Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Andeo26

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    lajla

    Meni stigla 👹 Nastavit ćemo pa doći će i nas bebač 😍
    Vama od srca želim plusić ♥️


    Zao mi je draga,al samo pozitivno i doce beba.. Hvala puno ❤

  • Avatar Ivicha

    Ivicha

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Drage ženice, nakon još jednog razočaranja odlučila sam se posavjetovati s vama. Dakle, pokušavamo dobiti plusić kao i svi vi. Nekoliko mjeseci apsolutno bez ikakvog pomaka, a zadnja dva mjeseca imala sam biokemijske trudnoće. Ima li tko iskustva s tim i što napraviti, zašto se to događa?

    Ivicha

  • Avatar Ivanaka

    Ivanaka

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Pozdrav,nova sam ovdje 🤗 citam komentare i vidim da jako cesto testovi mogu biti lazno negativni..kasni mi M 2 dana ..napravila sam 2 puta test i obadva su pokazala minusice..s tim da sam jedan napravila 4 dana prije a drugi sam napravila drugi dan kasnjenja..inace su mi ciklusi uredni…u simptome vise nisam sigurna dali sam umislila jer stvarno zelimo bebu ali imala sam blago povisenu temperaturu,glavobolja,cesto mokrenje,mucnine blage bez povracanja..Mame buduce i sadasnje pomagajte sa savjetima 😍🤣

    👱‍♀️ 32 god ( policisticni jajnici,neprohodni jajovodi utvrdeno laparoskopijom) AHM➡️13.4
    🤵 36 god (sve ok)
    Pokusavamo 3 god.
    06/2021➡️1.stimulirani IVF(Ovitrelle,Orgalutran),12 zrelih 🥚,oplodenih 9 🥚(smrzlica)
    07/2021➡️Polip(uklonjen 2cm)
    09/2021➡️estrofem,cyclogest(uskoro transfer🙏)
    BETA ➡️11.10 ✖
    LAPAROSKOPIJA 🔜 (11 mj.)

  • Tibi96

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 3 dana prije redovite menstruacije sam lagano krvarila 1 dan(11.10.). Prije tjedan dana počele su lagane mučnine, glavobolja, bol u leđima, lagana bol u jajnicima nekoliko puta dnevno. Danas sam radila test i bio je negativan☹️. Da li je možda bilo prerano za radit test? Vidim da je puno vas imalo lažno negativan test i nadam se da je tako i samnom jer stvarno želimo bebu. 

  • anavi2004

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Dobar dan trudilice
    Evo da vas pitam za savjet!! Ja imam policisticne jajnike i ima mjeseci kada uopce nemam M..bila sam godinama na tabletama i klomifenu ali sam se jako lose osjecala i sve to bacila da bi krenila na reflekso terapiju i uredno dobivala M..
    Ali prosli mj. sam je dobila 23.09 ovulaciju sam osjetila 8-9.10 i nakon 3-4dana sam imala gusti bjeli iscjedak i jako bolne grudi sve do sada a sada mi je 32DC i taj iscjedak traje i ta bol u grudima je svakim dam sve jaci..Radila sam test 29DC I 31DC ali test je negativan..
    Sve bi to bilo o.k i nebih sumnjala na trudnocu da nemam tako izrazeno bolne grudi.
    Dali je itko imao slicnu situaciju?

  • Avatar Tinka5

    Tinka5

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim trudilicama, evo želim opisati svoju  trenutnu situaciju.
    M mi kasni 2 dana. Vec se neko vrijeme trudimo muž i ja ali neuspješno. Meni je ciklus dosta varirao od 29 do 40 dana. Zadnja  tri mjeseca samo od sebe mi je ciklus postao kraci i menga mi je dolazila nakon 27 dana i bila sam presretna. Danas mi je 30 dan. Test sam radila onaj u trakicama i negativan je. Da li je to prerano? Od simptoma bol u donjem dijelu leđa koji je trajao 3 dama, bijeli iscjedak koji je vidljiv svaki dan. Zadnja 2 dana imam temperaturu 37.2 do 37.5. Uhvatila me neka lagana hunjavica i lagano grlo peče. Da li je moguće da mi menga kasni i zbog prehlade?
    Hvala cam svima!

