Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar maki994

    maki994

    Broj poruka: 351

    Prijavi adminu

    Lucky kod tebe je pravo iscekivanje 😅 

    [lilypie.com]

    👩🏻‍💼26god ( blagi PCOS )
    👨🏻‍💼30god (sve uredno)
    👫🏻3 godine braka
    🦋pokusavamo od 02/2019
    04.03. HSG🤞

  • Avatar KDS

    KDS

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Mojih simptoma nema još, u gužvi cijelo vrijeme i zaokupljena drugim stvarima tako da baš ne osluškujem tijelo detaljno 

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    maki994

    Lucky kod tebe je pravo iscekivanje 😅


    Taman pomislis kako se nakon pilula lijepo ustabilio ciklus, kad eto ti ga na 🙈 iscekujem jos koji dan pa zovem ginica, sad vec i moje strpljenje popusta moram priznat

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Lucky, ma ti si trudna! Samo ce ti kasnije pokazati…negoo imas li testića kakvih? Ajd nabaci jedan 😁

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Jutro, u mene nista,apsolutno nista. Ne nadam se ničemu. 
    Silver,  umrla sam sad sa 2dpo symptoms 😂😂😂😂😂😂

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Malela

    Amelie

    Ajmee..malo si me umirila.. ja sam poslala mail svojoj dr. pa cemo vidjeti sto kaze.. U svakom slucaju vidim da te vrijednosti znaju jako varirati i nastojati cu se ne sekirati do iduceg utorka..boze pomozi..🤯🤯
    Mislim da si ti duze trudna.. ovo je bas kao da si u sestom tjednu.. a sto mislis kakve su sanse da su blizanci??:)) Sretno svakako i nek te tjesi sto je do petka samo 3 dana.. (danas vise ne broji!:p) Sretno svakako! Javi obavezno sto kaze dr..

    Amelie ciklus prije ovog sam koristila Klomifen za poticanje O i dupaston poslije, kao može biti od toga, a od muža polusestrična ima blizance. Pa eto, vidjet ćemo.
    HahHa ti mi nisi ni petak brojila, ajde kad tako broji ni nije tako dugo, još malo pa će utorak i onda još samo 2 dana hahahaha.


    Hahahah.. eto vidis da ce brzo to.. tako i meni do mog pregleda iduci utorak..samo jos 6 dana🙈🙈 Nadam se da ce sve biti ok.. i bas me zanima sto je ustvari.. mozda su stvarno blizanci!?! 🥳🥳🥳

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    chiAn6

    Lucky, ma ti si trudna! Samo ce ti kasnije pokazati…negoo imas li testića kakvih? Ajd nabaci jedan 😁


    Ma nisam, imala bi bilo kakav simptom, a napravila sam test u petak i nije bilo ni sjenice

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Ja na 35dc i izgubljena sam u prostoru i vremenu 😂😂😂 jedino nekakav lagani bijeli iscjedak primjecujem tu i tam, ne znam sta se sprema 🤔


    Jel mliječan onako i malo gušći?

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar Lalla

    Lalla

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Hej cure, evo da javim ja i nesto lijepo kod sebe. Bila sam danas na 1. uzv i sve je ok (srceko, crl, zumancana).  Nadam se da ce biti treća sreća. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Malela zaboravih napisati da mi je dr. rekla da je ovo moja beta skroz ok.. tak da me ajde malo i ona smirila. Ali kad sam ja pročitala kod tebe 17 000 a kao dva dana iza mene si trebala dobiti zacrnilo mi se pred ocima🙈🙈 Mislim da je stvarno rijec samo o tome da si tjedan vise trudna nego mislis.. a blizanci se mogu desiti i prvi put u familiji.. nikad ne znas😁 Samo da sve bude dobro i da su bebe zdrave🤞🤞🤗

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.