Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • didicaa1

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    danielle

    didicaa1

    danielle

    Pozz, imam problem, test negativan prije 10dana, menge neredovne, bila jutros na pregldu kaze vjerojatno rana trudnoca al da napravim test pa ako bi bio opet negativan da dodjem da vidimo sta cemo dalje..😔😔toc o me strah naprsvit ga opet. Zanimaju me iskustva s tim teatovima, kvaliteta, osjetljivost. Radi se o mogucoj trudnoci od 2-3tj

    Po ovome kako si napisala da li stvarno zelis trudnocu? Ako zelis napravi test za 3 dana eventualno. Evo meni je mens kasnila mjesec dana dok se nije ispostavilo da sam trudna a nista mi nije prikazivalo da sam trudna tek 31dan kasnjenja mens test pozitivan. Nije kod svih zena isto a tebi su kao sto si vec napisala neredovni ciklusi i meni su. Mislila sam da su redovni ali ne. Izvadi betu. Ako test bude negativan

    Naravno da zelim, mozda sam se pogresno izrazila..😏😊pokusavamo skoro 2god. U 4.mjesecu bio missed ab. Strah me i nadat se da je to to da se ne razocaram ponovo


    Moj ti je savjet nemoj se previse nadati niti ocekivati. I ja sam zeljela bebu nadala se da ce test biti pozitivan.. kad ono non stop negativan..sve dok moj buduci muz nije rekao ‘ kad se prestanes nadati dijete ce se pojaviti’ i sto jeste bilo tako prestala sam se nadati i kad ono bum evo trudna a od tog sto mi je rekao nije proslo ni 2 mjeseca. Tak da moja draga u slucaju ako ne bude test pozitivan odi opet ginicu i izvadi krv pa ces sve znati. A sto se tice to da pokusavate 2 godine nek vam je sa srecom. Bilo kako bilo ako budes dobila vidi je li tvoj muz zdrav da moze napraviti dijete. Ja sam to isto uradila sa svojim. On je zdrav i ja sam zdrava. Nadam se da je sve okej sa vama i da ces dobiti taj plusic javi sta ce dalje biti

  • danielle

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    didicaa1

    danielle

    didicaa1

    danielle

    Pozz, imam problem, test negativan prije 10dana, menge neredovne, bila jutros na pregldu kaze vjerojatno rana trudnoca al da napravim test pa ako bi bio opet negativan da dodjem da vidimo sta cemo dalje..😔😔toc o me strah naprsvit ga opet. Zanimaju me iskustva s tim teatovima, kvaliteta, osjetljivost. Radi se o mogucoj trudnoci od 2-3tj

    Po ovome kako si napisala da li stvarno zelis trudnocu? Ako zelis napravi test za 3 dana eventualno. Evo meni je mens kasnila mjesec dana dok se nije ispostavilo da sam trudna a nista mi nije prikazivalo da sam trudna tek 31dan kasnjenja mens test pozitivan. Nije kod svih zena isto a tebi su kao sto si vec napisala neredovni ciklusi i meni su. Mislila sam da su redovni ali ne. Izvadi betu. Ako test bude negativan

    Naravno da zelim, mozda sam se pogresno izrazila..😏😊pokusavamo skoro 2god. U 4.mjesecu bio missed ab. Strah me i nadat se da je to to da se ne razocaram ponovo

    Moj ti je savjet nemoj se previse nadati niti ocekivati. I ja sam zeljela bebu nadala se da ce test biti pozitivan.. kad ono non stop negativan..sve dok moj buduci muz nije rekao ‘ kad se prestanes nadati dijete ce se pojaviti’ i sto jeste bilo tako prestala sam se nadati i kad ono bum evo trudna a od tog sto mi je rekao nije proslo ni 2 mjeseca. Tak da moja draga u slucaju ako ne bude test pozitivan odi opet ginicu i izvadi krv pa ces sve znati. A sto se tice to da pokusavate 2 godine nek vam je sa srecom. Bilo kako bilo ako budes dobila vidi je li tvoj muz zdrav da moze napraviti dijete. Ja sam to isto uradila sa svojim. On je zdrav i ja sam zdrava. Nadam se da je sve okej sa vama i da ces dobiti taj plusic javi sta ce dalje biti


    Hvala na podrsci. Sve ok s njim, vec smo to napravili. :) nadam se da bude brzo okej. Samo mi cudno da je gin vidio vrecicu a test negativan.😐😐

