Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    merima

    Postovanje….Na google sam nesto citala i istrazivala i tako vidim vas….Ja bih vas imala nesto nesto pitati i NADAM SE da ce te mi moci odgovoriti i uskratiti moje muke i tjeskobu koju osjecam….mnogo bih vam bila zahvalna….Moja situacija je sljedeca: odnos je bio 16.09 i poslije toga sam dobila menstruaciju 2.10 koja je trajala 4 dana i poslije toga 28.10 dobijem sljedecu koja je trajala 3 dana i imala je neku providnu sluz pomjesanu sa krvlju….s obzirom da kazu da postoje i lazne menstruacije…svaki dan od zadnjeg odnosa tj.16.09 radila sam testove sve do danas i svi su bili negativni…31.10 i 1.11 sam radila bhcg iz krvi i polazala je 1.97,znaci beta iz krvi je radjena 46 dana poslije zadnjeg odnosa…Danas sam radila opet test na trudnocu poslije 52 dana od odnosa i negativan je…Moje pitanje je samo na osnovu bete iz krvi i svih testova da li je trudnoca 100% iskljucena i da li mogu testovi pogrijesiti….danas sam isto radila test poslije znaci 54 dana od odnosa i opet negativan.NADAM SE DA CE TE NACI VREMENA I DA CE TE MI ODGOVORITI,JER GOTOV SAM POLUDILA,OD STRESA I NERVOZE ZELUDAC ME UBI,NEMAM MIRA NIKAKO….HVALA VAM MNOGOOO UNAPRIJED❤❤


    Beta ispod 5 je negativna

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    merima, ta beta je negativna, i beta ti je točan pokazatelj trudnoće, odnosno postoji li ili ne. u tvojem slučaju, nažalost nema trudnoće, pogotovo jer 50-ak dana nakon zadnjeg odnosa bi trebala biti već u cca 8. tt, meni je beta 16 dana nakon ovulacije i 17 dana nakon ključnog odnosa bila 543, dva dana kasnije 1150.

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Kasni mi 5 dana.Do sad je sve bila redovna dolazila cak 2 dana ranije uvijek.Uvijek sh bili prisutni znakovi dolaska menst.Prosli mj kasnila 3 dana ali su bili prisutni svi znaci dolaska menst i znala sam da ce doci.Mi radimo na bebi 4 mj s tim da muz ne bude ovdje jer radi vani i svaki mj dode kuci na 4-5 dana.Prosli mj sam imala 9.10.Muz je bio kuci od 25.10 do 30.10 
    Meni sad 5 dana kasni test danas radrn negativan.Raden popodne.
    Znakova menst skroz slabo.U danu jednom malo me probode stomak i to je sve
    Da li je rano za test???totalno sam ocajna zbog togg minusa a 5.dana kasni

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    luce35

    Ja sam u ovom ciklusu 2 dana nakon izostanka napravila test u popodnevnim satima i bio je negativan, nakon 2 dana s prvim jutarnjim urinom jedva vidljiv plusic, iduce jutro ista stvar. Izvadila betu 38 dan ciklusa (jucer), rezultat minimalan 35.1 i bilo je jasno da trudnoca nije uredna. Popodne krenilo lagano krvarenje, biokemijska. Nikad ali ama bas nikad vise necu radit kucni test jer mi je to takvo kidanje zivaca i neizvjesnost. Rezultati bete budu gotovi za 2 sata i znam na cemu sam


    Meni kasni 5 dana vec test negativan…Takode raden u podnevnim satima…I takode necu ga radit vise nikad.Toliko razocarenje a menst.ni na vidiku…

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Elenica, 5. dan kašnjenja bi test već trebao pokazati debeli plus, s urinom u bilo koje doba dana.

    [lilypie.com]

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    barbiemama

    Elenica, 5. dan kašnjenja bi test već trebao pokazati debeli plus, s urinom u bilo koje doba dana.


    Da li je moguce da je ovulacija bila kasnije?
    S obzirom da sam u 10 mj samo imala.odnose od 25.10 do 30.10 toliko je muz bio kuci jer vani radi…A zadnja menst 9.10 bila

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    NINA

    Elenicaa20

    barbiemama

    Elenica, 5. dan kašnjenja bi test već trebao pokazati debeli plus, s urinom u bilo koje doba dana.

    Da li je moguce da je ovulacija bila kasnije?
    S obzirom da sam u 10 mj samo imala.odnose od 25.10 do 30.10 toliko je muz bio kuci jer vani radi…A zadnja menst 9.10 bila

    Da,moguće je😉
    Ja sam imala amenoreju 7 tjedana i 3 negativna testa,nakon cega sam isla vadit betu i bila je tek 9,nakon dva dana je bila veca,nesjecam se koliko.
    Uglavnom ni na uzv se plod nije niti nazirao.
    Receno mi je da je vjerovatno vanmatericna no ipak su me slali svako 2-3 dana u bolnicu na uzv.Nakon desetak dana sam krenula na operaciju vanmatericne tek tad se mala tockica se ipak pojavila na uzv i eto sad pored sebe imam jedno malo cudo 😉😂.
    Ugl. 1 mj nisam imala ovulaciju a drugi je kasnila pa je tako ispalo.Nemora biti tako i kod tebe,ali sad znas da je i to moguce.
    Sretno 😊


    Aaa nemam pojma…6 dan nema je.Sinoc bas jaki grcevi kontala sam evo je i opet danas nista.Sacekat cu jos par dana…

  • Lady33

    Broj poruka: 303

    Prijavi adminu

    Doktorka je rekla 5.11 kada sam bila na pregleu da mi je folikul 21  i da ce puci svakog trena u roku 2-3 dana.Mengu trebam dobiti 19.

    Ne znam kako cu docekati bas sam nestrpljiva.Radila sam test prije 2 dana bio je negativan :(

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Elenicaa20

    Broj poruka: 396

    Prijavi adminu

    Zene u 6 vcrs jaka bol u desnom jajniku u wc na papiru krv al ne ona klasicna nelo svjetla.i to samo kap.Evo sad opet nema.apsolutno nista…

  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Jesi radila opet test? 
    Obzirom da ti toliko već kasni, za implantacijsko je vjerojatno prekasno. 
    Možda početak m ipak :/

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.