Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nev.Rend

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nev.Rend

    Bok, cure.

    Muž i ja ne koristimo nikakvu zaštitu i sad mi kasni već tjedan dana. Dosad sam radila 3 testa (Clear blue, pregny, baby check) i svi su bili negativni (doduše, samo baby check sam radila s prvim jutarnjim urinom). Međutim, nikad mi ne kasni ovoliko… Na moru sam pa ne mogu ići vaditi betu, budem čim se vratim u Zg, ali me ipak zanima kolike su šanse da su 3 testa lažna, a neke cure pišu da im je pozitivan bio i prije nego što im je kasnila. 😕 Prilažem i fotku zadnjeg testa jer ne znam umišljam li da vidim drugu crticu ili je stvarno tu.


    Neće mi uploadati fotku, evo je ovako: https://m.imgur.com/gallery/eotvrCH [m.imgur.com] 

  • Nev.Rend

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nemam uspjeha ni s linkom, evo treća sreća.
    https://ibb.co/4V9p8Z1 [ibb.co]

  • jecika

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! 
    Skroz sam nova ovdje, nadam se pomoći i savjetima. Doktorica mi je skroz zauzeta za pregled, zvala sam i objasnila simptome sestri, ali doktorice nije bilo pa dok ne uspostavim bar telefonski poziv da pitam vas.
    Moje neredovite mjesečnice počele su u prvom mjesecu ove godine nakon sto sam prestala s uzimanjem kontracepcijskih pilula i nisam ih vise mogla pohvatati. Po nekim starim standardima uvijek su kasnile. Ovaj put sam u 39. danu ciklusa,mjesečnice još nema. S partnerom imam odnos bez zaštite, tako je bilo i prošli mjesec. Nekih simptoma nemam osim bijelog iscjetka koji mi se i do sad javljao prije mjesečnice ili za vrijeme ovulacije. Ponekad mučnina, ali ništa ozbiljno (možda ona jer stalno mislim o mogućoj trudnoći). Test sam napravila 37. Dana ciklusa s prvim jutarnjim urinom i pokazao se negativnim. Ne znam jeli trudnoća ili neka upala u pitanju s obzirom da sam jako osjetljiva. Dok sam bila na moru pojavio se neki tamniji iscjedak, ali je trajao 2-3 dana i nakon toga prestao i sad je normalan bijeli iscjedak bez mirisa. Sto vi mislite, sto je u pitanju?

  • jecika

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Zaboravih napomenuti, odnos bez zaštite, ali prekinuti snošaj. 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Nev.Rend

    Nemam uspjeha ni s linkom, evo treća sreća.
    https://ibb.co/4V9p8Z1 [ibb.co]


    Ja ne znam jel ja umisljam sad, ali ja ovdje vidim drugu blijedu crticu😅 pokusaj napraviti sutra ujutro ponovo test sa prvim urinom😊

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Mozda je to razmuljano malo ili nesto, ali svakako ga ponovi😊

    [lilypie.com]

  • Missym

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bok žene! Voljela bih čuti ima li itko iskustvo slično mome. Naime, ja i dragi smo odlučili poraditi na bebi i k'o za vraga baš tada mi se 3 ciklusa zaredom stvorila cista. Nemam policistične jajnike nego sam navodno jednostavno sklona cistama (prije su mi se eventualno znale pojaviti 1-2 puta godišnje, ali nikako 3 ciklusa zaredom). Nakon 4 mjeseca terapije Klomifena, ciklus mi se bio skroz ustabilio i mentruacija je stizala svaki 29. dan. Nakon posljednje mentruacije (26.7.) sam obavila pregled, čisto da vidim je li sve ok - doktor je vidio da sam taman pred ovulacijom, endometrij super, ciste ni na vidiku. I onda mi se ovaj mjesec menstruacija nije pojavila. Već mi je nekoliko dana loše i mučno, čak sam i povraćala, užasno sam umorna, nijansa kose u koju se bojam već godinama mi je nekim čudom prije par dana ispala potpuno drugačija (ne znam ima li to ikakve veze, ali navodno u trudnoći može imati)… Jučer sam na 33. dan ciklusa napravila test s prvim jutarnjim urinom, i bio je negativan. Menstruacije i dalje nema, i dalje mi je loše…

  • vanesalana2103

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao žene nova sam ovdje i molim vas za malu pomoc 🙏🏻 M mi kasni vec 5 dana,test sam radila na drugi dan kasnjenja i rezultat je bio negativan,ali ja jos nisam dobila,povremeno imam neke bolove u stomaku i ledjima i osjecaj da cu dobiti i onda nista,osjecam se malo naduto i nekako cudno mozda i znog prevelike zelje za bebom 😊 Malo sam zbunjena i ubijam se citanjem danima po internetu pa me zanima da li je neka od vas imala slicno iskustvo!Unaprijed vam hvala ❤️

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    vanesalana2103

    Cao žene nova sam ovdje i molim vas za malu pomoc 🙏🏻 M mi kasni vec 5 dana,test sam radila na drugi dan kasnjenja i rezultat je bio negativan,ali ja jos nisam dobila,povremeno imam neke bolove u stomaku i ledjima i osjecaj da cu dobiti i onda nista,osjecam se malo naduto i nekako cudno mozda i znog prevelike zelje za bebom 😊 Malo sam zbunjena i ubijam se citanjem danima po internetu pa me zanima da li je neka od vas imala slicno iskustvo!Unaprijed vam hvala ❤️


    Samo si radila test drugi dan kasnjenja ako sam dobro shvatila? Ponovi test onda sutra ujutro ili prekosutra, svejedno, samo da je prvi urin, tako je najsigurnije☺️ 

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Ako bude negativan, cekaj jos koji dan da vidis hoces li dobiti, a ako ne dobijes, odi gin vidjeti u cemu je stvar onda🤷🏼‍♀️

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.