Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tufnica1602

    tufnica1602

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    ina_hvar 
    Draga nazalost nista od trudnoce nije bilo 😞 posto zivimo u njemackoj dobili smo termin pocetkom 2.mj tako da ponovo idemo sve kontrole i ne odustajemo mada je psihicki to meni sve vec tesko izdrzati. Tebi od srca zelim takodjer da ti ze zelja ispuni 

  • ina_hvar

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Bas mi je zao, ali biti ce i vama i nama ja se nadam… 
    ja sam isto psihicki umorna, nekad mi se pari da vise nemam snage pa ju opet nadem i tako stalno…kazu da se treba opustit, a to je nemoguce jos ja imam diagnozu endometrioze i operirana sam vec 2 puta…savjet i je trudnoca sto prije ali eto 1 je nazalost zavrsila spontanim…a sad se samo nadam da ce biti jer sve mi je to psihicki ubitacno, jer moram svako 3 mjeseca na kontrolu tako i da hocu ne mogu se opustit…pod presingom sam stalno…
    Najvaznije je da te bolja polovica podrzava i da je uz tebe i bebac ce vam doci sam 😊😇😊😇

  • lady_

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Drage zene, mame,nova sam ovdje, molim vas savjet/iskustustvo….
    Zadnju menstruaciju imala sam 3. sijecnja, i u meduvremenu imala nezasticene odnose (prekinuti snosaj), kao i na dan ovulacije 18.1., i posljednji 26.1.
    Eh sad, menstruaciju sam trebala dobiti 2. veljace, ali dan ranije pojavilo se lagano krvarenje (vise kao iscjedak smedkaste boje). 2. i 3. veljace , kao o danas sve je isto, “krvarenje” je neprimjetno, vise kao krvavi iscjedak i to samo dok se brisem. Danas ujutro napravila sam Clearblue test i bio je negativan. Je li moguce da se radi o implementacijskom krvarenju i da je bilo prerano za test?  od nekih simptoma trenutno samo glavobalja, poneki grcevi u trbuhu, lagana mucnina i podrigivanje, i nedostatak apetita…
    Oprostite na cjelom eseju, al vise ne znam dal sam luda i prividam si trudnocu ili postoji mogucnost…

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Mogućnost svakako postoji, tako je i meni bilo, par dana jako blagog krvarenja ali test je pokazao plus. Nemaš druge nego raditi testove svako jutro ili ići izvaditi betu iz krvi :) 
    A u prvoj trudnoći test mi je isto pokazivao negativno do negdje 3.-4.dana kašnjenja.
    Sretno!! 

  • lady_

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Embarasada

    Mogućnost svakako postoji, tako je i meni bilo, par dana jako blagog krvarenja ali test je pokazao plus. Nemaš druge nego raditi testove svako jutro ili ići izvaditi betu iz krvi :)
    A u prvoj trudnoći test mi je isto pokazivao negativno do negdje 3.-4.dana kašnjenja.
    Sretno!!


    hvala! 

  • scevickrpic

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Bok cure ….nova sam ovdje .
    Zanima me dal se neka susrela sa situacijom kao sto sam ja …..
    Znaci radila sam test 5 dana prije ocekivane menstruacije Clearblue plus i dobila sam plusic al druga crta je bila jako slabo vidljiva i nakon 10 min se bas bas vidila  a sutra dan sam napravila digitalni i pokazao je minus a trebam dobiti za 4 dana …. 
    Napravila sam ranije jer radimo na bebici a sa sinom mi je pokazao tj dana prije menstruacije  i bila sam trudna pa e5o sad pokusala opet ….al mi nije jasno kako ovaj ppkaze a ovaj ne ….dali je moguce da sam trudna ili ne …

  • scevickrpic

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    to sam jucer napravila al sa drugim urinom …na svjetlu se ljepo vidi 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nazire se neka crtica, no kod ovih testova to zna biti evaporacijska crta, a ne testna posebno ako je rezultat ocitan nakon 10 minuta. No moze biti i da je trudnoca u pitanju samo si prerano radila i nisi sa prvim urinom pa nije detektirao dovoljnu razinu hcg. Predlazem ti da kupis neki osjetljivi test (muller trakice ili dm, geratherm, first sign, i sl.) pa pokusas na dan ocekivane M ako ne stige. Sretno i 🤞! 

    [tickerfactory.com]

  • scevickrpic

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru ….cekat cu menstruaciju ..radila sam 100 testova al mi ovako nikad nije pokazalo i kad prode deset min  nista se nije vidilo ..

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Nazalost ja imam losa iskustva sa tim clearblue i negativan test a bila trudna jer test je vec u startu bio pokvaren, i pozitivan odnosno evaporacijska crta a nisam bila l trudna. Tako da ih bas ne voli i izbjegama. Sretno i da ne dodjem menga nego plus veliki i lijep 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.