Lh trakice 3. dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Eri

    Puno hvala na info i lijepim zeljama
    Ja sam iz nekog razloga uvjerena da ovaj put ne bude islo bas tako brzo kao prvi put, trebalo mi je 4 godine da se uopce odlucim na drugo a stresa koliko hoces u zadnjih par godina haha, zivi bili pa vidjeli
    Sretno svima i drago mi je zbog ovih par plusica iako se ne znamo, bas sam dosta stranica prelistala u nadi da vidim plusice hahaha, kako se ovakve stvari brzo pretvore u opsesije


    Koliko godina ima prvo dijete?
    Da, bas navlakusa 😁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Eri

    Eri

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    Eri

    Puno hvala na info i lijepim zeljama
    Ja sam iz nekog razloga uvjerena da ovaj put ne bude islo bas tako brzo kao prvi put, trebalo mi je 4 godine da se uopce odlucim na drugo a stresa koliko hoces u zadnjih par godina haha, zivi bili pa vidjeli
    Sretno svima i drago mi je zbog ovih par plusica iako se ne znamo, bas sam dosta stranica prelistala u nadi da vidim plusice hahaha, kako se ovakve stvari brzo pretvore u opsesije

    Koliko godina ima prvo dijete?
    Da, bas navlakusa 😁


    Evo navršila je 4 prošli tjedan =)
    Bilo je kao ajmo probati pa ak ide ide, ak ne ide dobro, bude vec jednom ahahaa
    U meduvremenu dobila posao sa kojeg sam brzo morala otic jer nije bas bilo pogodno za trudnicu.
    Sad bas ciljamo i planiramo, pa nekako si mislim da ovaj put bas nece kako ja hocu 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Eri

    Sanjarka88

    Eri

    Puno hvala na info i lijepim zeljama
    Ja sam iz nekog razloga uvjerena da ovaj put ne bude islo bas tako brzo kao prvi put, trebalo mi je 4 godine da se uopce odlucim na drugo a stresa koliko hoces u zadnjih par godina haha, zivi bili pa vidjeli
    Sretno svima i drago mi je zbog ovih par plusica iako se ne znamo, bas sam dosta stranica prelistala u nadi da vidim plusice hahaha, kako se ovakve stvari brzo pretvore u opsesije

    Koliko godina ima prvo dijete?
    Da, bas navlakusa 😁

    Evo navršila je 4 prošli tjedan =)
    Bilo je kao ajmo probati pa ak ide ide, ak ne ide dobro, bude vec jednom ahahaa
    U meduvremenu dobila posao sa kojeg sam brzo morala otic jer nije bas bilo pogodno za trudnicu.
    Sad bas ciljamo i planiramo, pa nekako si mislim da ovaj put bas nece kako ja hocu


    Moj je napunio 4 prije mjesec dana 😊
    Drzim fige da se pratimo i ovaj put i to vec ovo ljeto 🤞
    I ja ocekujem da ce duze trajat, tko ce pogodit odnos na o 😁

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • lena2

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Hvala svima na čestitkama , ja sam 4+6 ali svaki dan imam lagane grcice, dali je to normalno ili? I bole me grudi. Dali je i vama bilo tako? Danas idem kod ginica

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    lena2

    Hvala svima na čestitkama , ja sam 4+6 ali svaki dan imam lagane grcice, dali je to normalno ili? I bole me grudi. Dali je i vama bilo tako? Danas idem kod ginica


    Sve je to normalno 😊

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Eri

    Eri

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Sanjarka88

    Moj je napunio 4 prije mjesec dana 😊
    Drzim fige da se pratimo i ovaj put i to vec ovo ljeto 🤞
    I ja ocekujem da ce duze trajat, tko ce pogodit odnos na o 😁


    Eto, vršnjaci =)
    Sretno nam bilo onda, držim nam svima fige 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    @malala aj baš super da je sve prošlo ok 🧡 mislila, sam na tebe..
    Odnosi se ne preporučuju zbog mogućnosti infekcije, ali ako ti je ovulacija za npr 5,6 dana onda možeš barem su meni tako rekli. 

