Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    TiKi92

    Amelie mene su narucili doslovno danas za sutra. Poneses uputnicu i kad si narucen sestra izađe i ides direkt unutra, ne cekas u redu.


    Tnx za info!:)

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    Hopeforyou

    Curke,jel znate mozda postoji li jos koji razlog da se na LH trakici dogodi ponovno Peak,a da je ovulacija vec prosla? Radila sam maloprije testic i evo rezultata:

    [ibb.co]


    Razlog može biti: policistični jajnici, predmenopauza, menopauza, poremećaji hormona (u smislu ravnoteže štitnjače i spolnih hormona), ako se događa u svakom ciklusu, ali ako se dogodi jednom-dvaput to je ok…može biti neki trenutni faktor i proći će.

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    ODBROJAVANJE 7/2020
    Mmarie - 6.7.2020. - ♥️➕
    Bajo - 9.7.2020 - ♥️➕
    Ivkica -9.7.2020 - 7 dana kasni♥️
    Kaća -16.7.2020 - danas♥️
    Maša25 -20.7.2020 - 4 dana♥️
    MJ317 - 20.7.2020 - 4 dana♥️
    Sanjich 27.7.2020. - 11 dana♥️
    Jelenajelena -27.7.2020.-11 dana♥️
    Simba -28.7.2020 - 12 dana♥️
    ODBROJAVANJE 8/2020
    Mallla - 4.8.2020 - 19 dana♥️
    Ana0310 - 5.8.2020 -20 dana♥️
    TiKi92 - 8.8.2020 - 23 dana♥️
    Negro22 - 8.8.2020 - 23 dana♥️
    Sara🌻(Mrljica) - 10.8.2020 - 24 dana♥️
    KriSta87 - 11.7.2020 - 25 dana♥️
    Nadi_ - 13.8.2020 -27 dan♥️
    BruNa - ??? ♥️
    Anitram - ???♥️

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    silver

    Hopeforyou

    Curke,jel znate mozda postoji li jos koji razlog da se na LH trakici dogodi ponovno Peak,a da je ovulacija vec prosla? Radila sam maloprije testic i evo rezultata:

    [ibb.co]

    Razlog može biti: policistični jajnici, predmenopauza, menopauza, poremećaji hormona (u smislu ravnoteže štitnjače i spolnih hormona), ako se događa u svakom ciklusu, ali ako se dogodi jednom-dvaput to je ok…može biti neki trenutni faktor i proći će.


    Šta bi mi bez tebe Silver 😍😍😍

  • Avatar ivkica

    ivkica

    Broj poruka: 296

    Prijavi adminu

    Samo da se javim… jer vidim po popisu da piše da mi kasni. Došla je ona na 9.7. Ali nikako uhvatit vremena se javiti. 

    🙎29 god., 👦muž 33 god.
    02/2020 nalaz spermiograma loš, dijagnoza Asthenozoospermia - uzima cink i ostale dodatke
    22.5. nalaz spermiograma astheno necrozoospermia
    Nakon godinu i dva mj prvi test pozitivan - bez korištenja ikakvih metoda (lh trakice, bazalna temp, dečko od 8 mj nije koristio ništa)

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Hopeforyou

    Curke,jel znate mozda postoji li jos koji razlog da se na LH trakici dogodi ponovno Peak,a da je ovulacija vec prosla? Radila sam maloprije testic i evo rezultata:

    [ibb.co]


    A koji si dc? 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Eri

    Opet ja
    Znaci kad se pojavi pored kontrolne linije jos jedna, to je porast lh ? Ovulacija nastupa kroz dan,dva? Mislim osjetim ja bolove dole standard i iscjedak sad vec dva dana. Ispricavam se ak ispadam blento ali nisam nikad pratila te plodne dane prije 😅


    Meni je ta druga crta uvijek prisutna. Treba svakako jedno vrijeme koristi lh trakice da bi mogla skuzit kako to kod tebe funkcionira

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Eri

    Eri

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Sanjarka88


    Meni je ta druga crta uvijek prisutna. Treba svakako jedno vrijeme koristi lh trakice da bi mogla skuzit kako to kod tebe funkcionira


    Meni nije bila do jucer, prvo se neka sjena nazirala, onda se malo kao bolje vidlo na drugom, jos cu ovih dana testirati pa cu bit pametnija, ali po simptomima znam da dolazi O 
    Bas me nekad gadno opere, gore nego pms, uzas

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Eri

    Sanjarka88


    Meni je ta druga crta uvijek prisutna. Treba svakako jedno vrijeme koristi lh trakice da bi mogla skuzit kako to kod tebe funkcionira

    Meni nije bila do jucer, prvo se neka sjena nazirala, onda se malo kao bolje vidlo na drugom, jos cu ovih dana testirati pa cu bit pametnija, ali po simptomima znam da dolazi O
    Bas me nekad gadno opere, gore nego pms, uzas


    E onda je to to 🤞 
    Mene sreca nije na psihu, jos mi samo treba 
    Pms mi traje po 10 dana i to zna biti kaos 😬

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Ja evo ne znam, nama se neće pa neće…moram se potužit…prvo ciklus od 60 dana, onda dočekam idući a taj anovulatorni, evo dragi je bio na sistematskom i javlja da mora nekakav mini zahvat napravit dolje što znači da od danas pa nadalje nema keksa 10-15 dana…i tako ti ode 3 mjeseca, a da nisi ni trepnuo. kažem eto jedino sreća u nesreći je da se potrefilo to njegovo s ovim mojim ciklusom pa nekako si mislim sve je s razlogom ispalo tako, a ne da znam da ovuliram, a ništa ne možemo. Tako da ja sad baš baš baš nemam šta pratit, nema keksa, nema O, bavit ćemo se drugim stvarima neko vrijeme.

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.