Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/K9MTmMb [ibb.co]
    Evo ovo sa plavim je od ovog ciklusa novog…gdje sam se nadala da ce biti bolje nego prosli ciklus…ove iznad su od proslog ciklusa…
    Ugl ja jajnike osjetim…cak oba…malo jedan, malo drugi…malo vise desni…i danas mi je krenuo iscjedak…ma necu se zamarati vise tim trakicama…koristit cu ih, al briga me…bitnije je da hopsamo 😁

    Evo ovo je od prijašnjih…
    Sad imam osjecaj da necu preci 1 nikad…
    https://ibb.co/mb3Brrd [ibb.co]

    Ma dobro si ti i rekla…sad kad sve ostanemo trudne od ovih ludih ciklusa…
    Al ja sam rekla da je ovaj ciklus moj jer bi mi onda termin bio na rođendan 🤭🤭
    Tako da moramo sad to odraditi junački 😂😂

    I da, sto je najgore…trebala bih piti puno tekućine zbog bubrega i to…a izbjegavam piti zbog tih trakica, a onda me one ovako zezaju 🤔🤦🏼‍♀️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar chiAn

    chiAn

    Broj poruka: 1111

    Prijavi adminu

    Fancy, žao mi je što ti se to opet dogodilo…ali ja vjerujem da ćeš uskoro ostati trudna…ti uspiješ svaki mjesec zatrudniti…mislim da će uskoro to biti to…
    Ja u godinu dana 2 biokemijske samo…a ti u 2 mjeseca toliko…
    Mislim da kod tebe nece biti problema…samo jako! 💪🏻💪🏻

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    chiAn6

    https://ibb.co/K9MTmMb [ibb.co]
    Evo ovo sa plavim je od ovog ciklusa novog…gdje sam se nadala da ce biti bolje nego prosli ciklus…ove iznad su od proslog ciklusa…
    Ugl ja jajnike osjetim…cak oba…malo jedan, malo drugi…malo vise desni…i danas mi je krenuo iscjedak…ma necu se zamarati vise tim trakicama…koristit cu ih, al briga me…bitnije je da hopsamo 😁

    Evo ovo je od prijašnjih…
    Sad imam osjecaj da necu preci 1 nikad…
    https://ibb.co/mb3Brrd [ibb.co]

    Ma dobro si ti i rekla…sad kad sve ostanemo trudne od ovih ludih ciklusa…
    Al ja sam rekla da je ovaj ciklus moj jer bi mi onda termin bio na rođendan 🤭🤭
    Tako da moramo sad to odraditi junački 😂😂

    I da, sto je najgore…trebala bih piti puno tekućine zbog bubrega i to…a izbjegavam piti zbog tih trakica, a onda me one ovako zezaju 🤔🤦🏼‍♀️


    Kod mene su isto pocele tako i onda potamnile kao pred pik i takve ostale dobrih 10 dana, onda sam ih istrosila i odustala od daljnjeg piskenja po trakicama 😂 sad do M opusteno i da vidis kad nam se zaredaju plusici od ove muke, pa nekakvu nagradu za to valjda moramo dobit 😁🤞🏻

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar maki994

    maki994

    Broj poruka: 351

    Prijavi adminu

    Ja ovu aplikaciju premom koristim samo da bih sacuvala sliku trakica, a sto se tice ovoga da mjere koliki je pik, nikako mi nije pouzdana… par puta sam bas provjerala, ako je na drugacijoj svjetlosti i pod drugim kutom slikano istu trakicu pokazuje drugacije… bar je sa mojim trakicama bilo tako. 

    [lilypie.com]

    👩🏻‍💼26god ( blagi PCOS )
    👨🏻‍💼30god (sve uredno)
    👫🏻3 godine braka
    🦋pokusavamo od 02/2019
    04.03. HSG🤞

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    Malela

    Amelie da, tvoja beta je sasvim u redu. Moja je ekstra visoka. Ili sam trudna duze a da ni ne znam, što bi opet bilo čudno jer sam nakon zadnje M bila kod dr i rekao je samo da nema O, ali da, možda on još nije vidio ništa. Ima i druga opcija, da imam blizance. Eto ko će ga znati. Po zadnjoj M sam danas 4tj 5d. U petak imam zakazabo kod dr i izludit ću do Tada. Prijateljica koja je med. Sestra i koja je u postupcima MPO mi je rekla da ni nema potrebe da za dva dana ponavljam betu. Nisam pametna ići ili ne.


