Lh trakice 2.dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Malela

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Amelie

    Ajmee..malo si me umirila.. ja sam poslala mail svojoj dr. pa cemo vidjeti sto kaze.. U svakom slucaju vidim da te vrijednosti znaju jako varirati i nastojati cu se ne sekirati do iduceg utorka..boze pomozi..🤯🤯
    Mislim da si ti duze trudna.. ovo je bas kao da si u sestom tjednu.. a sto mislis kakve su sanse da su blizanci??:)) Sretno svakako i nek te tjesi sto je do petka samo 3 dana.. (danas vise ne broji!:p) Sretno svakako! Javi obavezno sto kaze dr..


    Amelie ciklus prije ovog sam koristila Klomifen za poticanje O i dupaston poslije, kao može biti od toga, a od muža polusestrična ima blizance. Pa eto, vidjet ćemo.
    HahHa ti mi nisi ni petak brojila, ajde kad tako broji ni nije tako dugo, još malo pa će utorak i onda još samo 2 dana hahahaha. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    Je ima koja sta simptoma

  • Malela

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Fancy

    Malela

    Amelie da, tvoja beta je sasvim u redu. Moja je ekstra visoka. Ili sam trudna duze a da ni ne znam, što bi opet bilo čudno jer sam nakon zadnje M bila kod dr i rekao je samo da nema O, ali da, možda on još nije vidio ništa. Ima i druga opcija, da imam blizance. Eto ko će ga znati. Po zadnjoj M sam danas 4tj 5d. U petak imam zakazabo kod dr i izludit ću do Tada. Prijateljica koja je med. Sestra i koja je u postupcima MPO mi je rekla da ni nema potrebe da za dva dana ponavljam betu. Nisam pametna ići ili ne.

    Hejj… pa mozda si na pregledu vec bila trudna, pa zato nije bilo O 🙉🙉🙉


    Fancy moguće da sam tada već bila trudna, ko će ga znati, sve je to neki misterij čini mi se. Ja sam bila kod dr ali prije toga sam imala M, možda je bila lažna. Malo je bila drugačija, trajala je 7 dana a ne 4-5kao inače i bas je bila oskudnija. Mislim nikad mi nisu obilne ali je ovaj puta bila još slabija. Vidjet ćemo uskoro što će reći dr. 

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    Malela

    Amelie

    Ajmee..malo si me umirila.. ja sam poslala mail svojoj dr. pa cemo vidjeti sto kaze.. U svakom slucaju vidim da te vrijednosti znaju jako varirati i nastojati cu se ne sekirati do iduceg utorka..boze pomozi..🤯🤯
    Mislim da si ti duze trudna.. ovo je bas kao da si u sestom tjednu.. a sto mislis kakve su sanse da su blizanci??:)) Sretno svakako i nek te tjesi sto je do petka samo 3 dana.. (danas vise ne broji!:p) Sretno svakako! Javi obavezno sto kaze dr..

    Amelie ciklus prije ovog sam koristila Klomifen za poticanje O i dupaston poslije, kao može biti od toga, a od muža polusestrična ima blizance. Pa eto, vidjet ćemo.
    HahHa ti mi nisi ni petak brojila, ajde kad tako broji ni nije tako dugo, još malo pa će utorak i onda još samo 2 dana hahahaha.


    Hahaha joj, formula mi nad glavom tacno 😂 od muza polusestricna 😂🙉

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • Avatar Fancy

    Fancy

    Broj poruka: 799

    Prijavi adminu

    Malela

    Fancy

    Malela

    Amelie da, tvoja beta je sasvim u redu. Moja je ekstra visoka. Ili sam trudna duze a da ni ne znam, što bi opet bilo čudno jer sam nakon zadnje M bila kod dr i rekao je samo da nema O, ali da, možda on još nije vidio ništa. Ima i druga opcija, da imam blizance. Eto ko će ga znati. Po zadnjoj M sam danas 4tj 5d. U petak imam zakazabo kod dr i izludit ću do Tada. Prijateljica koja je med. Sestra i koja je u postupcima MPO mi je rekla da ni nema potrebe da za dva dana ponavljam betu. Nisam pametna ići ili ne.