  • nutella

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Menstruacija mi kasni 12 dana, uglavnom su mi ciklusi redovni na 30-32 dana, ponekad može da porani ili da kasni najviše 3 dana. Zadnju menstruaciju imala sam od 14.06 do 18.06 i ovog meseca po aplikaciji menstrualni kalendar trebala sam da dobijem 15.07 ali nisam. Nezaštićene odnose sam imala 19.06, 20.06, 21.06 i 29.06. Jedan test sam uradila 19.07 popodne , ali je pokazao negativan rezultat i još jedan sam uradila 24.07 posle 00h i opet je pokazao negativan rezultat. 4 dana pre očekivane menstruacije boleo me stomak kao da ću dobiti, ali nisam, i tako od tada ponekad imam bolove u stomaku ne jake, blage, ali nikako da dobijem. I bradavice su mi malo osetljive. Da li je moguće da sam trudna i da su testovi lažno negativni ili je nešto drugo u pitanju? 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Otidi na pregled ili odi izvadi betu, to je najsigurnije😊 Dosad bi vec pokazao plus, ali sve je moguce🤷🏼‍♀️ 

    [lilypie.com]

  • didicaa1

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    nutella

    Pozdrav! Menstruacija mi kasni 12 dana, uglavnom su mi ciklusi redovni na 30-32 dana, ponekad može da porani ili da kasni najviše 3 dana. Zadnju menstruaciju imala sam od 14.06 do 18.06 i ovog meseca po aplikaciji menstrualni kalendar trebala sam da dobijem 15.07 ali nisam. Nezaštićene odnose sam imala 19.06, 20.06, 21.06 i 29.06. Jedan test sam uradila 19.07 popodne , ali je pokazao negativan rezultat i još jedan sam uradila 24.07 posle 00h i opet je pokazao negativan rezultat. 4 dana pre očekivane menstruacije boleo me stomak kao da ću dobiti, ali nisam, i tako od tada ponekad imam bolove u stomaku ne jake, blage, ali nikako da dobijem. I bradavice su mi malo osetljive. Da li je moguće da sam trudna i da su testovi lažno negativni ili je nešto drugo u pitanju?


    Isti slucaj kao i kod mene. Nisu mi redovni ciklusi mislila sam da mi kasni mens dok nisam saznala da sam trudna. Kada mi je kasnila mens 10 dana provjerila test negativan otisla doktoru rekao mi da nisam trudna i da cu dobiti ako ne dobije da dodjem za 15 dana.. 16 dana bez mens  provjerim test negativan…23 dana bez mens odem opet doktoru rekao mi da cu dobiti sad nekad. 36 dana mi je sada kako nemam mens. Neki dan sam provjerila test kad ono pozitivan. Tacnije dva puta sam provjeravala test i oba su pozitivna. Radilo mi se o ranoj trudnoci. Ovo sam ti napisala jer imamo istu situaciju. Ali ti sacekaj jos koji dan mozda i dobijes. Jer meni je prije par mj kasnila mens 15 dana i dobila. Ili ti je rana trudnoca ili si se previse nervirala pa te je to usporilo zna biti i to.. i meni je tako bilo.. zbog stresa i nervoze mi kasnila.. tako da ako ne dobije za 3 dana provjeri test odi doktoru na ultrazvucni pregled a mozes i najjednostavnije izvaditi krv i znati o cemu se radi. Ugl. javi ako ti dodje mens ❤❤❤

  • nutella

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    didicaa1

    nutella

    Pozdrav! Menstruacija mi kasni 12 dana, uglavnom su mi ciklusi redovni na 30-32 dana, ponekad može da porani ili da kasni najviše 3 dana. Zadnju menstruaciju imala sam od 14.06 do 18.06 i ovog meseca po aplikaciji menstrualni kalendar trebala sam da dobijem 15.07 ali nisam. Nezaštićene odnose sam imala 19.06, 20.06, 21.06 i 29.06. Jedan test sam uradila 19.07 popodne , ali je pokazao negativan rezultat i još jedan sam uradila 24.07 posle 00h i opet je pokazao negativan rezultat. 4 dana pre očekivane menstruacije boleo me stomak kao da ću dobiti, ali nisam, i tako od tada ponekad imam bolove u stomaku ne jake, blage, ali nikako da dobijem. I bradavice su mi malo osetljive. Da li je moguće da sam trudna i da su testovi lažno negativni ili je nešto drugo u pitanju?

