Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • pergoles

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, pročitala sam dosta stranica unazad, prvo da odmah kažam da se ne osjećam trudno i da nemam nikakvih simptoma osim izostanka menstruacije, ali evo da podijelim s vama svoju situaciju:

    Imam redovite menstruacije svakih 28, iznimno ponekad 29 dana. Na 13 i 14 dc sam imala odnose koji od kojih je jedan završio ejakulacijom izvan rodnice, nakon čega je uslijedio višesatni razmak i tuširanje, te odnos bez ikakve ejakulacije. Slučajno se poklopilo da 2 dana nakon toga imam zakazan redovan ginekološki pregled gdje je utvrđeno da je ovulacija u tom ciklusu prošla, drugih tegoba nema. Znači taman je ovulacija mogla bit tih dana kada sam imala odnose.

    I sad, menstruacija mi je trebala doći prije 2 dana, ali nije . Radila sam test s prvim jutarnjim urinom na dan izostanka. Negativan je. Nema nikakvih naznaka da će m doći, osim što sam prije 4 dana (što je već 13-14 dana nakon ovulacije/osnosa) imala nekakve slabe grčeve koji su brzo prošli. Ostalih simptoma PMS-a nemam (a uglavnom su svaki ciklus tu, to me dodatno buni), ali kao što sam već rekla, ovaj ciklus nije bio anovulatorni pa  ne može biti razlog izostanka to da nije bilo ovulacije ili da je ovulacija bila kasna kad mi je sama ginekologica rekla da je ovulacija već prošla, a otad je prošlo 15 dana barem. Ako ne dođe do sutra, ponoviti ću test (to bi bio 31 dc) - ne znam je li bi tad već sigurno trebao pokazati ….

  • Nena5382

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Iskreno, da vam ja kazem kakva sam iskustva imala sa testovima na trudnocu
    Znaci ciklusi su mi bili 29 dana
    29. Dan na dan ocekivane imala sam implantacijsko krvarenje, pravila sam test, negativan, sutradan negativan
    Nakon 3 dana imala sam biokemijsku trudnocu, znala sam da nesto ne valja i napravila opet test koji je bio negativan, nakon sto je menst zavrsila koja je trajala 8 dana, nakon 4 dana sam ponovno procurila, i napravila test (znaci to je 46.dan bio) i bio je pozitivan, i napravila jos jedan pozitivan. Meni je znaci test za trudmocu (koji navodno mozete napraviti i 3 dana prije ocekivane mjesecnice)  pokazao tek nakon debelih 26 dana nakon ovluacije, znaci skoro mjesec dana. I to kad je beta pocela opadat. Ti testovi su zivo smece. Nista drugo, bezvrzno bacanje novca. Najlakse, uputnica za vadenje krvi na bolnici ili privatno vadenje. Nakon par sati imas rezultate i miran si. To je to. Ovako samo iscekivanje ubija 

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure unaprijed se ispricavam na povecem postu… 
    Ovako pula sam duphaston tablete jer sam imala problem da mi je mjesecnica dolazila svako 14 dana.. Tablete sam pila od 10.9 do 20.9, 10 dana i 11 dan sam dobila jako obilnu i jaku mjesecnicu trebala sam ic po zavrsetku mjesecnice kod ginekolga medutim nisam bila sam van drzave pa nisam mogla…imala sam odnose bez zastite s dečkom, mjesecnica mi je trebala doc 20.10 medutim zakasnila je 2 dana nakon dva dana pojavilo se nesto smeckasto kroz jutro popodne nesto roskasko i to samo kad se obrisem i tako 3 dana i stalo… Nikakvih bolova nista… I onda je pauziralo 1 dan i ponovo se pojavilo al je bilo vise nalik svjezoj krvi al u malim kolicinama bez ugrusaka i bilo je 3 dana pa je stalo jeda i onda opet naszavilo dva dana… Sta ja inace imam jako obilna krvarenja i s ugruscima…I tu u sredni svega zoga dok san tako nazovimo krvarila napravila sam test al je bio negativan. .Medutim neman simptome koje imam inace kad imam mjesecnicu.. Sada imam jake glavobolje piskim cesce spava mi se po cjele dane gladna svako sat vremena napuhan stomak popodnevne i nekad jutarnje mucnine zelja za odredenom hranom… 
    Moze neki savjet mislite li da se radi o trudnoci ili necem ozbiljnijem?
    Hvala vam curke unaprid ❤️❤️❤️

  • andeosgreskom1234

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    drage cure,vec sam pislala na nekom postu ali moram opet 🤔
    Ciklus 27-28 dana vecinom, imala M 28.9-5.10, nakon toga 7.10 odnos bez zastite(ali nismo isli do kraja …),24.10 dobivam opet M,ali je slabija nego inace, no svejedno traje 8 dana. (bila.sam  bolesna,imala neku upalu dolje, bila pod velikim stresom,poslovno putovanje uff) . E sad, nakon M mene sise bole i to dosta,najvise lijeva, cak me malo i zari. Napravila sam vec 2 testa(1. navecer,2. popodne(onaj iz Mullera )1. nakon 23 dana od odnosa a drugi 25 dana od odnosa i oba su bila negativna. Da li je proslo dovoljno vremena da bi testovi pokazali tocnost? Bojim se da sam si vec svasta nesto umislila … Trudnoca nije planirana nikako 😑

  • Valentina1998

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Zanima me jel test pozitivan ili negativan?, 

  • Valentina1998

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Kako da umetnem sliku pokusavam al ne mogu

  • Avatar ναℓєитιиα

    ναℓєитιиα

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Valentina1998

    Kako da umetnem sliku pokusavam al ne mogu


    Odi na ibb.co tamo upload sliku i kopiraj link i tu zalijepi 😉

    [lilypie.com]

  • Malozuto

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Da li je stvarno moguce da zbog puno tekucine test bude lazno negativan?

    Mojezlato

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Ovisi koji dan izostanka M ga radis. Zato se predlaze s prvim jutarnjim urinom jer je koncentracije bHcg najveca tada.

    [lilypie.com]

  • maryj23

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Drage mame citam vase komentare u istoj sam situaciji nemam mengu vec tri dana i radila test negativan je a jos nisam dobila

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.