Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • PINA29

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    bana

    C1M4

    bana

    Drage moje dame! Čitam sva vaša pitanja i odgovore i sve sam više zbunjena 🤔
    Naime kod mene je ovakva situacija: zadnja M bila 14.8., ciklusi su mi 28-33 dana. Nakon ovulacije ovaj mjesec imam propadanja u jajnicima, bol u leđima. Zadnjih par dana mi je muka dok god nešto ne pojedem i primjetila sam par puta vrtoglavicu te stalno moram piskiti. Sljedeća m treba doći 13.9. te sam sva radoznala danas radila test i bio je negativan. Ima li smisla nadati se još pozitivnom ishodu?

    Pa naravno da ima, test se radi kad menga zakasni.. Ako kasnije bude negativan, tesko da je trudnoca

    Hvala ti puno! Nakon spontanog već godinu dana radimo na bebici i ne možemo dočekati:)

    Uvijek ima nade, mesni prosle god. bio neg 3 dana kasnila, nakon 10 dana bio pozitivan, al nazalost zavrsila isto spontanim..
    Pa god. dana opet nista, i sad cekam mozda opet bude bilo nesto, drzim fige da u ti uspijes😊😊😊

  • zbunjena2804

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobra večer svima, odmah se ispričavam na dugom postu :) imam situaciju sa negativnim testom. Inače imam prilično redovite menge međutim po aplikaciji moj kalendar (ona sa cvjetićem) trebala sam dobiti u utorak (10.09) a evo danas se još nije pokazalo ništa, iako bi po mojim proračunima trebala dobiti 12og što bi bilo točno 28 dana ciklusa. E sad, radila sam test jučer, ali ne sa prvim urinom i pokazalo se negativno, a od simptoma imam skoro sve osim povraćanja iako me mučnina skroz hvata, temperatura tijela mi se mijenja skroz malo vruće malo hladno te probadanje dolje. Grudi toliko osjetljive da ih dotaknuti ne smijem a i skroz na wc trčim. E sad znam da treba pričekati još koji dan i vidjeti onda. Rekla sam sama sebi da ću se strpiti do utorka pa onda vidjeti ali eto znate i same koliko je to nemoguća misija. Da, imali smo nezaštićen odnos, zaručeni smo, nismo pucali na to, ali nismo ni protiv toga. Zapravo što više razmišljam sve više želim da je to to. Može li mi se koja javiti malo sa sličnim iskustvima? Tek toliko da se malo smirim. I hvala Vam puno unaprijed

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    zbunjena2804

    Dobra večer svima, odmah se ispričavam na dugom postu :) imam situaciju sa negativnim testom. Inače imam prilično redovite menge međutim po aplikaciji moj kalendar (ona sa cvjetićem) trebala sam dobiti u utorak (10.09) a evo danas se još nije pokazalo ništa, iako bi po mojim proračunima trebala dobiti 12og što bi bilo točno 28 dana ciklusa. E sad, radila sam test jučer, ali ne sa prvim urinom i pokazalo se negativno, a od simptoma imam skoro sve osim povraćanja iako me mučnina skroz hvata, temperatura tijela mi se mijenja skroz malo vruće malo hladno te probadanje dolje. Grudi toliko osjetljive da ih dotaknuti ne smijem a i skroz na wc trčim. E sad znam da treba pričekati još koji dan i vidjeti onda. Rekla sam sama sebi da ću se strpiti do utorka pa onda vidjeti ali eto znate i same koliko je to nemoguća misija. Da, imali smo nezaštićen odnos, zaručeni smo, nismo pucali na to, ali nismo ni protiv toga. Zapravo što više razmišljam sve više želim da je to to. Može li mi se koja javiti malo sa sličnim iskustvima? Tek toliko da se malo smirim. I hvala Vam puno unaprijed


    Nemam takvo iskustvo ali mogu ti reci da pricekas jos koji dan. Mozda je samo rano bilo za raditi test. Ne bi bila prva koja je imala - prije + 😁.  Eto pa drzim 🤞 da bude ipak + na kraju 😁

  • Avatar jagodica123

    jagodica123

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Molim vas za savjet, naime mjesečnicu sam trebala dobiti u četvrtak,no u subotu i nedjelju sam imala lagano krvarenje (manje nego inače) i nije izgledalo kao implantacijsko. Danas sam otišla ginekologu i rekao je da kako mogu biti sigurna da nisam trudna,te mi je napravio papa test (rezultati za 4 tjedna).. napravila sam testove prvi dan kašnjenja i bio je negativan i jučer sam napravila i također je bio negativan.. jako sam zbunjena jer dečko i ja ne pokušavamo te koristimo prezervative. Postoji li stvarno mogućnost da mi testovi lažno pokazuju i da sam ostala trudna iako dečko nije ejakulirao u mene?

