Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    simba

    Lucky🍀

    simba

    Lucky🍀

    doka1

    Pozdrav cure, 12 dc sam , lh trakica negativna, nema ni sjenice samo testna linija.
    Prva lh trakica u zivotu :S
    Citam da neke cure kroz cijeli ciklus imaju sjenu bar, ima li koja da nema nista???
    Moze li biti da moram posjetiti ginekologa da nemam ovulacije ili da ce se kroz par dana pokazati i druga linija?
    Imao netko potpuno negativne trakice?

    Nije pravilo da moraš imati kroz cijeli ciklus vidljivu testnu, evo ja čak ova ciklus nemam O (potvrdio gin), a testna se jasno vidi, tako da je to sve individualno…možda ti trebaju osjetljivije trakice. Makar ne mora ti biti pravilo da je O 14dc, nastavi piškiti, možda O bude kasnije.

    Lucky, koji si ti dc ciklusa išla na pregled pa da gin rekao da neće bit O?

    Bila sam 10dc
    Ako žena ima duge cikluse, da li se tad već mora nešto vidjeti? Mislim na folikul. Jel moguće da ga nije vidjela ili previdjela ako je bio baš mali, a da će O ipak nastupiti kasnije.? Ja sam znala O imati 25 ciklusa.


    Meni je bas objasnjavala frendica koja je isto tako dosla oko 10dc i isto dr nije vidio folikul, ona je pitala jer je mislila isto sto i mi da li to znaci da ce bit kasnija ovulacija ako nema 10dc nijednog folikula, dr je rekao da taj ciklus nema O bez obzira koliko trajao, tako da ako ti ne vidi folikule nema O sve do iduceg ciklusa, bio ciklus od 28 dana ili 45 dana. 

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Fancy

    Lucky🍀

    Mattan28

    Lucky🍀

    Mattan28

    malala

    Mattan28

    @malala aj baš super da je sve prošlo ok 🧡 mislila, sam na tebe..
    Odnosi se ne preporučuju zbog mogućnosti infekcije, ali ako ti je ovulacija za npr 5,6 dana onda možeš barem su meni tako rekli.

    Hvala. 🤗
    O će biti i 10 dana poslije toga tako da neću raditi pauzu ali pitat ću dr za svaki slučaj.

    Ma da, svaki daje druge savjete 🥴
    Cure koje ste uz imale duphaston za regulaciju ciklusa zanima me sljedeće, ja sam ga uzimala jedan ciklus za sada i evo već dva sljedeća ciklusa dođe M na 28 dan a ne 31 i O bude cca dva dana kasnije, što me veseli jer inače bi danas već bio pik na trakici a još uvijek je blijeda. A nadam se što kasnijoj pa barem 11 DC da ta jadna jajna stanica stigne napraviti svoje 😁
    Jel moguće da jedna tura tako izregulira ciklus?

    I ja sam ga uzimala prosli ciklus, nadam se da ce i meni izregulirat kao tebi, danas sam na 22dc i evo strpljivo cekam da vidim kad ce M

    Kako si ti uzimala?
    Meni je taj ciklus bio toliko bolan 🤬 tri tablete sam popila i tek nakon cca 2 sata popustila bol
    Meni je ciklus vec bio na 47dc, M nikako da dode, onda sam pocela 2 tablete dnevno svakih 13 sati, i tako 7 dana, ali mi je M bila bas onako slabasna, trajala 5 dana, bez bolova. I sad se nadam da ce ovaj put doc u nekom normalnijem periodu 🤞🏻tjesi me tvoje iskustvo 😂

    Tebi dani bas dugi, a?! :P 😂


    Ne pitaj me nista 🙈😂😂😂

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Eri

    Eri

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Mattan28



    Da porast, ali tek kada je iste boje ili jača od kontrolne tada možeš očekivati O, to je pik. A ovulacija nastupa kako kod koga, od 12-48 sati nakon pozitivnog testa.. Odnosno samo mjerenje tempice ti može potvrditi da je do O zaista i došlo… Ali to je za ove disciplinirane i ustrajne ❣️


    Hvalaaaa  Ma joj necu se jos i temperaturom zamarat, ne zasad jos ahaha, jer se lako navucem na svasta pa postanem opsesivno kompulzivna 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Curke,jel znate mozda postoji li jos koji razlog da se na LH trakici dogodi ponovno Peak,a da je ovulacija vec prosla? Radila sam maloprije testic i evo rezultata:

    [ibb.co]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1878

    Prijavi adminu

    Amelie

    Curke, koliko se čekaju nalazi za trombofiliju u Vinogradskoj? Čini mi se da je netko od vas to radio.. tnx;)


    Moja seka je cekala nalaz otprilike 3 tjedna tako nesto..pa ako pomaze 😊

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Amelie ja sam radila test na trombofiliju u Vinogradskoj. Receno mi je da se ceka mjesec i po, a meni nalazi dosli za dva tjedna tocno. Sad u koroni slabije rade te pretrage pa onda nisu pretrpani i brze naprave. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Hvala cure..:) Voljela bih to sutra prije mora rijesiti.. a sad cujem da se i za to treba naruciti:/ Ne znam jel da se pravim blesava pa odem i probam riješiti ili zivkam pa tek iza 10.8. rjesavam..

