Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Grlica26

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav!
    Znam da je ovo pitanje bilo vec x puta ali evo ipak mog slucaja!
    Ovulacija bila 21 (koristila sam trakice pa znam) a odnos je bio 19. Nezasticen jer zelimo dijete :)
    Ciklus mi je inace 28 dana, danas je evo 34.dan. Od prije 10 dana osjecam blage grceve (kao kad trebam dobiti ali blaze), od jucer i glavobolja, par dana imam blijedo bijele izljeve, nemam redovitu stolicu, grudi osjetljive, u stomaku kao da imam vrecu cigli (napet, tezak, nadut…), ali test jucer bio negativan! Kao i prethodna dva! Kod ginica narucena tek 16., blage grceve i dalje imam ali nemam onaj osjecaj da cu dobiti… Postoji li mogucnost da test jos ne moze ocitati hcg u mokraci iako menga kasni 6 dana? I da li se u krvi moze ocitati prije i da bude pozitivno iako su testovi bili negativni.
    Napominjem da su mi ciklusi uvijek tocni, cak i kad sam bolesna nekad mi zna eventualno jedan dan kasniti…

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Grlica26

    Pozdrav!
    Znam da je ovo pitanje bilo vec x puta ali evo ipak mog slucaja!
    Ovulacija bila 21 (koristila sam trakice pa znam) a odnos je bio 19. Nezasticen jer zelimo dijete :)
    Ciklus mi je inace 28 dana, danas je evo 34.dan. Od prije 10 dana osjecam blage grceve (kao kad trebam dobiti ali blaze), od jucer i glavobolja, par dana imam blijedo bijele izljeve, nemam redovitu stolicu, grudi osjetljive, u stomaku kao da imam vrecu cigli (napet, tezak, nadut…), ali test jucer bio negativan! Kao i prethodna dva! Kod ginica narucena tek 16., blage grceve i dalje imam ali nemam onaj osjecaj da cu dobiti… Postoji li mogucnost da test jos ne moze ocitati hcg u mokraci iako menga kasni 6 dana? I da li se u krvi moze ocitati prije i da bude pozitivno iako su testovi bili negativni.
    Napominjem da su mi ciklusi uvijek tocni, cak i kad sam bolesna nekad mi zna eventualno jedan dan kasniti…


    Mozda upala neka ili je ovulacija bila kasnije🤔 Najbolje bi bilo da odes privatno izvaditi betu nego da trosis vise novce na testove, to ce ti pokazat kako je ako ne mozes docekati pregled☺ 

    [lilypie.com]

  • Grlica26

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Muz mi radi u ordinaciji pa ce mi izvaditi krv ali nekako sam ja htjela ipak njemu reci kad budem trudna a ne da on meni :D

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Grlica26

    Muz mi radi u ordinaciji pa ce mi izvaditi krv ali nekako sam ja htjela ipak njemu reci kad budem trudna a ne da on meni :D


    Jooj, nadam se da jesi, to bi bilo bas slatko😍😁😁

    [lilypie.com]

  • PINA29

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bokicc,
    Vidim da pisete o kasnjenu M i neg. testovima.
    Naime meni M kasni vec 2 tjedna, prvi test prije 2 tj. neg.
    Danas opett neg., jel ima koja da joj se isto desilo a na kraju opet imala poz. i bila trudna? 

  • ancicaa12

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Drage moje dame! Čitam sva vaša pitanja i odgovore i sve sam više zbunjena 🤔 
    Naime kod mene je ovakva situacija: zadnja M bila 14.8., ciklusi su mi 28-33 dana. Nakon ovulacije ovaj mjesec imam propadanja u jajnicima, bol u leđima. Zadnjih par dana mi je muka dok god nešto ne pojedem i primjetila sam par puta vrtoglavicu te stalno moram piskiti. Sljedeća m treba doći 13.9. te sam sva radoznala danas radila test i bio je negativan. Ima li smisla nadati se još pozitivnom ishodu? 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    bana

    Drage moje dame! Čitam sva vaša pitanja i odgovore i sve sam više zbunjena 🤔
    Naime kod mene je ovakva situacija: zadnja M bila 14.8., ciklusi su mi 28-33 dana. Nakon ovulacije ovaj mjesec imam propadanja u jajnicima, bol u leđima. Zadnjih par dana mi je muka dok god nešto ne pojedem i primjetila sam par puta vrtoglavicu te stalno moram piskiti. Sljedeća m treba doći 13.9. te sam sva radoznala danas radila test i bio je negativan. Ima li smisla nadati se još pozitivnom ishodu?


    Pa naravno da ima, test se radi kad menga zakasni.. Ako kasnije bude negativan, tesko da je trudnoca

    [lilypie.com]

  • ancicaa12

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    C1M4

    bana

    Drage moje dame! Čitam sva vaša pitanja i odgovore i sve sam više zbunjena 🤔
    Naime kod mene je ovakva situacija: zadnja M bila 14.8., ciklusi su mi 28-33 dana. Nakon ovulacije ovaj mjesec imam propadanja u jajnicima, bol u leđima. Zadnjih par dana mi je muka dok god nešto ne pojedem i primjetila sam par puta vrtoglavicu te stalno moram piskiti. Sljedeća m treba doći 13.9. te sam sva radoznala danas radila test i bio je negativan. Ima li smisla nadati se još pozitivnom ishodu?

    Pa naravno da ima, test se radi kad menga zakasni.. Ako kasnije bude negativan, tesko da je trudnoca


    Hvala ti puno! Nakon spontanog već godinu dana radimo na bebici i ne možemo dočekati:)

  • Avatar Trudilica123

    Trudilica123

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, M mi kasni 10 dana, prosli mj 12 i dobila na kraju i ovaj mj tek 10 .. radila test jučer i bio neg.. kad sam prošli mj dobila skroz mi je kratko trajalo? Sto vi mislite? Grudi me bole i bradavice svrbe.. 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    zuki96

    Pozdrav curke, M mi kasni 10 dana, prosli mj 12 i dobila na kraju i ovaj mj tek 10 .. radila test jučer i bio neg.. kad sam prošli mj dobila skroz mi je kratko trajalo? Sto vi mislite? Grudi me bole i bradavice svrbe..


    Vadi betu ili idi gin na pregled, najsigurnije jer bi sada vec trebao pokazati plus😊😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.