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    ODBROJAVANJE 7/2020
    Mmarie - 6.7.2020. - ♥️➕
    Bajo - 9.7.2020 - ♥️➕
    Ivkica -9.7.2020 - 6 dana kasni♥️
    Kaća -16.7.2020 - 1 dan♥️
    Maša25 -20.7.2020 - 5 dana♥️
    MJ317 - 20.7.2020 - 5 dana♥️
    Sanjich 27.7.2020. - 12 dana♥️
    Jelenajelena -27.7.2020.-12 dana♥️
    Simba -28.7.2020 - 13 dana♥️
    ODBROJAVANJE 8/2020
    Mallla - 4.8.2020 - 20 dana♥️
    Ana0310 - 5.8.2020 -21 dana♥️
    TiKi92 - 8.8.2020 - 24 dana♥️
    Negro22 - 8.8.2020 - 24 dana♥️
    Sara🌻(Mrljica) - 10.8.2020 - 25 dana♥️
    KriSta87 - 11.7.2020 - 26 dana♥️
    Nadi_ - 13.8.2020 -28 dan♥️
    BruNa - ??? ♥️
    Anitram - ???♥️

  • Avatar Matkiša 😎

    Matkiša 😎

    Broj poruka: 2107

    Prijavi adminu

    malala

    Mattan28

    @malala aj baš super da je sve prošlo ok 🧡 mislila, sam na tebe..
    Odnosi se ne preporučuju zbog mogućnosti infekcije, ali ako ti je ovulacija za npr 5,6 dana onda možeš barem su meni tako rekli.

    Hvala. 🤗
    O će biti i 10 dana poslije toga tako da neću raditi pauzu ali pitat ću dr za svaki slučaj.


    Ma da, svaki daje druge savjete 🥴
    Cure koje ste uz imale duphaston za regulaciju ciklusa zanima me sljedeće, ja sam ga uzimala jedan ciklus za sada i evo već dva sljedeća ciklusa dođe M na 28 dan a ne 31 i O bude cca dva dana kasnije, što me veseli jer inače bi danas već bio pik na trakici a još uvijek je blijeda.  A nadam se što kasnijoj pa barem 11 DC da ta jadna jajna stanica stigne napraviti svoje 😁
    Jel moguće da jedna tura tako izregulira ciklus? 

    2x IUI, prirodna asp (nema js), ICSI-🐧🐧🐧
    FET 1️⃣ biokemijska✖️ FET 2️⃣ ✖️
    FET 3️⃣ Bhcg 10dnt> 198,5 - 12dnt> 608,0 ✔️
    Uzv - 5tt+2, GV 11 mm, ŽV 3 mm
    6tt+2 imamo 💗

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Mattan28

    malala

    Mattan28

    @malala aj baš super da je sve prošlo ok 🧡 mislila, sam na tebe..
    Odnosi se ne preporučuju zbog mogućnosti infekcije, ali ako ti je ovulacija za npr 5,6 dana onda možeš barem su meni tako rekli.

    Hvala. 🤗
    O će biti i 10 dana poslije toga tako da neću raditi pauzu ali pitat ću dr za svaki slučaj.

    Ma da, svaki daje druge savjete 🥴
    Cure koje ste uz imale duphaston za regulaciju ciklusa zanima me sljedeće, ja sam ga uzimala jedan ciklus za sada i evo već dva sljedeća ciklusa dođe M na 28 dan a ne 31 i O bude cca dva dana kasnije, što me veseli jer inače bi danas već bio pik na trakici a još uvijek je blijeda. A nadam se što kasnijoj pa barem 11 DC da ta jadna jajna stanica stigne napraviti svoje 😁
    Jel moguće da jedna tura tako izregulira ciklus?


    I ja sam ga uzimala prosli ciklus, nadam se da ce i meni izregulirat kao tebi, danas sam na 22dc i evo strpljivo cekam da vidim kad ce M

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.