Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Malozuto

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    maryj23

    Drage mame citam vase komentare u istoj sam situaciji nemam mengu vec tri dana i radila test negativan je a jos nisam dobila


    Ja sam dobila.al mislim da nije bila prava menga.trajalo dva  dana.nesto malo rozo..test radila pet dana poslije i negativan..trudimo se.☺jel iko bio u slicnoj situaciji?

    Mojezlato

  • maryj23

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    malozuto

    maryj23

    Drage mame citam vase komentare u istoj sam situaciji nemam mengu vec tri dana i radila test negativan je a jos nisam dobila

    Ja sam dobila.al mislim da nije bila prava menga.trajalo dva dana.nesto malo rozo..test radila pet dana poslije i negativan..trudimo se.☺jel iko bio u slicnoj situaciji?


    Eo ja jos nista nemam ali me tako grci u stomaku imala sam  u ova tri dana sto mi kasni bijeli iscjedak 

  • anata12345

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Pozdrav djevojke.Drago mi je sto jos uvijek postoje aktivni forumi kao sto je ovaj.Nikada nisam imala odnos,dosta sam neiskusna u svemu ovom iako imam 19 godina.Jednom prilikom mi je na rukama ostalo malo sperme,to se osusilo i nakon nekih pola sat/sat otisla u toalet i obavila malu nuzdu.Plasim se da li su spermiji mogli za to vrijeme prezivjeti na ruci i dospjeti u vaginu kada sam nakon male nuzde prelazila rukom po spolovilu.Misljenja o njihovom zivotnom vijeku su dosta razlicita.Neki kazu da umiru za koju minutu na zraku,a drugi da mogu prezivjeti 3 sata pa i vise.To je bilo krajem 8.mjeseca.Nakon toga sam 12.9.dobila normalnu menstruaciju,12.10.sljedecu koja je bila sto se tice boje,trajanja potpuno ista samo malo oskudnija prva dana dana.Citala sam da uzrok tome moze biti stres.Evo 9.11.sam dobila menstruaciju,istu kao i prosli mjesec,osjecam grceve u donjem dijelu stomaka.Uradila sam clearblue test za trudnocu,ne na prvi jutarnji urin koji je pokazao negativno ali sam drzala test u urinu vise nego sto pise u uputstvu pa sam odlucila ponoviti test i uradila jos jedan na prvi jutarnji urin koji je pokazao negativno.Prije 3 dana sam uradila test trakicu,pise da se rezultat ocita nakon 3 minute,a da se ne ocitava nakon 10 minuta.Prve 3 minute je stojala samo jedma crtica,ali oko 5.minute se pojavila jos jedna ali ne do kontrolne crte gdje se treba pojaviti vec udaljenije od nje.Sta vi mislite drage moje? Znam da ce nekima biti smjesno ali stvarno trudnocu ne zelim.

  • kkm

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Postovane,molila bih Vasa misljenja i savjete!
    Zadnja menstruacija je bila 28.10.,sada mi kasni vec 16dana-na pregledu kod ginekologa sam bila 11.dan kasnjenja gdje je vidio da je maternica zadebljana 14mm i neku tockicu na maternici,ali nije eliminirao trudnocu..dao mi je duphastone piti 5 dana po 3 komada,pa prestati radi izazivanja menstruacije…radila sam betu iz krvi 12.dan kasnjenja-<0.100..napravila 7 testova svi negativni..no i dalje nemam nikakvih simptoma da dolazi menstruacija ilo bilo sto drugo…ima li netko takvo iskustvo???

  • Ana191

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav, evo i mene.. Imam curicu od 7 mj a mrnga mi kasni 17 dana. Odnos s partnerom imam ali zasticeni svaki puta… Jer nam je jos rano za drugo no svejedno mi kasbni, radila sam test i negativan je.. Ali sam ga radila navecer.. Dali postoji kogucnost trudnoce iako smo bili zasticeni, mislim da kondomi ne pucaju tako lako? A opet kako to da mi kasni? 

