Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar maki994

    maki994

    Broj poruka: 351

    Prijavi adminu

    Malla, ma vidim i ja da postoji bas dosta mogucnosti, ovo mi je prvi mjesec mjerenja bazalne tako da jos ne mogu reci tocno kako se ciklus ponasa… nisam ocekivala odmah prvi mjesec da ce biti ovakav haos 😂 vise ni sama ne znam kad smo imali odnose znam da smo imali jucer a unazad 4-5 dana nismo… sto je najgore sad vise ne znam ni kad da ocekujem M a to me izludi 🙄🙄 
    Vidim i kod tebe je veselo po grafu 😂 Stvarno je ovaj mjesec ludi, ako neka od nas zatrudni to ce biti pravi fenomen, pomjeramo granice 🤞😁

    [lilypie.com]

    👩🏻‍💼26god ( blagi PCOS )
    👨🏻‍💼30god (sve uredno)
    👫🏻3 godine braka
    🦋pokusavamo od 02/2019
    04.03. HSG🤞

  • Avatar curly29

    curly29

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Mallla

    Fancy žao mi je, drži se koliko i kako možeš, a za 15 ak dana u nove pobjede ❤️
    Malela čestitam, sada mirno i opušteno do pregleda, tvoja situacija nam svima uljeva nadu!
    Curly29 meni tvoje trakice izgledaju otprilike isto svaki dan. Možda su te trakice za tebe preosjetljive. Npr. Ako inače imaš viši hormon LH onda stalno tako mogu biti trakice ili ako je cista ili PCOS….ne moj se nervirat, ovaj ciklus nam je redom svima zbrčkan.
    Netko je pitao za gynositol, on je kao i inofolic ili mioinozitol i folna kiselina. 2 kesice dnevno i po malo, nekom pašu nekom ne. Meni su bile praktične, ali moji ciklusi polude šta god krenem uzimat, evo sad ne uzimam ništa pa isto poludio… Tako da nisam mjerodavna. Bila mi je super čista, crvena M dok sam uzimala gynositol. Malo je skup, al lovala sam online akcije!


    Kako ja kontam ove trakice osjetljivost im je 10, jel to previse? 
    Imala sam problema u mladjim danima sa PCOS ali na zadnjem pregledu mi je doktorica rekla da je kod mene sve uredu sada, vadili smo i hormone, mali neki cvoric imam na stitnoj ali nista strasno, i eto produzen ciklus ali to je to.. dosli smo do spermiograma ali onda sam se doselila u Austriji jer smo se vjencali i desila se korona i tako nam je sve stalo za sad.. uzmem ovo da probam i malo sam zbunjena, svaki savjet mi je dobrodosao vi ste cure stvarno divne i od pomoci, hvala vam. 
    Ne znam da tagujem jos uvijek ali Fancy, zelim ti da sve to brzo prodje, dodje sve na svoje kako treba, pozitivno razmisljaj, kod tebe mi se cini da ce ubrzo sve biti vise nego super 🙏🏼

    Pokusavamo 1/2019 🤞🏻
    👩🏼‍🦱 30 (Blagi PCOS)
    🤵🏻 33 (Teratozoospermia, 2% normalnog oblika)
    ProFertil (oboje)
    Prve konsultacije IVF/ICSI 18.12 ✍🏼
    Vadjenje svih nalaza (prvi put) 2.2021
    Planiran postupak 3.2021
    https://lbdf.lilypie.com/t41up2.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    maki994

    Malla,ma vidim i ja da postoji bas dosta mogucnosti, ovo mi je prvi mjesec mjerenja bazalne tako da jos ne mogu reci tocno kako se ciklus ponasa… nisam ocekivala odmah prvi mjesec da ce biti ovakav haos 😂 vise ni sama ne znam kad smo imali odnose znam da smo imali jucer a unazad 4-5 dana nismo… sto je najgore sad vise ne znam ni kad da ocekujem M a to me izludi 🙄🙄
    Vidim i kod tebe je veselo po grafu 😂 Stvarno je ovaj mjesec ludi, ako neka od nas zatrudni to ce biti pravi fenomen, pomjeramo granice 🤞😁


    Vidit cete vi kad mi sve sad zatrudnimo odjednom nakon ovog zbrckanog ciklusa 💪🏼

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Lucky🍀

    Chian kako te trakice služe? jesi već počela s njima? baš me zanima jel te zezaju kao i mene, ili je problem bio u meni


    Ma joj luda saaaaam…danas mi je 11dc, a pokuzuju mi 0,38…a pretprosli ciklus na 11d imala O…prosli naravno ne znam jer je bio zbrčkan…
    Tako da ni sada ne znam sta ce biti i kad ce vise ista pokazati…
    Mozda sam trudna vec 2 mjeseca, a da ne znam 😝

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    chiAn6

    Lucky🍀

    Chian kako te trakice služe? jesi već počela s njima? baš me zanima jel te zezaju kao i mene, ili je problem bio u meni