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Amelie mene su narucili doslovno danas za sutra. Poneses uputnicu i kad si narucen sestra izađe i ides direkt unutra, ne cekas u redu. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    simba

    Lucky🍀

    simba

    Lucky🍀

    doka1

    Pozdrav cure, 12 dc sam , lh trakica negativna, nema ni sjenice samo testna linija.
    Prva lh trakica u zivotu :S
    Citam da neke cure kroz cijeli ciklus imaju sjenu bar, ima li koja da nema nista???
    Moze li biti da moram posjetiti ginekologa da nemam ovulacije ili da ce se kroz par dana pokazati i druga linija?
    Imao netko potpuno negativne trakice?

    Nije pravilo da moraš imati kroz cijeli ciklus vidljivu testnu, evo ja čak ova ciklus nemam O (potvrdio gin), a testna se jasno vidi, tako da je to sve individualno…možda ti trebaju osjetljivije trakice. Makar ne mora ti biti pravilo da je O 14dc, nastavi piškiti, možda O bude kasnije.

    Lucky, koji si ti dc ciklusa išla na pregled pa da gin rekao da neće bit O?

    Bila sam 10dc
    Ako žena ima duge cikluse, da li se tad već mora nešto vidjeti? Mislim na folikul. Jel moguće da ga nije vidjela ili previdjela ako je bio baš mali, a da će O ipak nastupiti kasnije.? Ja sam znala O imati 25 ciklusa.

    Meni je bas objasnjavala frendica koja je isto tako dosla oko 10dc i isto dr nije vidio folikul, ona je pitala jer je mislila isto sto i mi da li to znaci da ce bit kasnija ovulacija ako nema 10dc nijednog folikula, dr je rekao da taj ciklus nema O bez obzira koliko trajao, tako da ako ti ne vidi folikule nema O sve do iduceg ciklusa, bio ciklus od 28 dana ili 45 dana.


    Aha. To sam si i mislila, al opet, zbog folikularne faze, što bi bilo logičnjo

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    simba

    Lucky🍀

    simba

    Lucky🍀

    simba

    Lucky🍀

    doka1

    Pozdrav cure, 12 dc sam , lh trakica negativna, nema ni sjenice samo testna linija.
    Prva lh trakica u zivotu :S
    Citam da neke cure kroz cijeli ciklus imaju sjenu bar, ima li koja da nema nista???
    Moze li biti da moram posjetiti ginekologa da nemam ovulacije ili da ce se kroz par dana pokazati i druga linija?
    Imao netko potpuno negativne trakice?

    Nije pravilo da moraš imati kroz cijeli ciklus vidljivu testnu, evo ja čak ova ciklus nemam O (potvrdio gin), a testna se jasno vidi, tako da je to sve individualno…možda ti trebaju osjetljivije trakice. Makar ne mora ti biti pravilo da je O 14dc, nastavi piškiti, možda O bude kasnije.

    Lucky, koji si ti dc ciklusa išla na pregled pa da gin rekao da neće bit O?

    Bila sam 10dc
    Ako žena ima duge cikluse, da li se tad već mora nešto vidjeti? Mislim na folikul. Jel moguće da ga nije vidjela ili previdjela ako je bio baš mali, a da će O ipak nastupiti kasnije.? Ja sam znala O imati 25 ciklusa.

    Meni je bas objasnjavala frendica koja je isto tako dosla oko 10dc i isto dr nije vidio folikul, ona je pitala jer je mislila isto sto i mi da li to znaci da ce bit kasnija ovulacija ako nema 10dc nijednog folikula, dr je rekao da taj ciklus nema O bez obzira koliko trajao, tako da ako ti ne vidi folikule nema O sve do iduceg ciklusa, bio ciklus od 28 dana ili 45 dana.

    Aha. To sam si i mislila, al opet, zbog folikularne faze, što bi bilo logično


    🥴🥴 rečenicu ni ja ne razumijem, a slučajno poslala😁🤣 ugl, tako sam i mislila zbog folikularne faze, ali nekako sam opet mislila da se možda kod nekih žena to jednostavno kasnije dogodi, tj. da je moguće🤷‍♀️

    👩33g
    👨42g
    👦4g

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.