Kreme protiv strija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    većina žena koje znam su rekle samo pitaj mamu ako je imala imat češ i ti, moja je imala jedno tri koje su tako male da se ne vide, vjerujem da je sve to genetika i elastičnost kože.
    ja sam kupila biobaza isto od pola litre, i jedino me miris malo ubija, a imam i babylove za strije ali nju još nisam probala..
    u biti često znam biti lijena za to pa se ne mažem baš prečesto, ali većinom prije spavanja namažem trbbuh grudi i bokove i noge nešto manje iako mislim da mi je to greška jer sam u pubertetu dobila par strija po nogama i sad neznam dali sam na bedrima dobila nove ili su to te stare ali me čisto strah..
    uglavnom trbuh je za sad ok, i nadam se da će tako ostat..

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    tena123


    većina žena koje znam su rekle samo pitaj mamu ako je imala imat češ i ti, moja je imala jedno tri koje su tako male da se ne vide, vjerujem da je sve to genetika i elastičnost kože.
    ja sam kupila biobaza isto od pola litre, i jedino me miris malo ubija, a imam i babylove za strije ali nju još nisam probala..
    u biti često znam biti lijena za to pa se ne mažem baš prečesto, ali većinom prije spavanja namažem trbbuh grudi i bokove i noge nešto manje iako mislim da mi je to greška jer sam u pubertetu dobila par strija po nogama i sad neznam dali sam na bedrima dobila nove ili su to te stare ali me čisto strah..
    uglavnom trbuh je za sad ok, i nadam se da će tako ostat..

    E tu se moram nadovezat “ovo pitaj mamu” moja također rodila troje djece niti jedna strija na njoj,ja ostala prvi put trudna koristila sve moguće kreme,ulja…..i popucala strašno grudi,guza,bedra…jedina utjeha da s vremenom posvijetle pa nisu toliko uočljive,a i navikla se na njih

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Kod mene ista stvar-mama rodila nas 3, i niti jedne strije, ma savršena joj koza…
    Ja u trudnoci koristila Biobaza kremu, Weleda ulje i bademovo ulje, svaki dan se mazucala i popucala preko noći… I to po svim mjestima gdje sam redovito mazala. S tim da se nisam ni pretjerano udebljala u trudnoci, ali eto-takva koza.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    A da,takva koža i gotovo…meni samo žao silnih novaca koje sam ostavila u ljekarni

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Ne pomognu vam nis te kreme protiv strija ako vam je genetski odredeno da cete ih imati. Ne nuzno od mame ali od bake, prabake..Zalud bacanje novca. Meni su te strije sad skroz simpaticne. Podsjecaju me na jedno jako lijepo razdoblje. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar leptirica3

    leptirica3

    Broj poruka: 211

    Prijavi adminu

    Pročitala sam vaša iskustva i vidim da večini ništa nije pomoglo. 
    Ja sam kupila bademovo ulje u dm-u nekih 40 kuna, mažem svaki dan za elastičnost kože, u 18. sam tj.
    Neću se zamarati previše, u pubertetu sam na bokovima dobila po tri-četiti koje se ni ne primijete. 

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    leptirica


    Pročitala sam vaša iskustva i vidim da večini ništa nije pomoglo. 
    Ja sam kupila bademovo ulje u dm-u nekih 40 kuna, mažem svaki dan za elastičnost kože, u 18. sam tj.
    Neću se zamarati previše, u pubertetu sam na bokovima dobila po tri-četiti koje se ni ne primijete. 

    Ja ih nisam imala do 36. tj. I onda se samo odjednom pojavile, doslovno preko noci. Nista strasno nije :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Ja nisam niš imala do 39 tjedna i onda ih se isto odjednom nešto pojavilo. Ništa strašno, ali ipak vidljivo.. A mazala sam se. To je bojim se ipak više stvar genetike i elastičnosti kože nego ičeg drugog.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Koliko god ružne bile, a pogotovo ljeti kad pocrniš a one se izbace, u meni bude osjećaj privrženosti jer znam zbog koga i zbog čega su nastale. A, ako baš moraju biti tu, a kaj sad nek ostanu…

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Ja sam se mazala sa svim i svačim, ali su mi se počele pojavljivati, za sad nije tak jako strašno, ali bojim se da mi budu sve više  i više jer mi je trbuh svaki dan sve veći i veći, sad sam 32+4. Al kaj sad, takva koža :/

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.