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Ne vjerujem da je trudnoca u pitanju, meni je test bio pozitivan dva dana prije ocekivane menstruacije, vama bi vec debelo trebao biti pozitivan. Razlozi kasnjenja mogu biti razni. Hormonalni dizbalans, anovulatorni ciklus, ciste na jajnicima i sl. Najbolje da posjetite ginekologa da vam za pocetak napravi uzv. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Ana191

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    TiKi92

    Ne vjerujem da je trudnoca u pitanju, meni je test bio pozitivan dva dana prije ocekivane menstruacije, vama bi vec debelo trebao biti pozitivan. Razlozi kasnjenja mogu biti razni. Hormonalni dizbalans, anovulatorni ciklus, ciste na jajnicima i sl. Najbolje da posjetite ginekologa da vam za pocetak napravi uzv.


    HVALA vam na odgovoru, danas budem zvala gin oa ceno vidjeti 

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    anata12345

    Pozdrav djevojke.Drago mi je sto jos uvijek postoje aktivni forumi kao sto je ovaj.Nikada nisam imala odnos,dosta sam neiskusna u svemu ovom iako imam 19 godina.Jednom prilikom mi je na rukama ostalo malo sperme,to se osusilo i nakon nekih pola sat/sat otisla u toalet i obavila malu nuzdu.Plasim se da li su spermiji mogli za to vrijeme prezivjeti na ruci i dospjeti u vaginu kada sam nakon male nuzde prelazila rukom po spolovilu.Misljenja o njihovom zivotnom vijeku su dosta razlicita.Neki kazu da umiru za koju minutu na zraku,a drugi da mogu prezivjeti 3 sata pa i vise.To je bilo krajem 8.mjeseca.Nakon toga sam 12.9.dobila normalnu menstruaciju,12.10.sljedecu koja je bila sto se tice boje,trajanja potpuno ista samo malo oskudnija prva dana dana.Citala sam da uzrok tome moze biti stres.Evo 9.11.sam dobila menstruaciju,istu kao i prosli mjesec,osjecam grceve u donjem dijelu stomaka.Uradila sam clearblue test za trudnocu,ne na prvi jutarnji urin koji je pokazao negativno ali sam drzala test u urinu vise nego sto pise u uputstvu pa sam odlucila ponoviti test i uradila jos jedan na prvi jutarnji urin koji je pokazao negativno.Prije 3 dana sam uradila test trakicu,pise da se rezultat ocita nakon 3 minute,a da se ne ocitava nakon 10 minuta.Prve 3 minute je stojala samo jedma crtica,ali oko 5.minute se pojavila jos jedna ali ne do kontrolne crte gdje se treba pojaviti vec udaljenije od nje.Sta vi mislite drage moje? Znam da ce nekima biti smjesno ali stvarno trudnocu ne zelim.


    Trudna si! Cestitam!!!

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Evana

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! :)
    Zanima me što mislite o mom slučaju. 13.12.je bila zadnja m, ciklus mi inače traje 31 dan, imam nezaštićene odnose s momkom. Test sam napravila 14.1.ujutro (na dan kad sam trebala dobit menstruaciju), ali test je bio negativan. i dalje nemam mentruaciju 4dana poslije i nemam simptoma pmsa. Prošli vikend sam imala kao male grčeve, nadutost i blago povišenu temperaturu, ali sve je proslo. Postoji li vjerojat daam trudna? Trebam li ponoviti test ili da samo pričekam hoću li dobiti m? Test sam napravila ujutro, ali nisam spavala tijekom noći budući da sam putovala. Test je bio neki turski, jer jedino taj su imali u ljekarni iako sam htjela clearblue. Testu je trebalo duže vremena da uopće pokaže bilo kakvu liniju…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Svakako ponoviti tes ujutro, već 4 dana su prošla, sutra dakle 5,ukoliko se radi o trudnoći, pokazat će pozitivno. U protivnom,  moguće da je došlo do nekog disbalansa hormona ili anovulacijskog ciklusa pa zato menstruacija kasni, te će doći sama o sebe kroz koji dan. U svakom slučaju, sretno. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.