  • Avatar ena0206

    ena0206

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    Evo da podjelim svoje iskustvo, mozda nekome bude od koristi. 
    Imam redovne cikluse. I trebala sam dobiti kao i obicno 28 dan,ali nisam. U medjuvremenu sam se razbolila i dobila upalu grla, pila sam punalo caja i vode.
    Cijelo vrijeme je bila prisutna i povisena temperatura. Znaci oko 36.8 ido 37.2

    [lilypie.com]

  • Avatar ena0206

    ena0206

    Broj poruka: 958

    Prijavi adminu

    Radila sam test nakon 4 dana kasnjenja na prvi urin (digitalni clear blue test) i pokazalo se negativno.
    Bila sam toliko razocarana. I googlala sam o lazno negativnim testovima i negdje procitala da zbog puno tekucine koju unosimo moze biti negativan test jer se hormon u mokraci razrijedi zbog cestog mokrenja i sta ja znam sto sve ne. I slijedeci dan nisam pila puno tekucine i test mi pokaze plus. Ispostavilo se da je i temp. Bila zbog trudnoce malo povisena. Eto curke zelim svima srecu da ugledate svoje plusice sto prije

    [lilypie.com]

  • Avatar marijana1105

    marijana1105

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok curke! Ovako imam situaciju da M kasni 14 dana. Bila kod ginekologice na pregledu kaze da nema nicega da bi trebala doci M po njezinoj procjeni jer tako izgleda zadebljano stijenka maternice. Radila 3 testa i svi negativni. E ovako mene muci to sto M nikada nije kasnila-tocna je u dan uvijek bila. A tri mjeseca radimo na bebi. Ginekologica mi betu nije vadila rekla je da dodjem za dva dana ako M ne dodje i da cemo onda to napravit. Dva dana je proslo a gospodicne M nema i nemam osjecaja nikakvog da ce doci. Trebam pomoc jer neznam sto da mislim, betu necu ici danas jos vadit nego sutra pa cu vidjet. Uglavnom molim se da ima neka tockica koja se sakrila pa da nije ginekologica vidjela, a da su svi testovi u krivu i da ima nesto…. citam ovdje ima svakakvih iskustava pa imam malo nade. Hvala na svakom savjetu i prici koju mi mozete dati! 

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Ako su ti ciklusi tocni u dan a proslo je dva tjedna od očekivane M + ne vidi se nista na uzv (a tjedan dana iza ocekivane se treba vidjeti vec nesto inace) i testovi su ti negativni… vise mi zvuci kao poremecaj hormona nego trudnoća nazalost. Pretpostavljam ako ne ispadne da je trudnica da ces dobiti Duphastone da pokrene krvarenje.

    [lilypie.com]

  • Avatar marijana1105

    marijana1105

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Evo javljam se, nista od bebice. Dosla M nakon 15 dana. 😭😢 mozda uspije drugi put. Drzte mi fige ✌♥️

  • Avatar klupko_srece

    klupko_srece

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Molim vaša iskustva. U 4 mj ustanovljena mi je trudnoća. Za par tjedana morala sam na kiretažu. Točnije 9.5. Od od tada je evo prošlo skoro 6 mj. I natrag radimo na bebi. Papa test uredan,  nalazi od kiretaže isto. Imam policistične jajnike. Do operacije redovne cikluse ko vurica svaka 28 dana. Od operacije 33,34,35,36 i 37 dana ciklus. Danas je 37.dan znači najdulji ciklus nema menstruacije….prije toga evo prije 2 tjedna sam, pila klavocine. Možda zato još nema ciklusa. Napravila test on je negativan. Ima ko iskustva sa negativnim testom a da je na kraju bila trudnoća…. Nerodovitim ciklusima…. Jako hoćemo bebu… Molim iskustva. Hvalaa🍀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.