Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sofi09

    sofi09

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Didica1 odi izvaditi betu iz krvi, ona ti je najtocniji pokazatelj.Sretno!

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    didicaa1

    Pozdrav drage moje. Citala sam vase probleme. Eh da vam napisem i ja svoj problem. S obzirom da sam imala redovite cikluse.
    23.05. imala sam mens.. naravno koja je malo trajala 3 dana. Malo krvi u ta 2 dana a 3 dan mi je bio smedji iscjedak. Meni inace mens traje 6/7 dana. Kada mi je kasnila mens 10 dana uradila sam test bio je negativan. Isti taj dan kad sam to uradila otisla sam i doktoru gdje sam uradila bris, papa test i ultrazvucni pregled. Doktor mi je rekao da bih trebala sad nekad dobiti mens a ako ne dobijem da dodjem za 15 dana. Proslo je sedmicu dana poslije toga opet sam uradila test bio je negativan. Dobila sam nalaze za bris i papa test sve je bilo okej.
    Tacno 23 dana kako nisam dobila mens odem doktoru na pregled i rekao mi je ako zelis dijete vidim da ne bi bilo nikakvih problema zdrava si sve je okej sad bi trebala dobiti za dan ili dva. Ako opet ne dobijes dodji za 15 dana sigurno se radi onda o ranoj trudnoci. Jer meni ovdje nista ne prilazuje da si trudna. Meni je dosadilo da moram dolaziti svakih 15 dana da bi on skontao sta se desava.
    31 dan bez menstruacije nikakvih znakova da cu dobiti.
    Bila sam sigurna da cu dobiti mens 100%
    Opet taj dan uzela test kad ono imam i sta vidjeti +| |
    Sada je 33 dan kako nisam dobila mens i uzmem onaj jutarnji test za trudnocu ali nisam ga fino iskoristila pa mi nije nista prikazalo osim da sam vidjela jednu crticu ali nije bila izbacena da se bas vidi. Kasnije cu uzeti normalan test i vidjet cu zvala sam svog doktoru ne javlja se. Imam svaki drugi dan odnose sa momkom s obzirom da mi nema mens imamo odnose.
    I non stop je u mene znate vec sta. Zelimo bebu pa sad da li je tacan taj test za trudnocu bio mi je pozitivancim sam obavila nuzdu po njemu i jake dvije crtice su bile prikazane. Da li mi neko moze pomoci sta i kako treba sad da radim. Vise ne znam ni da li sam trudna. A 


    Izvadi betu. Tocniji rezultat neces od toga dobiti. Sve ostalo sta bi ti rekle bilo bi krivo. Tebi sad vec cijeli jedan ciklus nije stigao i po tome bi se trebala trudnoca vidjeti vec pofino. Osim ako ti Ovulacija nije bila kasnoooooo i to nakon posjeta ginekologu. Uglavnom izvadi Beti i rjesit ces dilemu. Sretno i javi ishod. 👍

  • didicaa1

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Drage moje test mi je pokazao dvije crticeee 😃😃😃😃😃 

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Martina1982

    didicaa1

    Pozdrav drage moje. Citala sam vase probleme. Eh da vam napisem i ja svoj problem. S obzirom da sam imala redovite cikluse.
    23.05. imala sam mens.. naravno koja je malo trajala 3 dana. Malo krvi u ta 2 dana a 3 dan mi je bio smedji iscjedak. Meni inace mens traje 6/7 dana. Kada mi je kasnila mens 10 dana uradila sam test bio je negativan. Isti taj dan kad sam to uradila otisla sam i doktoru gdje sam uradila bris, papa test i ultrazvucni pregled. Doktor mi je rekao da bih trebala sad nekad dobiti mens a ako ne dobijem da dodjem za 15 dana. Proslo je sedmicu dana poslije toga opet sam uradila test bio je negativan. Dobila sam nalaze za bris i papa test sve je bilo okej.
    Tacno 23 dana kako nisam dobila mens odem doktoru na pregled i rekao mi je ako zelis dijete vidim da ne bi bilo nikakvih problema zdrava si sve je okej sad bi trebala dobiti za dan ili dva. Ako opet ne dobijes dodji za 15 dana sigurno se radi onda o ranoj trudnoci. Jer meni ovdje nista ne prilazuje da si trudna. Meni je dosadilo da moram dolaziti svakih 15 dana da bi on skontao sta se desava.
    31 dan bez menstruacije nikakvih znakova da cu dobiti.
    Bila sam sigurna da cu dobiti mens 100%
    Opet taj dan uzela test kad ono imam i sta vidjeti +| |
    Sada je 33 dan kako nisam dobila mens i uzmem onaj jutarnji test za trudnocu ali nisam ga fino iskoristila pa mi nije nista prikazalo osim da sam vidjela jednu crticu ali nije bila izbacena da se bas vidi. Kasnije cu uzeti normalan test i vidjet cu zvala sam svog doktoru ne javlja se. Imam svaki drugi dan odnose sa momkom s obzirom da mi nema mens imamo odnose.
    I non stop je u mene znate vec sta. Zelimo bebu pa sad da li je tacan taj test za trudnocu bio mi je pozitivancim sam obavila nuzdu po njemu i jake dvije crtice su bile prikazane. Da li mi neko moze pomoci sta i kako treba sad da radim. Vise ne znam ni da li sam trudna. A

