Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dančica

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,menstruacija mi kasni 6 dana,na 5 dan sam napravila test i negativan ali ne sa jutarnjim urinom. Ciklusi su mi bili 25 dana a zadnjih par mjeseci 27 dana. Nakon zadnje menstruacije počele su me boljeti grudi ko i prije nego što trebam dobiti,bol je popustila sada. Imala sam vodenasti iscjedak al dobesedno ko da se popiškim a sada je postao gušći i žućkaste boje. Glava me boli, imam blage bolove ko da ću dobiti svaki čas. Nezaštićen odnos sam imala par dana nakon menstruacije i tjedan prije nego što sam trebala dobiti. Silno si želim bebicu 🙏,prešla sam 40 godina i samim time me još više hvata panika jer nemam puno vremena,mislim zbog godina. To bi mi bila prva trudnoća. Papa test sam uradila nedugo i sve je dobro. Ako ima tko neka napiše svoje iskustvo 🙏🙏

  • jocaaaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cao… Moja menstruacija kasni vec 5. Dan, inace imam jako redovne cikluse… Uradila sam upravo test ali je bio negativan… Imam bolove i simptome pms-a.. grudi su mi nadosle i bole me sto mi nije uobicajeno… Help 🙄🙄🤔

  • Dančica

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Danas nakon 10 dana kašnjenja opet sam napravila test i opet negativan 😌. U po ponedeljak se idem naručiti kod ginekologa. Još uvijek se nadam da bude bebica 🙏

  • Dančica

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ovo moram napisati. Bila sam kod ginekologa da se naručim na pregled i dobesedno me istjerao van sa riječima da nemam što tražiti prije 8 do 9 tjedna i da donesem dokaz da je test pozitivan. Ne znam dal od srama ili neugodnosti nisam znala što reći osim što su krenule suze. Sramota da plačam zdravstveno i dopunsko osiguranje a otjerala sam ko pas. Zapravo ja ni psa ne bi nikad tako otjerala. Sve da je test i negativan i da nema trudnoće potreban je pregled. Niti jedna žena si ne zasluži takav tretman. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Dančica

    Ovo moram napisati. Bila sam kod ginekologa da se naručim na pregled i dobesedno me istjerao van sa riječima da nemam što tražiti prije 8 do 9 tjedna i da donesem dokaz da je test pozitivan. Ne znam dal od srama ili neugodnosti nisam znala što reći osim što su krenule suze. Sramota da plačam zdravstveno i dopunsko osiguranje a otjerala sam ko pas. Zapravo ja ni psa ne bi nikad tako otjerala. Sve da je test i negativan i da nema trudnoće potreban je pregled. Niti jedna žena si ne zasluži takav tretman.


    Žao mi je draga da si to doživjela,nemam šta reći na postupak tog kretena,jest da netreba ići prije cca 7 tjedna jer se već onda lijepo vidi,ali Bože moj,i da jesi ili nisi trudna na pregled imaš pravo. Moja preporuka je da promijeniš doktora jer tako se ne postupa s pacijentima,i kako da onda budeš opuštena i vjeruješ mu,dozvoliš da ti vodi trudnoću kad do nje dođe i povjeriš mu svoje zdravlje..

  • Avatar tufnica1602

    tufnica1602

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima drage zene, eh ovako, dugo vas vec citam ali jako dugo i odlucim podijeliti s vama moju pricu jer tko ce bolje razumjeti nego vi drage moje, naime ja i muz vec 2 godine pokusavamo dobiti bebu, sve u redu na pretragama kod oboje, toliko smo se trudili da sam sanjala da se poradjam i svaki put mislim to je to i svaki puta mjesecnica tocno u dan, 28 dana ciklus eventualno 27. Ja se svaki put obradujem vasem plusicu da mi izmami suze na oci, nego da skratim pricu trenutno mi kasni samo dva dana a nikad nije kasnila, radila test na dan kad sam trebala dobiti i negativan je, grceve imam kao da cu procuriti svaki tren a nema nista, nisu to jaki grcevi, povremeo kao neko stezanje u stomaku i bolne grudi i to je sve. Ne smijem se niti radovati vise, tako zelim bebu..za koliko dana da ponovim test ako ne dodje? Inace spremamo se za umjetnu ako nista ne bi bilo..izvinite na dugom postu i hvala unaprijed.  

  • Avatar tufnica1602

    tufnica1602

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    I da jos nesto, je li test tada vec trebao pokazati plus? Imate iskustva i znanja o tome pa da vidim i vase misljenje ❤️❤️

  • Avatar tufnica1602

    tufnica1602

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Postoji li bar mala nada da sam trudna? 

  • ina_hvar

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav, kasni mi menstruacija 1 dan i sad sam napravila test i negativan je…znam da je jedan dan malo, ali toliko to zelim da je to cudo…jer nazalost vec smo 1 spontani prosli a djece nemamo :( … imam sve simptome kao i kod prve nazalost neuspjele trudnoce, osim sto me prsi ne bole a prvi put ih nisam mogla dodirnut…nisam pametna uopce, iako mislim da je ovo sad vise na psihickoj bazi od prevelike zelje si umisljam to 😥

  • ina_hvar

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    tufnica1602
    Nadam se da je u trudnoca bila u pitanju i da vam je sve sa srecom, ali ako nije ne odustajte! Samo naprijed biti ce kad netko gore odluci da je vrijeme ☺️😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.