    Hejj… pa mozda si na pregledu vec bila trudna, pa zato nije bilo O 🙉🙉🙉

    Fancy moguće da sam tada već bila trudna, ko će ga znati, sve je to neki misterij čini mi se. Ja sam bila kod dr ali prije toga sam imala M, možda je bila lažna. Malo je bila drugačija, trajala je 7 dana a ne 4-5kao inače i bas je bila oskudnija. Mislim nikad mi nisu obilne ali je ovaj puta bila još slabija. Vidjet ćemo uskoro što će reći dr.


    Mada morao bi vidjeti zuto tijelo zar ne 🤔 Mislim da je vrijeme da mijenjas doktora 😂

    Not that fensi, ekšli..
    [lilypie.com]

  • Malela

    Broj poruka: 270

    Prijavi adminu

    Fancy hahahha, znači sada si me bas nasmijala. Eto to je sve bilo kod privatnika kod kojeg inače nejdem. U petak odem svom socijalnom ginekologu, prije nisam išla zbog korone.
    Iako, možda je kod mene slučajnost, ne znam, nije da je loš dr, stvarno je dobar, ali eto, ko će sad znati. Ma nije ni bitno. Samo da u petak sve bude dobro. 

  • Avatar Sara 🌸

    Sara 🌸

    Broj poruka: 1979

    Prijavi adminu

    Fancy

    Malela

    Amelie

    Ajmee..malo si me umirila.. ja sam poslala mail svojoj dr. pa cemo vidjeti sto kaze.. U svakom slucaju vidim da te vrijednosti znaju jako varirati i nastojati cu se ne sekirati do iduceg utorka..boze pomozi..🤯🤯
    Mislim da si ti duze trudna.. ovo je bas kao da si u sestom tjednu.. a sto mislis kakve su sanse da su blizanci??:)) Sretno svakako i nek te tjesi sto je do petka samo 3 dana.. (danas vise ne broji!:p) Sretno svakako! Javi obavezno sto kaze dr..

    Amelie ciklus prije ovog sam koristila Klomifen za poticanje O i dupaston poslije, kao može biti od toga, a od muža polusestrična ima blizance. Pa eto, vidjet ćemo.
    HahHa ti mi nisi ni petak brojila, ajde kad tako broji ni nije tako dugo, još malo pa će utorak i onda još samo 2 dana hahahaha.

    Hahaha joj, formula mi nad glavom tacno 😂 od muza polusestricna 😂🙉


     gledam i ja, malo nategnuto😂😂😂

    04/2021➡️ 💙 🎊🎉🎊

  • Deleted user

    Broj poruka: 883

    Prijavi adminu

    Fancy bas mi je zao glavu gore i sljedeci ciklus bit ce tvoj 😇

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    BruNa

    Malela cestitam. Samo strpljivo sad dalje.
    Fancy zao mi je. Bit ce dobitan slijedeci ciklus.

    Evo, ja sam danas bila na uzv. Kasni mi tjedan dana . I vidio mi je vodeci folikul, ja ne mogu vjerovat. Kod mene se sve poremetilo eto. Sto znaci da ovulacija jos nije bila i da bi mogla biti svaki cas. Rekao je da pocekam dva tjedna, da ako mi ne dode menga da dodem na kontrolu i da se dalje dogovorimo. Ovaj mjesec sve cudno nesto.


    U akciju 🤞

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

  • Avatar danchy1990

    danchy1990

    Broj poruka: 669

    Prijavi adminu

    Fancy čitam tvoj potpis,čini mi se da lako ostaješ trudna ali tijelo nije spremno. Da pustiš mjesec dva da se sve odmori pa opet pokusas? Vjerujem da ćeš imati bar jednu uspješnu trudnocu ali ne vrijedi ni na silu.

    👨‍👩‍👦
    🧑 4god.

    3/2020 kiretaža u 13tt
    3/2021 biokemijska
    06.05.21 10dpo ➕🥰🙏🌈
    Stiže nam Mia 💝
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.