    Izvadi betu. Tocniji rezultat neces od toga dobiti. Sve ostalo sta bi ti rekle bilo bi krivo. Tebi sad vec cijeli jedan ciklus nije stigao i po tome bi se trebala trudnoca vidjeti vec pofino. Osim ako ti Ovulacija nije bila kasnoooooo i to nakon posjeta ginekologu. Uglavnom izvadi Beti i rjesit ces dilemu. Sretno i javi ishod. 👍


    Meni ni taj gin nije jasan..dva puta je tvrdio da treba dobiti M-ako se ne varam to znači da je endometrij stanjen. A nebi trebao biti u slucaju T. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    didicaa1

    Drage moje test mi je pokazao dvije crticeee 😃😃😃😃😃


    Super. Cestitam 👍👍👍👍. Sad lijepo kod ginica da vidis koliko si trudna. Vjerojatno je kasnije bila O. Valjda nakon sto si bila kod njega. Ajd javi dalje zbivanja. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Martina1982

    didicaa1

    Pozdrav drage moje. Citala sam vase probleme. Eh da vam napisem i ja svoj problem. S obzirom da sam imala redovite cikluse.
    23.05. imala sam mens.. naravno koja je malo trajala 3 dana. Malo krvi u ta 2 dana a 3 dan mi je bio smedji iscjedak. Meni inace mens traje 6/7 dana. Kada mi je kasnila mens 10 dana uradila sam test bio je negativan. Isti taj dan kad sam to uradila otisla sam i doktoru gdje sam uradila bris, papa test i ultrazvucni pregled. Doktor mi je rekao da bih trebala sad nekad dobiti mens a ako ne dobijem da dodjem za 15 dana. Proslo je sedmicu dana poslije toga opet sam uradila test bio je negativan. Dobila sam nalaze za bris i papa test sve je bilo okej.
    Tacno 23 dana kako nisam dobila mens odem doktoru na pregled i rekao mi je ako zelis dijete vidim da ne bi bilo nikakvih problema zdrava si sve je okej sad bi trebala dobiti za dan ili dva. Ako opet ne dobijes dodji za 15 dana sigurno se radi onda o ranoj trudnoci. Jer meni ovdje nista ne prilazuje da si trudna. Meni je dosadilo da moram dolaziti svakih 15 dana da bi on skontao sta se desava.
    31 dan bez menstruacije nikakvih znakova da cu dobiti.
    Bila sam sigurna da cu dobiti mens 100%
    Opet taj dan uzela test kad ono imam i sta vidjeti +| |
    Sada je 33 dan kako nisam dobila mens i uzmem onaj jutarnji test za trudnocu ali nisam ga fino iskoristila pa mi nije nista prikazalo osim da sam vidjela jednu crticu ali nije bila izbacena da se bas vidi. Kasnije cu uzeti normalan test i vidjet cu zvala sam svog doktoru ne javlja se. Imam svaki drugi 

    Izvadi betu. Tocniji rezultat neces od toga dobiti. Sve ostalo sta bi ti rekle bilo bi krivo. Tebi sad vec cijeli jedan ciklus nije stigao i po tome bi se trebala trudnoca vidjeti vec pofino. Osim ako ti Ovulacija nije bila kasnoooooo i to nakon posjeta ginekologu. Uglavnom izvadi Beti i rjesit ces dilemu. Sretno i javi ishod. 👍

    Meni ni taj gin nije jasan..dva puta je tvrdio da treba dobiti M-ako se ne varam to znači da je endometrij stanjen. A nebi trebao biti u slucaju T.