    Ma joj luda saaaaam…danas mi je 11dc, a pokuzuju mi 0,38…a pretprosli ciklus na 11d imala O…prosli naravno ne znam jer je bio zbrčkan…
    Tako da ni sada ne znam sta ce biti i kad ce vise ista pokazati…
    Mozda sam trudna vec 2 mjeseca, a da ne znam 😝


    Znaci i tebi veselo 🤦🏼‍♀️ ja sam odustala koliko su me iznervirale, nakon iduce M (koja ce doc ko zna kad) cu nastavit s rozim, sad cu hopsat bezbrizno do tad jer ionako nemam pojma u kojem sam djelu ciklusa 😂 pa se nema smisla zamarat
    Daj sliku neku da vidim kakve su tvoje da usporedim s mojima

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Maki ja čekam 5.6 ako tada ne dobijem M onda nastavljam brojati do 12.6 jer po sadašnjoj temp je možda O bila trk tada. Kažu da treba 3mj mjerenja da bi bilo šta mogao zaključiti što se događa, al zna bit i ovako kao kod mene, mjerim unazad 2 godine redovno a sad nemam pojma na čemu sam 😂
    Oooo Lucky sviđa mi se ideja… Daaa bar!
    Curly29 najvkerojatnije su preosjetljive za tebe, trebaju ti drugačije, 20ml/u barem a imaju i 40ml/u. Vrlo lako moguće da je to razlog takvih crta! 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Malela

    Cure evo stigao je nalaz beze, ja sam zadovoljna, beta 17965 ❤️.
    Curly meni je sada u ovom zadnjem ciklusa jedan dan trakica bila svijetla a nakon toga samo bijeli, čisto kao snijeg i eto ga imam plusić. Ne znam što se dogodilo ni kada je bila O.


    Sad sam jako uplašena jer moja beta od danas nije ni blizu tvojoj:((( Znaci 3900.. ali ako si u petom tjednu jel nije to previsoko? Hocu reci da nisi duze trudna? Ili da nisu blizanci?!?:) Jer svugdje na internetu sam citala peti tjedan od 29-7000 ref. vrijednosti? Mislim da cu se javiti svojoj dr. previse me ovo brine..😢

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

  • Avatar curly29

    curly29

    Broj poruka: 202

    Prijavi adminu

    Mallla

    Maki ja čekam 5.6 ako tada ne dobijem M onda nastavljam brojati do 12.6 jer po sadašnjoj temp je možda O bila trk tada. Kažu da treba 3mj mjerenja da bi bilo šta mogao zaključiti što se događa, al zna bit i ovako kao kod mene, mjerim unazad 2 godine redovno a sad nemam pojma na čemu sam 😂
    Oooo Lucky sviđa mi se ideja… Daaa bar!
    Curly29 najvkerojatnije su preosjetljive za tebe, trebaju ti drugačije, 20ml/u barem a imaju i 40ml/u. Vrlo lako moguće da je to razlog takvih crta!


    Auuuu a meni stiglo 50 komada 😂 iduci put cu uzeti te od 20, pa da vidimo sta ce onda da poludi 🤦🏼‍♀️ Mozda su nam ovako ludi ciklusi ovaj mjesec jer je i neko vrijeme ludo 🤔

    Pokusavamo 1/2019 🤞🏻
    👩🏼‍🦱 30 (Blagi PCOS)
    🤵🏻 33 (Teratozoospermia, 2% normalnog oblika)
    ProFertil (oboje)
    Prve konsultacije IVF/ICSI 18.12 ✍🏼
    Vadjenje svih nalaza (prvi put) 2.2021
    Planiran postupak 3.2021
    https://lbdf.lilypie.com/t41up2.png [lbdf.lilypie.com]

  • Malela

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Amelie da, tvoja beta je sasvim u redu. Moja je ekstra visoka. Ili sam trudna duze a da ni ne znam, što bi opet bilo čudno jer sam nakon zadnje M bila kod dr i rekao je samo da nema O, ali da, možda on još nije vidio ništa. Ima i druga opcija, da imam blizance. Eto ko će ga znati. Po zadnjoj M sam danas 4tj 5d. U petak imam zakazabo kod dr i izludit ću do Tada. Prijateljica koja je med. Sestra i koja je u postupcima MPO mi je rekla da ni nema potrebe da za dva dana ponavljam betu. Nisam pametna ići ili ne. 

  • Avatar Amelie

    Amelie

    Broj poruka: 1271

    Prijavi adminu

    Ajmee..malo si me umirila.. ja sam poslala mail svojoj dr. pa cemo vidjeti sto kaze.. U svakom slucaju vidim da te vrijednosti znaju jako varirati i nastojati cu se ne sekirati do iduceg utorka..boze pomozi..🤯🤯 
    Mislim da si ti duze trudna.. ovo je bas kao da si u sestom tjednu.. a sto mislis kakve su sanse da su blizanci??:)) Sretno svakako i nek te tjesi sto je do petka samo 3 dana.. (danas vise ne broji!:p) Sretno svakako! Javi obavezno sto kaze dr..

    Pokušavamo od 09/2019.
    2x missed ab 8 i 6tj (2020)
    09/21- beta 245❤️
    0.4 ml heparin 💉➡️ 25.tj. 0.6 ml
    05/2022 👶🌸💓

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.