Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dalindas

    Dalindas

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Mmaris, meni su prva 3 testa bila negativna. Nakon 5,10 i 12 dana kašnjenja . Onda sam ponovno napravila kad mi je kasnila 20 i nešto dana i bilo je pozitivno . Jednostavno mi je menstruacija preskočila jedan mjesec . Po njoj bi trebala biti trudna 13 tjedana a ja sam 9 . Tako da ,napravi opet za par dana ili odi odmah vadi betu -tako ćeš znati sigurno ,i sretno :)

    [lilypie.com]

  • Dalija

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao curke ,meni kasni vec 4 dana  i radila sam test clearblue i odmah je pokazao negativno,koliko su oni pouzdani?
    S obzirom da mi bas ne kasni ,iako imam nepravilne cikluse koji variraju od 22 do 28 dana,a sada je 31 dan,i jos k tome imam nizak amh ali bez obzira radimo na trudnoci stalno☺

  • Isa522

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu
    Pozdrav curke, moja situacija je sljedeca, 
    Zadnja m 5.5, ciklusi redovni 30-31 dan uvijek, radili smo na bebi, kasi mi 7 dana. Napravljen test na dan ocekivane. Negativan, danas radim test. Ne razumjem, ja vidim jednu crvenu liniju i jednu bijelu, jednu do druge . Vidite li je vi? Da ponovim test? 

    1.12 +
    https://lmtm.lilypie.com/7q78p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Obje linije moraju biti iste boje, odnosno vidljive da bi test bio pozitivan, a nakon tjedan dana od izostanka m bi vec nesto trebalo biti u slucaju trudnoce. 
    Ovako otprilike: http://i.imgur.com/GcahCxt.jpg [i.imgur.com]

    Desno je kontrolna linija koja ukazuje da je test ispravan, a lijevo bi trebala biti testna linija koja oznacava trudnocu i u tom slucaju pozitivan test, no kod tebe ja to ne vidim. Zao mi je. Mozda da nazoves gin pa ponovis tamo, a mozes i betu vaditi.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar miniii20

    miniii20

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu
    Vidljiva
    Vidljiva
    Ista trakica iz drugog kuta
    Ista trakica iz drugog kuta
    Na ovoj ništa
    Na ovoj ništa

    Pozdrav cure aktivna sam na drugoj temi tko planira i radi pa evo da postavim i vamo.. treći dan da kasni radila sam malo prije 2 testa na jednom ja vidim neku crticu a na drugom ne nije mi bas to jasno nekako.. i da učitan je u pravom vremenu…. šaljem slike 

  • Isa522

    Broj poruka: 61

    Prijavi adminu

    Ja vidim crticu 😊 ponovi za par dana s prvom jutarnjom 🥰 

    1.12 +
    https://lmtm.lilypie.com/7q78p1.png [lmtm.lilypie.com]

  • OkBaby

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Ciklusi mi inače traju duže. Zadnju menstruaciju imala sam od 8. do 13.5., a iduću sam trebala dobiti 19.6., sada mi već kasni 5 dana, na 4. dan kašnjenja napravila sam ClearBlue test s prvom jutarnjom mokraćom te je bio - 😕. Sa partnerom sam imala nezaštićene odnose s ejakulacijom u rodnicu dana 31.5. i 1.6. Prema kalendaru, tada su mi bili plodni dani. Simptome menstruacije nemam, ali ne osjećam nikakve simptome trudnoće, osim što češće mokrim i pojačan mi je iscjedak. Ne znam što vi mislite o tome s obzirom da mi je test 4. dan izostanka bio negativan, dali je i dalje moguća trudnoća ili da čekam menstruaciju? 

  • Isada

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Postovanje ovako imam kcerku od 8.5 god a vec 7 mjeseci pokusavam ostat u drugom stanju vec mi kasni 7 dana radila sam test al mi je bio negativan pa me zanima vase misljenje sta da radim.

    Isada

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Isada

    Postovanje ovako imam kcerku od 8.5 god a vec 7 mjeseci pokusavam ostat u drugom stanju vec mi kasni 7 dana radila sam test al mi je bio negativan pa me zanima vase misljenje sta da radim.


    Isada ako ne dobiješ za koji dan javi se ginekologu za pregled da vidi o čemu se radi…
    Možeš još jedan test pisnuti za dan-dva, možda je bilo prerano… sretno!

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • nina_mala99

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok mame. Nova sam ovdje. S deckom sam vec 2 god prakticiramo nezasticeni odnos ali prekinemo na vrijeme. Meng mi nekad zna kasnit dan/dva. Ali tjedan dana prije nego trebam dobiti M bole me grudi i doljnji dio trbuha, te budem jako zivcana  i po tome znam da cu uskoro doboti. Ovaj mjesec nista me nije bolilo ni grudi ni trbuh niti sam bila zivcana kao u PMSu. Tocno na dan (25.6.)kad sam trebala dobiti na doljnjem rubu se pojavila mrljica krvi kao na pocetku M svijetlo crveno/ roza. Ali do kraja dana nije nista vise bilo, i sutra dan mi je bilo malo i do navecer nestalo. Vise nista. Cesto imam grceve u stomaku, glava me boli, gladna sam uvijek, trbuh mi se napuhao, i stalno mi se spava sto inace spavam po 5/6 sati sad i do 12 sati. Sve simptome trudnoce imam. Ali sve sam mislila da li sam si umislila dok se jucer nisu pojavile mucnine i povracanje. Danas sam napravila test za trudnocu i negativan je. Da li moze biti lazan ili su pouzdani? Ne znam sad vise sta da radim. Zbunjena sam.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.