihicki me skroz razmontira, nekad gore nego pms &gt;.&lt;
    Sad radimo od nedavno na drugoj bebi, pa reko da pokusam popratiti to sve malo bolje s obzirom da nemamo vise toliko vremena bit spontani, moramo ciljati te dane haha


    Dobro dosla 😊 i jos prije otisla na pdf trudnoca 🤞
    S obzirom na ciklus ja bi ti preporucila da krenes piskit odmah nakon m, za pocetak dovoljno jednom dnevno a kad krene tamnit onda 2 puta 😊

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Eri

    Eri

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Puno hvala na info i lijepim zeljama 
    Ja sam iz nekog razloga uvjerena da ovaj put ne bude islo bas tako brzo kao prvi put, trebalo mi je 4 godine da se uopce odlucim na drugo a stresa koliko hoces u zadnjih par godina haha, zivi bili pa vidjeli 
    Sretno svima i drago mi je zbog ovih par plusica iako se ne znamo, bas sam dosta stranica prelistala u nadi da vidim plusice hahaha, kako se ovakve stvari brzo pretvore u opsesije 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.