    Da..jedino ako O nije stvarno bila nakon zadnjeg posjeta dok jos nije bila ni trudna. U svakom slucaju cudna situacija. 

  • didicaa1

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    A jeste cudna je situacija jer rijetko da cu naci osobu sa ovim problemom. Taj doktor je samo zelio uzeti pare a svakako je pred penziju tak da sve mi je bilo jasno. Dva puta test bio pozitivan. A vjerujem da sam trudna jer imam te simptome. Znam kada trebam dobiti mens uvijek me jajnici bole ali bas uvijek. Ovaj mjesec me nisu nikako bolili. Samo stomak par puta muka i sad mi je bilo muka..spavala sam par sati jedno tri puta u toku dana spavala. Ono ustala pa opet poslije 3 sata otisla spavati i tako jos koji put. Moj ginekolog je na godisnjem sad bi trebao doci pa cu sve vidjeti jesam li trudna i koliko tjedana. Ja sam zaista sretna nismo ni pokusavali toliko oko bebe. Bili smo opusteni tokom odnosa. I to smo radili svaki drugi dan. Vidjet cu sve vjerujem da sam trudna ipak to su dva pozitivna testa. Javim vam sta ce biti kad se vratim od ginekologa uzivajte drage moje.

  • danielle

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozz, imam problem, test negativan prije 10dana, menge neredovne, bila jutros na pregldu kaze vjerojatno rana trudnoca al da napravim test pa ako bi bio opet negativan da dodjem da vidimo sta cemo dalje..😔😔toc o me strah naprsvit ga opet. Zanimaju me iskustva s tim teatovima, kvaliteta, osjetljivost. Radi se o mogucoj trudnoci od 2-3tj 

  • didicaa1

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    danielle

    Pozz, imam problem, test negativan prije 10dana, menge neredovne, bila jutros na pregldu kaze vjerojatno rana trudnoca al da napravim test pa ako bi bio opet negativan da dodjem da vidimo sta cemo dalje..😔😔toc o me strah naprsvit ga opet. Zanimaju me iskustva s tim teatovima, kvaliteta, osjetljivost. Radi se o mogucoj trudnoci od 2-3tj


    Po ovome kako si napisala da li stvarno zelis trudnocu? Ako zelis napravi test za 3 dana eventualno. Evo meni je mens kasnila mjesec dana dok se nije ispostavilo da sam trudna a nista mi nije prikazivalo da sam trudna tek 31dan kasnjenja mens test pozitivan. Nije kod svih zena isto a tebi su kao sto si vec napisala neredovni ciklusi i meni su. Mislila sam da su redovni ali ne. Izvadi betu. Ako test bude negativan 

  • danielle

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    didicaa1

    danielle

    Pozz, imam problem, test negativan prije 10dana, menge neredovne, bila jutros na pregldu kaze vjerojatno rana trudnoca al da napravim test pa ako bi bio opet negativan da dodjem da vidimo sta cemo dalje..😔😔toc o me strah naprsvit ga opet. Zanimaju me iskustva s tim teatovima, kvaliteta, osjetljivost. Radi se o mogucoj trudnoci od 2-3tj

    Po ovome kako si napisala da li stvarno zelis trudnocu? Ako zelis napravi test za 3 dana eventualno. Evo meni je mens kasnila mjesec dana dok se nije ispostavilo da sam trudna a nista mi nije prikazivalo da sam trudna tek 31dan kasnjenja mens test pozitivan. Nije kod svih zena isto a tebi su kao sto si vec napisala neredovni ciklusi i meni su. Mislila sam da su redovni ali ne. Izvadi betu. Ako test bude negativan


    Naravno da zelim, mozda sam se pogresno izrazila..😏😊pokusavamo skoro 2god. U 4.mjesecu bio missed ab. Strah me i nadat se da je to to da se ne razocaram ponovo

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.