    Hejj… pa mozda si na pregledu vec bila trudna, pa zato nije bilo O 🙉🙉🙉

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    chiAn6

    Fancy, žao mi je što ti se to opet dogodilo…ali ja vjerujem da ćeš uskoro ostati trudna…ti uspiješ svaki mjesec zatrudniti…mislim da će uskoro to biti to…
    Ja u godinu dana 2 biokemijske samo…a ti u 2 mjeseca toliko…
    Mislim da kod tebe nece biti problema…samo jako! 💪🏻💪🏻


    Hahahah smijeno zvuci al stvarno, skoro svaki mjesec se kuha 😂 ma joj sta sam sve nasla na internetu sinoc za problem nemogucnosti implantacije bolje i da vam ne pisem sta sve moze biti 😩 citala sam da ima zena koje su trajno sterilne bas zbog nemogucnosti implantacije, jer je to problem gdje ni ivf ne pomaze. Ivf moze pomoci za sve, ali implantacija zavisi samo i iskljucivo od zene i u svakom slucaju za normalbu trudnocu ona se MORA ostvariti 😥  

    Boze pomozi. I ne daj mi da guglam vise, izludit cu nacisto 😥

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Fancy

    chiAn6

    Fancy, žao mi je što ti se to opet dogodilo…ali ja vjerujem da ćeš uskoro ostati trudna…ti uspiješ svaki mjesec zatrudniti…mislim da će uskoro to biti to…
    Ja u godinu dana 2 biokemijske samo…a ti u 2 mjeseca toliko…
    Mislim da kod tebe nece biti problema…samo jako! 💪🏻💪🏻

    Hahahah smijeno zvuci al stvarno, skoro svaki mjesec se kuha 😂 ma joj sta sam sve nasla na internetu sinoc za problem nemogucnosti implantacije bolje i da vam ne pisem sta sve moze biti 😩 citala sam da ima zena koje su trajno sterilne bas zbog nemogucnosti implantacije, jer je to problem gdje ni ivf ne pomaze. Ivf moze pomoci za sve, ali implantacija zavisi samo i iskljucivo od zene i u svakom slucaju za normalbu trudnocu ona se MORA ostvariti 😥

    Boze pomozi. I ne daj mi da guglam vise, izludit cu nacisto 😥


    Pa Fancy moja, bila si vec jednom trudna, nazalost nije uspilo, ali implatacija se definitivno dogodila. Zato, ne guglaj vise. 😉

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    Siijjj

    Fancy

    chiAn6

    Fancy, žao mi je što ti se to opet dogodilo…ali ja vjerujem da ćeš uskoro ostati trudna…ti uspiješ svaki mjesec zatrudniti…mislim da će uskoro to biti to…
    Ja u godinu dana 2 biokemijske samo…a ti u 2 mjeseca toliko…
    Mislim da kod tebe nece biti problema…samo jako! 💪🏻💪🏻

    Hahahah smijeno zvuci al stvarno, skoro svaki mjesec se kuha 😂 ma joj sta sam sve nasla na internetu sinoc za problem nemogucnosti implantacije bolje i da vam ne pisem sta sve moze biti 😩 citala sam da ima zena koje su trajno sterilne bas zbog nemogucnosti implantacije, jer je to problem gdje ni ivf ne pomaze. Ivf moze pomoci za sve, ali implantacija zavisi samo i iskljucivo od zene i u svakom slucaju za normalbu trudnocu ona se MORA ostvariti 😥

    Boze pomozi. I ne daj mi da guglam vise, izludit cu nacisto 😥

    Pa Fancy moja, bila si vec jednom trudna, nazalost nije uspilo, ali implatacija se definitivno dogodila. Zato, ne guglaj vise. 😉

    Ok sefice 🤭❤

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    maki994

    Ja ovu aplikaciju premom koristim samo da bih sacuvala sliku trakica, a sto se tice ovoga da mjere koliki je pik, nikako mi nije pouzdana… par puta sam bas provjerala, ako je na drugacijoj svjetlosti i pod drugim kutom slikano istu trakicu pokazuje drugacije… bar je sa mojim trakicama bilo tako.


    Da to sam i ja skuzila, ali isto mi je lakse ubaciti tu slikice nego cuvati sve te trakice, a moje oko i samo vidi jel pik ili ne, tako da bas to-dobra je samo za cuvanje i laksi pregled trakica

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar coco

    coco

    Broj poruka: 163

    Prijavi adminu

    Sue, ja sam počela piti gynositol od prošlog tjedna, nakon poremećenog nalaza hormona, a prije nego sam se stigla konzultirati sa svojom gin. I također znam da ima na MPO temi cura koje imaju iskustva, ipak malo konkretnijih od moga, pa možeš i tamo pitati.
     Zbog čega ih je preporučila tebi?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.