  • Deleted user

    Broj poruka: 283

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, nova sam ovdje!! 
    Vec par dana citam vase forume zbog sumnje na trudnocu.. Posljednja menga mi je bila 2.10 , ciklus mi traje 30 dana.. imali smo odnose kako sam racunala tocno na dan ovulacije i jos par plodnih dana noo nista planirano.. po racunanju menga mi kasni 1 dan.. imam bolne bradavice i grudi su mi natecene, nocu ne mogu spavati muci me nesanica, imam manju zelju za hranom nego inace, dosta cesto znam ici piskiti i tu i tamo neki bolovi u trbuhu.. menga mi inace dode tocno u dan.. no ja ne osijecam uopce kao da cu je dobiti.. danas sam radila test ali ne s prvim jutarnjim urinom Clear Blue i bio je negativan.. Molim curke za vase misljenje? Hvala

  • merima

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Postovanje….Na google sam nesto citala i istrazivala i tako vidim vas….Ja bih vas imala nesto nesto pitati i NADAM SE da ce te mi moci odgovoriti i uskratiti moje muke i tjeskobu koju osjecam….mnogo bih vam bila zahvalna….Moja situacija je sljedeca: odnos je bio 16.09 i poslije toga sam dobila menstruaciju 2.10 koja je trajala 4 dana i poslije toga 28.10 dobijem sljedecu koja je trajala 3 dana i imala je neku providnu sluz pomjesanu sa krvlju….s obzirom da kazu da postoje i lazne menstruacije…svaki dan od zadnjeg odnosa tj.16.09 radila sam testove sve do danas i svi su bili negativni…31.10 i 1.11 sam radila bhcg iz krvi i polazala je 1.97,znaci beta iz krvi je radjena 46 dana poslije zadnjeg odnosa…Danas sam radila opet test na trudnocu poslije 52 dana od odnosa i negativan je…Moje pitanje je samo na osnovu bete iz krvi i svih testova da li je trudnoca 100% iskljucena i da li mogu testovi pogrijesiti….danas sam isto radila test poslije znaci 54 dana od odnosa i opet negativan.NADAM SE DA CE TE NACI VREMENA I DA CE TE MI ODGOVORITI,JER GOTOV SAM POLUDILA,OD STRESA I NERVOZE ZELUDAC ME UBI,NEMAM MIRA NIKAKO….HVALA VAM MNOGOOO UNAPRIJED❤❤

  • Avatar Kristina-39.Zg

    Kristina-39.Zg

    Broj poruka: 254

    Prijavi adminu

    bebelica

    Pozdrav svima, nova sam ovdje!!
    Vec par dana citam vase forume zbog sumnje na trudnocu.. Posljednja menga mi je bila 2.10 , ciklus mi traje 30 dana.. imali smo odnose kako sam racunala tocno na dan ovulacije i jos par plodnih dana noo nista planirano.. po racunanju menga mi kasni 1 dan.. imam bolne bradavice i grudi su mi natecene, nocu ne mogu spavati muci me nesanica, imam manju zelju za hranom nego inace, dosta cesto znam ici piskiti i tu i tamo neki bolovi u trbuhu.. menga mi inace dode tocno u dan.. no ja ne osijecam uopce kao da cu je dobiti.. danas sam radila test ali ne s prvim jutarnjim urinom Clear Blue i bio je negativan.. Molim curke za vase misljenje? Hvala


    Bokic😊 i kakva je situacija kod tebe? 

    [lilypie.com] [daisypath.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Ja sam u ovom ciklusu  2 dana nakon  izostanka napravila test u popodnevnim satima i bio je negativan, nakon 2 dana s prvim jutarnjim urinom jedva vidljiv plusic, iduce jutro ista stvar. Izvadila betu 38 dan ciklusa (jucer), rezultat minimalan 35.1 i bilo je jasno da trudnoca nije uredna. Popodne krenilo lagano krvarenje, biokemijska. Nikad ali ama bas nikad vise necu radit kucni test jer mi je to takvo kidanje zivaca i neizvjesnost. Rezultati bete budu gotovi za 2 sata i znam na cemu sam

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.