Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tufnica1602

    tufnica1602

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Idi izvadi betu i za pola sata ces znati na cemu si 😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, također sam nova ovdje 🙂
    Radila sam testove par dana prije izostanka (po naputku ginekologa) i svi su negativni. Bila sam uvjerena da se možda nešto događa, jer sam vadila i progesteron 7 dana prije M, koji je bio blago povišen, inače sam imala uvijek niske vrijednosti. Primijetila sam i da sam toplija nego inače pa sam odlučila mjeriti temp. neko vrijeme. Ugl.bude mi 36,8-36.9 ujutro, popodne i navečer nakon dužeg mirovanja 37.0 i tako već 8 dana. Inače znam imati cca 36,2-36.5 C. Imala sam jučer jake bolove u jajniku koji su se širili u leđa i trebala sam dobiti, ciklus mi je 33 dana, međutim samo iscjedak svijetlo smeđi u tragovima… Jeli imala koja slično iskustvo sa bilo čime od ovoga? Hvala 🌼

  • monalisa

    Broj poruka: 465

    Prijavi adminu

    Lahor

    Pozdrav svima, također sam nova ovdje 🙂
    Radila sam testove par dana prije izostanka (po naputku ginekologa) i svi su negativni. Bila sam uvjerena da se možda nešto događa, jer sam vadila i progesteron 7 dana prije M, koji je bio blago povišen, inače sam imala uvijek niske vrijednosti. Primijetila sam i da sam toplija nego inače pa sam odlučila mjeriti temp. neko vrijeme. Ugl.bude mi 36,8-36.9 ujutro, popodne i navečer nakon dužeg mirovanja 37.0 i tako već 8 dana. Inače znam imati cca 36,2-36.5 C. Imala sam jučer jake bolove u jajniku koji su se širili u leđa i trebala sam dobiti, ciklus mi je 33 dana, međutim samo iscjedak svijetlo smeđi u tragovima… Jeli imala koja slično iskustvo sa bilo čime od ovoga? Hvala 🌼


    Imala sam tako u prvoj trudnoci, na ocekivani dan menge mi se pojavio tak neki iscjedak i trajao samo taj dan, jos smo bili u svatovima i ja stalno isla gledati da nisam dobila jos sam cak i ulozak stavila i odem na wc i vidim na ulosku taj iscjedak ooo reko evo stigla menga, ali to je bilo taj dan i drugi prestalo i nekih 5 dana nakon toga meni vrag nije dao mira i odem ja kupit test i bio + ko kuca, stim da sam imala grceve kao da budem svaki cas procurila



  • tejkoo

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima…trebala sam dobiti prije 3 dana,jutros sam radila test,ali je negativan,znači apsolutno me ništa ne boli…a s prvom bebom me bolili jajnici i sve simptome imala kao da cu dobiti…isto tako 3.jutro radila test i bio je pozitivan…u ovom periodu od 4mj.sam smrsala 15kg…i sad mene zanima,vaše mišljenje..jel moguće da sam trudna,a jos se ne može očitati,il' se možda poremetilo radi mrdanja.  Hvala

  • deedee

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Vecer. Kasni mi 1 dan tocno, napravila sam test no negativan je, nije raden ujutro vec popodne nakon posla. 
    U vrijeme kada je ocekivati implantacijsko, imala sa m jedva primjetnu svijetlo crvenu tockicu, muce me glavobolje i vrtoglavica, te sam simptome pmsa dobila tek 3 dana uoci menge, a obi no budu 10ak dana prije. Također sam prosli tj imala osjećaj kao da cu dobiti svako malo… Ima li nade za trudnoca? Napraviti test sutra ili se strepiti par dana? 

  • deedee

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    deedee

    Vecer. Kasni mi 1 dan tocno, napravila sam test no negativan je, nije raden ujutro vec popodne nakon posla.
    U vrijeme kada je ocekivati implantacijsko, imala sa m jedva primjetnu svijetlo crvenu tockicu, muce me glavobolje i vrtoglavica, te sam simptome pmsa dobila tek 3 dana uoci menge, a obi no budu 10ak dana prije. Također sam prosli tj imala osjećaj kao da cu dobiti svako malo… Ima li nade za trudnoca? Napraviti test sutra ili se strepiti par dana?


    Oprostite na pisanju, autokorekt… 

  • Avatar andjelina23

    andjelina23

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    deedee

    Vecer. Kasni mi 1 dan tocno, napravila sam test no negativan je, nije raden ujutro vec popodne nakon posla.
    U vrijeme kada je ocekivati implantacijsko, imala sa m jedva primjetnu svijetlo crvenu tockicu, muce me glavobolje i vrtoglavica, te sam simptome pmsa dobila tek 3 dana uoci menge, a obi no budu 10ak dana prije. Također sam prosli tj imala osjećaj kao da cu dobiti svako malo… Ima li nade za trudnoca? Napraviti test sutra ili se strepiti par dana?


