Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dreamgirl85

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Zdravo djevojke.. Radila sam testove za ovulaciju, 3.4. mi je ovulacijski test pokazao pozitivan rezulatat, imala sam odnose 3.4 , 4.4 , 8.4 i prije o ulacije na dva dana 1.4. Znaci danas mi je 10 dana poslije ovulacije, radila sam Clearblue test i pokazao mi je negativno, mozda je rano da pokaze pozitivno, a mozda je i zbog toga sto nije bio prvi jutarnji urin.. Pod velikim sam stresom vec 3 mjeseca pokisavamo, sve se nadam da ce biti i svaki put se razocaram. Sta vi mislite da li je mogice da je jos uvijek rano da pokaze plusic, mada kazu da se Clearblue moze raditi i 4 dana prije ocekivane mensrruacije, ja trebam dobiti 18.4

  • beti

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav
    Vec sam pisala na ovoj temi. Radila sam betu. Iznosi 14.83 tih nekih jedinic. Doktorka kaze da je manje od 1 znak da nema trudnoce nikako. Medjutim ne moze sa sigurnoscu da kaze da je ovo trudnoca. Misli da je u pitanju spontani pobacaj koji se desio sa predhodnom menst(pisala sam o tome ranije) u medjuvremenu radila sam tri testa koja su bila negativna. Da je bila biohemijska trudnoca valjda bi makar jedan test bio + da lj je neka od vas imala slicna iskustva

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

     Pozdrav svima.. malo sam zbunjena..pa evo da pitam i druge. Da li umišljam drugu liniju ili je zaista tu? Slikano tri minute nakon što sam napravila test.. 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Garawa

    Pozdrav svima.. malo sam zbunjena..pa evo da pitam i druge. Da li umišljam drugu liniju ili je zaista tu? Slikano tri minute nakon što sam napravila test..


    Vidi se linijaa😍

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Alea

    Garawa

    Pozdrav svima.. malo sam zbunjena..pa evo da pitam i druge. Da li umišljam drugu liniju ili je zaista tu? Slikano tri minute nakon što sam napravila test..

    Vidi se linijaa😍


    Test je rađen tri dana po izostanku, trebala bi biti jača..isti dan se javlja smeđi iscjedak..primljetljiv samo kod brisanja..i tako do ujutro..onda napravim drugi test..u kod njega isto..i evo danas doslovno lije iz mene..tako da ništa.. :-(

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    Garawa

    Alea

    Garawa

    Pozdrav svima.. malo sam zbunjena..pa evo da pitam i druge. Da li umišljam drugu liniju ili je zaista tu? Slikano tri minute nakon što sam napravila test..

    Vidi se linijaa😍

    Test je rađen tri dana po izostanku, trebala bi biti jača..isti dan se javlja smeđi iscjedak..primljetljiv samo kod brisanja..i tako do ujutro..onda napravim drugi test..u kod njega isto..i evo danas doslovno lije iz mene..tako da ništa.. :-(


    Bas mi je zao…ocito je bila biokemijska, bit ce drugi mjesec dobitni…❣

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    beti

    Pozdrav
    Vec sam pisala na ovoj temi. Radila sam betu. Iznosi 14.83 tih nekih jedinic. Doktorka kaze da je manje od 1 znak da nema trudnoce nikako. Medjutim ne moze sa sigurnoscu da kaze da je ovo trudnoca. Misli da je u pitanju spontani pobacaj koji se desio sa predhodnom menst(pisala sam o tome ranije) u medjuvremenu radila sam tri testa koja su bila negativna. Da je bila biohemijska trudnoca valjda bi makar jedan test bio + da lj je neka od vas imala slicna iskustva


    Ima šta novoga?

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Alea

    Garawa

    Alea

    Garawa

    Pozdrav svima.. malo sam zbunjena..pa evo da pitam i druge. Da li umišljam drugu liniju ili je zaista tu? Slikano tri minute nakon što sam napravila test..

    Vidi se linijaa😍

    Test je rađen tri dana po izostanku, trebala bi biti jača..isti dan se javlja smeđi iscjedak..primljetljiv samo kod brisanja..i tako do ujutro..onda napravim drugi test..u kod njega isto..i evo danas doslovno lije iz mene..tako da ništa.. :-(

    Bas mi je zao…ocito je bila biokemijska, bit ce drugi mjesec dobitni…❣

    Kaže spontani da je bio..beta jučer bila 30.. idem opet u pon.vaditi da vidi da li pada..

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • natalija11

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav
    Da li je itko imao slicnu situaciju? 
    Naime, radimo na bebi vec par mjeseci. 
    Kasni mi 10 dana, danas mi je 41. dan ciklusa. radila sam 3 testa, ali sva tri u popodnevnim satima, svi negativni. Je li moguce da je ovulacija bila nesto kasnije pa se jos ne moze nista vidjeti na testu? 
    Nikakve simptome nemam, cak ni bolove da bi uskoro moglw doci menstruacija, apsokutno nista. Grudi uobicajeno nateknute kao pred m.

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Ajde, napravi test sa jutarnjim urinom, ako ti ne dođe M, ako je negativan se svejedno naruči kod gin, pogotovo ako inače imaš normalne cikluse!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.