    Isti slucaj kao i kod mene. Nisu mi redovni ciklusi mislila sam da mi kasni mens dok nisam saznala da sam trudna. Kada mi je kasnila mens 10 dana provjerila test negativan otisla doktoru rekao mi da nisam trudna i da cu dobiti ako ne dobije da dodjem za 15 dana.. 16 dana bez mens provjerim test negativan…23 dana bez mens odem opet doktoru rekao mi da cu dobiti sad nekad. 36 dana mi je sada kako nemam mens. Neki dan sam provjerila test kad ono pozitivan. Tacnije dva puta sam provjeravala test i oba su pozitivna. Radilo mi se o ranoj trudnoci. Ovo sam ti napisala jer imamo istu situaciju. Ali ti sacekaj jos koji dan mozda i dobijes. Jer meni je prije par mj kasnila mens 15 dana i dobila. Ili ti je rana trudnoca ili si se previse nervirala pa te je to usporilo zna biti i to.. i meni je tako bilo.. zbog stresa i nervoze mi kasnila.. tako da ako ne dobije za 3 dana provjeri test odi doktoru na ultrazvucni pregled a mozes i najjednostavnije izvaditi krv i znati o cemu se radi. Ugl. javi ako ti dodje mens ❤❤❤


    Čestitam <3 <3 Dobila sam juče, verovatno je kasnila zbog stresa. Hvala ti puno <3 <3 <3 

  • suncobran

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Hellou zeneee 🌹
    Od proslog mjeseca krenula sam sa muzem da radimo na bebici. Mjesecnica mi kasni 2 dana, sinoc radila test kad ono negativan. Tjedan prija ocekivane menge sam imala 3 dana lagano krvaranje. Kad imam normalnu megu onda traje do 7 dana i sa obilnijim krvarenjem. Imala sam mucnine, ganjalo me tjedan dana, grudi bole, i bas sam previse umorna. Da li je itko od vas imao slicno iskustvo? Unaprijed hvala ❤️

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    suncobran

    Hellou zeneee 🌹
    Od proslog mjeseca krenula sam sa muzem da radimo na bebici. Mjesecnica mi kasni 2 dana, sinoc radila test kad ono negativan. Tjedan prija ocekivane menge sam imala 3 dana lagano krvaranje. Kad imam normalnu megu onda traje do 7 dana i sa obilnijim krvarenjem. Imala sam mucnine, ganjalo me tjedan dana, grudi bole, i bas sam previse umorna. Da li je itko od vas imao slicno iskustvo? Unaprijed hvala ❤️


    Napravi test sa prvim urinom jer tako rano ako ga radiš popodne može pokazati i negativno ako je još premala beta. Ako ti bude negativan test, napravi opet za dva dana i ako i taj bude negativan onda ne vjerujem da je trudnoća, ali u tom slučaju bi mogla otići eventualno vaditi betu ako će ti kasniti i dalje ili otići kod gin na pregled i on će ti sve objasniti. Sretno i držim fige da je plus!

    [lilypie.com]

  • happiness

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav. Imam problem i htjela bih ga podijeliti s onima koji imaju više iskustva. Naime  menstruacija mi kasni 13dana (nikad nije toliko) a tri testa su rezultirala negativno. Ginekolog mi je preko poziva rekao da sačekam do kraja mjeseca pa da mu se javim ponovno ako nedobijem. Zelimo bebu  ali simptome nemam, isto tako nemam ni bolove kao inace kad trebam dobiti. Jedino cudno sto se desava je da stalno jedem slatko pa slano.. 

  • Nev.Rend

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Bok, cure.

    Muž i ja ne koristimo nikakvu zaštitu i sad mi kasni već tjedan dana. Dosad sam radila 3 testa (Clear blue, pregny, baby check) i svi su bili negativni (doduše, samo baby check sam radila s prvim jutarnjim urinom). Međutim, nikad mi ne kasni ovoliko… Na moru sam pa ne mogu ići vaditi betu, budem čim se vratim u Zg, ali me ipak zanima kolike su šanse da su 3 testa lažna, a neke cure pišu da im je pozitivan bio i prije nego što im je kasnila. 😕 Prilažem i fotku zadnjeg testa jer ne znam umišljam li da vidim drugu crticu ili je stvarno tu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.