    Isto je meni bilo 🙂 znaci, stavljala ulozak misleci da cu dobiti… Jedan dan samo roskasti iscjedak.. 
    A imala sam blage menstrualne grčeve.. 
    Ja sam napravila test kad mi je kasnila 4 dana i odmah je bio pozitivan 😊
    Moj ti je savjet napraviti test ujutro.. Znaci prvi jutarnji urin… 
    I sretno 😉😉😉

    🤍 Spontani sa 6 tjedana/ 2014
    🧑 Curica 3 godine /2019.
    🤍 Spontani s 12 tjedana, kiretaža/2021.
    🧑 Curica 1 godina (mjesec dana nakon kiretaže zatrudnila)
    🤰https://www.tickerfactory.com/ezt/d/1;20716;11/st/20230621/e/Pregnancy+Ticker/dt/6/k/c4a6/preg.png [tickerfactory.com]

  • deedee

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    andjelina23

    deedee

    Vecer. Kasni mi 1 dan tocno, napravila sam test no negativan je, nije raden ujutro vec popodne nakon posla.
    U vrijeme kada je ocekivati implantacijsko, imala sa m jedva primjetnu svijetlo crvenu tockicu, muce me glavobolje i vrtoglavica, te sam simptome pmsa dobila tek 3 dana uoci menge, a obi no budu 10ak dana prije. Također sam prosli tj imala osjećaj kao da cu dobiti svako malo… Ima li nade za trudnoca? Napraviti test sutra ili se strepiti par dana?

    Isto je meni bilo 🙂 znaci, stavljala ulozak misleci da cu dobiti… Jedan dan samo roskasti iscjedak..
    A imala sam blage menstrualne grčeve..
    Ja sam napravila test kad mi je kasnila 4 dana i odmah je bio pozitivan 😊
    Moj ti je savjet napraviti test ujutro.. Znaci prvi jutarnji urin…
    I sretno 😉😉😉


    Hvala na savjetu draga 💜

  • deedee

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Radila sam test jucer na vecer i danas ujutro, 2 dana mi kasni no test je negativan. Imam bolove kao da cu dobiti no imam samo bijelo pranje. Mišljenje? 

  • didicaa1

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje. Citala sam vase probleme. Eh da vam napisem i ja svoj problem. S obzirom da sam imala redovite cikluse.
     23.05. imala sam mens.. naravno koja je malo trajala 3 dana. Malo krvi u ta 2 dana a 3 dan mi je bio smedji iscjedak. Meni inace mens traje 6/7 dana. Kada mi je kasnila mens 10 dana uradila sam test bio je negativan. Isti taj dan kad sam to uradila otisla sam i doktoru gdje sam uradila bris, papa test i ultrazvucni pregled. Doktor mi je rekao da bih trebala sad nekad dobiti mens a ako ne dobijem da dodjem za 15 dana. Proslo je sedmicu dana poslije toga opet sam uradila test bio je negativan. Dobila sam nalaze za bris i papa test sve je bilo okej. 
    Tacno 23 dana kako nisam dobila mens odem doktoru na pregled i rekao mi je ako zelis dijete vidim da ne bi bilo nikakvih problema zdrava si sve je okej sad bi trebala dobiti za dan ili dva. Ako opet ne dobijes dodji za 15 dana sigurno se radi onda o ranoj trudnoci. Jer meni ovdje nista ne prilazuje da si trudna. Meni je dosadilo da moram dolaziti svakih 15 dana da bi on skontao sta se desava. 
    31 dan bez menstruacije nikakvih znakova da cu dobiti.
    Bila sam sigurna da cu dobiti mens 100% 
    Opet taj dan uzela test kad ono imam i sta vidjeti +| |
    Sada je 33 dan kako nisam dobila mens i uzmem onaj jutarnji test za trudnocu ali nisam ga fino iskoristila pa mi nije nista prikazalo osim da sam vidjela jednu crticu ali nije bila izbacena da se bas vidi. Kasnije cu uzeti normalan test i vidjet cu zvala sam svog doktoru ne javlja se. Imam svaki drugi dan odnose sa momkom s obzirom da mi nema mens imamo odnose.
    I non stop je u mene znate vec sta. Zelimo bebu pa sad da li je tacan taj test za trudnocu bio mi je pozitivancim sam obavila nuzdu po njemu i jake dvije crtice su bile prikazane. Da li mi neko moze pomoci sta i kako treba sad da radim. Vise ne znam ni da li sam trudna. A sinoc mi je bilo na gacima bijeli kremasti iscjedak bez mirisa.
    Grudi me uzasno bole i stomak naravno osjecam se pospanom a glad me uhvati svaki sat vremena. Bilo mi je par puta muka. Ne znam vise curke moje vama je kasnilp po par dana a meni mjesec dana 33 tacno dana kako nisam dobila. Da li se nekome ovako desavalo?? I da li je moguce da sam trudna?? Jer moj decko i ja radimo na tome da budem trudna. S obzirom da se ubrzo uzimamo.. Helpppp

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.