Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mila28

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav moje dame.. nova sam ovdje s vama pa me zanima vase misljenje… Muz i ja pokusavamo imati bebu vec 4,5 mjeseci ali neuspjesno… i sada zadnju menstruaciju sam imala 9.2.2019. ciklus mi traje 32 dana i pokusavali smo hvatati plodne dane.. imam policisticne jajnike ali mentruacija je zadnjih godinu dana redovita.. nakon 5 dana kasnjenja sam napravila 2 testa i oba su bila negativna.. trenutno mi kasni 12 dana ali nemam nikakve naznake da cu dobiti..
    grudi su mi punije bradavice osjetljive areole se povecale, bole me ledja na dnu, imam vrtoglavice i ima dva dana navecer mucninu..a tako me strah napraviti test da se ne razocaram s ➖ dali je ijedna od vas imala ovakav slucaj pa da je na kraju bio ➕ ili sam si samo umislila trudnocu koliko joj se nadam 😩😩😩😩

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Mislim da mozes pricekati jos dva dana pa probaj ponovno napraviti test, s jutarnjim urinom. I naruci se kod ginekologa. Ja sam isto prosli mjesec imala sve “simptome” i negativam test pa sam ipak dobila 🤦🏼‍♀️ nadam se da kod tebe nece biti takav slucaj. Mozda ti je kasnije bila ovulacija pa ce ti i test kasnije pokazati + u svakom slucaju sretno 😊 

  • mila28

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Red Fox

    Mislim da mozes pricekati jos dva dana pa probaj ponovno napraviti test, s jutarnjim urinom. I naruci se kod ginekologa. Ja sam isto prosli mjesec imala sve “simptome” i negativam test pa sam ipak dobila 🤦🏼‍♀️ nadam se da kod tebe nece biti takav slucaj. Mozda ti je kasnije bila ovulacija pa ce ti i test kasnije pokazati + u svakom slucaju sretno 😊

    Nadam se da nece.. izludi vise svaki mj jeli ili nije 😩😩😩😩
    hvala na odgovoru 😘

  • CMIGA

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam ovdje. Ovako imam simptome bolne grudi, nakupljanje mi se slina i mucnina vec par dana, lagani bolovi u donjem dijelu trbuha i menstruacija mi kasni 3 dana,a inače je redovita. Na dan kada sam trebala dobiti doktorica me poslala vaditi betu i bila je negativna. Sad nakon 3 dana kasnjenja simptomi su mi isti i test mi je negativan. Jel imao netko takvu situaciju i možda prijedlog sta da radim ? Hvala vam :)

  • beti

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav nova sam ovdje i potreban mi je savjet
    Menstruaciju sam dobila 14.3.i dosta se razlikovala od predhodne. Prvi i drugi dan je bila crna kao talog kafe,treci i cetvrti dan bilo je krvarenja ali nista previse,peti,sesti i sedmi dan nisam imala nista osim blage sukrvice uvece. Zvala sam ginekologicu koja mi je rekla da uradim test jer postoji mogucnost vanmatericne trudnoce medjutim negativan je bio. Nikakvih problema nije bilo do prije 4 dana kada su mi se javile mucnine i povracanje posle jutarnje kafe,przena riba mi je smrdila na kuvana jaja 😂 a od cokolade mi je bilo muka. Jelo koje sam jela dan prije toga izazivalo mi je mucnine cim osjetim miris. Imam blage grceve i kao pritisak dole. Radila s opet test i bio je negativan. Grudi me ne bole ali povremeno osjecam kao bockanje u njima. Da li je neka od vas imala slican problem i da li mi mozete reci da li sam mozda ipak trudna?

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    beti

    Pozdrav nova sam ovdje i potreban mi je savjet
    Menstruaciju sam dobila 14.3.i dosta se razlikovala od predhodne. Prvi i drugi dan je bila crna kao talog kafe,treci i cetvrti dan bilo je krvarenja ali nista previse,peti,sesti i sedmi dan nisam imala nista osim blage sukrvice uvece. Zvala sam ginekologicu koja mi je rekla da uradim test jer postoji mogucnost vanmatericne trudnoce medjutim negativan je bio. Nikakvih problema nije bilo do prije 4 dana kada su mi se javile mucnine i povracanje posle jutarnje kafe,przena riba mi je smrdila na kuvana jaja 😂 a od cokolade mi je bilo muka. Jelo koje sam jela dan prije toga izazivalo mi je mucnine cim osjetim miris. Imam blage grceve i kao pritisak dole. Radila s opet test i bio je negativan. Grudi me ne bole ali povremeno osjecam kao bockanje u njima. Da li je neka od vas imala slican problem i da li mi mozete reci da li sam mozda ipak trudna?


    Nisam nikad imala takve simptome. Da izvadis betu iz krvi? Na taj nacin se detektiraju i nize koncentracije nego u mokraci. Bar ces biti sigurna 🤷‍♀️

  • beti

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Red Fox

    beti

    Pozdrav nova sam ovdje i potreban mi je savjet
    Menstruaciju sam dobila 14.3.i dosta se razlikovala od predhodne. Prvi i drugi dan je bila crna kao talog kafe,treci i cetvrti dan bilo je krvarenja ali nista previse,peti,sesti i sedmi dan nisam imala nista osim blage sukrvice uvece. Zvala sam ginekologicu koja mi je rekla da uradim test jer postoji mogucnost vanmatericne trudnoce medjutim negativan je bio. Nikakvih problema nije bilo do prije 4 dana kada su mi se javile mucnine i povracanje posle jutarnje kafe,przena riba mi je smrdila na kuvana jaja 😂 a od cokolade mi je bilo muka. Jelo koje sam jela dan prije toga izazivalo mi je mucnine cim osjetim miris. Imam blage grceve i kao pritisak dole. Radila s opet test i bio je negativan. Grudi me ne bole ali povremeno osjecam kao bockanje u njima. Da li je neka od vas imala slican problem i da li mi mozete reci da li sam mozda ipak trudna?

    Nisam nikad imala takve simptome. Da izvadis betu iz krvi? Na taj nacin se detektiraju i nize koncentracije nego u mokraci. Bar ces biti sigurna 🤷‍♀️


    Muz i ja pokusavamo duze vrijeme dobiti bebu i svaki put kad vidim onu jednu crticu ja se iznova i iznova razocaram. Svi mi govore da su to znaci trudnoce(simptomi koje imam) medjutim test kaze drugacije. Jedina razlika izmedju mene i trudnice je sto ne osjecam neku pretjeranu glad. Cini mi se mogu cijeli dan biti da ne jedem. Razmisljala sam o beti ali bojim se razocarenja

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Kod svakoga je to drugacije. Ja npr. bas kad sam bila trudna nisam imala nikakve znakove. Tek kasnije,oko 8.-9.tjedna lagane mucnine navecer. Al meni je tada test bio pozitivan tri dana nakon kasnjenja. Sad opet pokusavamo i znam kako ti je, al meni je lakse kad se pripremim na nove pokusaje. U svakom slucaju sretno 😊 

  • Cica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Postovane, imala sam menstruaciju 04.04 i trajala mi je svega 2 dana, nije bila bas oskudna i treci dan vec onako kao da prestaje bilo mi braonkasto. Imam bolove u stomaku i donjem delu ledja. Pa me zanima misljenje? Pozdrav 

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Sve vrlo slično i negativan test … nadam se da kod tebe bude drugačije …

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.