Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    danchy1990

    Fancy čitam tvoj potpis,čini mi se da lako ostaješ trudna ali tijelo nije spremno. Da pustiš mjesec dva da se sve odmori pa opet pokusas? Vjerujem da ćeš imati bar jednu uspješnu trudnocu ali ne vrijedi ni na silu.


    Sve opcije su otvorene. Za 2 sedm idem kod dr pa cu svakako vidjeti sta mi je ciniti. Ona nije spominjala pauze za sada, buduci da biohemijske ne prave neku stetu organizmu ni samoj materici, stajaznam.. vjerovatno ce mi ovo tretirati kao obicni ciklus, i eventualno mi uraditi briseve i poslati me da provjerim hormone i sl.🤔

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • Avatar Dashuri

    Dashuri

    Broj poruka: 391

    Prijavi adminu

    coco

    Sue, ja sam počela piti gynositol od prošlog tjedna, nakon poremećenog nalaza hormona, a prije nego sam se stigla konzultirati sa svojom gin. I također znam da ima na MPO temi cura koje imaju iskustva, ipak malo konkretnijih od moga, pa možeš i tamo pitati.
    Zbog čega ih je preporučila tebi?


    Preporučila mi ih je umjesto Novalaca, da tijelo puno bolje pripremi za ovulaciju, tj da pospješuje da se ista dogodi.
    Dala mi je uputnice za hormone(moram čekati menstruaciju za to) i za vitamin D, feritin i AMH, to idem sutra odmah.
    Vidjet ću kakva je situacija sa nalazima pa ću ih početi piti, mislim da ne mogu odmoć. 

    05.12.2022 💗

  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    Fancy

    danchy1990

    Fancy čitam tvoj potpis,čini mi se da lako ostaješ trudna ali tijelo nije spremno. Da pustiš mjesec dva da se sve odmori pa opet pokusas? Vjerujem da ćeš imati bar jednu uspješnu trudnocu ali ne vrijedi ni na silu.

    Sve opcije su otvorene. Za 2 sedm idem kod dr pa cu svakako vidjeti sta mi je ciniti. Ona nije spominjala pauze za sada, buduci da biohemijske ne prave neku stetu organizmu ni samoj materici, stajaznam.. vjerovatno ce mi ovo tretirati kao obicni ciklus, i eventualno mi uraditi briseve i poslati me da provjerim hormone i sl.🤔


    Još uvijek nisi radila hormone? Nemoj guglati, jednostavno nemoj, naći ćeš samo najgore opcije…
    Ja mislim da ćeš ti svoj problem riješiti lako. Pogledaj nas koji pokušavamo bez ikakvih rezultata, biokemijskih ili bilo kakvih, pogotovo kod osoba kod kojih je sve u redu a ništa se ne događa. 

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

  • Avatar silver

    silver

    Broj poruka: 815

    Prijavi adminu

    *rekla Fancy nemoj guglati*
    *gugla “2dpo symptoms”*

    💁🏻‍♀️36
    💁🏻‍♂️37
    Pokušavamo od 1/20
    Biokemijska 2/21

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    Hahahahaha, ma google je zakon 🤔😂

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    silver

    *rekla Fancy nemoj guglati*
    *gugla “2dpo symptoms”*


    😂😂😂😂😂😂

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    ODBROJAVANJE 6/2020
    Siskizg - 2.6.2020 - 0 dana
    Jelenajelena - 5.6.2020 - 3 dana
    Mrljica (Siijjj) - 5.6.2020 - 3 dana
    Mallla - 5.6.2020. - 3 dana
    maki994 - 6.6.2020 - 4 dana
    mmarie - 7.6.2020. - 5 dana
    Rita36 - 8.6.2020 - 6 dana
    Bajo - 10.6.2020 - 8 dana
    Sue - 10.6.2020 - 8 dana
    KDS - 10.6.2020 - 8 dana
    Pixie14 - 10.6.2020 - 8 dana
    chiAn6 - 17.6.2020 - 15 dana dana

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar maki994

    maki994

    Broj poruka: 351

    Prijavi adminu

    Curke, ima li kakvih simptoma? Mene od sinoc malo grudi pocele boliti ali nista drugacije od inace kako me bole… u svakom slucaju po tome bar znam da je ovulacija sigurno bila(nekad) 😂 

    [lilypie.com]

    👩🏻‍💼26god ( blagi PCOS )
    👨🏻‍💼30god (sve uredno)
    👫🏻3 godine braka
    🦋pokusavamo od 02/2019
    04.03. HSG🤞

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    Ja nemam(a jos mi je i rano) nikakakvih jedino pojacan iscjedak , 🙉

  • Avatar Lucky 🍀

    Lucky 🍀

    Broj poruka: 6497

    Prijavi adminu

    Ja na 35dc i izgubljena sam u prostoru i vremenu 😂😂😂 jedino nekakav lagani bijeli iscjedak primjecujem tu i tam, ne znam sta se sprema 🤔

    🧔🏻37 🔬normo
    👩🏻34 AMH 57 pmol/L (2024.), kariogrami ✔️ histeroskopija ✔️ dodatne pretrage ✔️
    8 ciklusa CO ( 7 Klomifen, 1 Femara)
    MPO od 1/22 ➡️ Lucinger ➡️ 1xAIH, 2xIVF - 14❄️, 6xFET (1 missed ab - kiretaza)
    11/23 ➡️ IVF po 3. put - ET 1 morula - β 0 ( jos 7 blastocisti ❄️ )
    2/24➡️FET -2❄️ β 0
    One day the word “Soon” will be replaced by “Finally”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.