Kreme protiv strija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lela29

    Lela29

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Jojo ja ih uklanjam / ublažavam Afroditinom noćnom kremom protiv strija. Postoji i dnevna krema, ali nju nisam probala. Jedini problem; nakon prestanka korištenja, nakon nekog vremena strije su mi se vratile na istom mjestu. Koristim je uglavnom pred ljeto da se malo ispeglam i ja stvarno vidim rezultate. Tako sam bila razočarana kad sam vidila da su opet tu jer se ne mažem, ali neko bolje / dugotrajnije rješenje za sada nisam našla.

    [lilypie.com]

  • Loreen

    Broj poruka: 1090

    Prijavi adminu

    Mene tako jako svrbi koža zadnja dva dana( jos mi je 9 dana do termina) da u pošizit! Koristim ono ulje baby masno za trbuh i trackam ga nekoliko puta dnevno pa se svrab smiri…. Baš je gadan osjećaj….

  • Anči26

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    koristila sam babylove mama ulje iz DM-a!!!niti jednu striju nisam dobila!mazala sam se odmah od drugog mjeseca trudnoće,trbuh i bokove.

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    ja sam se marljivo mazala od početka nakon svakog tuširanja (biobaza mama) i svejedno ih imam 
    doduše ne baš puno..



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Bljubica


    ja sam se marljivo mazala od početka nakon svakog tuširanja (biobaza mama) i svejedno ih imam 
    doduše ne baš puno..

    ja isto, ali imam ih samo po grudima, na stomaku samo jedna!

  • Avatar maja777

    maja777

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Anči


    koristila sam babylove mama ulje iz DM-a!!!niti jednu striju nisam dobila!mazala sam se odmah od drugog mjeseca trudnoće,trbuh i bokove.

    i ja sam kupila ovo…ima u sebi maslinovo ulje…i jako je masno…ja ionako mažem cijelo tijelo jer mi je koža jako suha…nadam se da će upaliti..

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Upravo mi je odjednom popuca drob. S live strane ispod pupka. Imam ih puno. Samo sam odjednom osjetila peckanje koze i otrcala se vidit u ogledalo. Uzaaaas…placem. bas sam mislila da cu prizivit bez njih jos ova tri tjedna. Aaaaaaaaa

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar Miki35

    Miki35

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Mame dali je netko probao bio oil ulje? jucer sam gledala jako je maleno košta oko 80 kn, pa me zamima ima li rezultata, ja koristim obicno bademovo ulje…
    j

  • Avatar kosee

    kosee

    Broj poruka: 508

    Prijavi adminu

    Ja kupila Babylove masažnu kremu za trudnice i mame, odlična mi je zasad. Jako je hranjiva, treba ju dobro umasirati ali se onda jako brzo upije i lijepo nahrani kožu.  Vidjet ćemo rezultate

    [lilypie.com]

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Miki


    Mame dali je netko probao bio oil ulje? jucer sam gledala jako je maleno košta oko 80 kn, pa me zamima ima li rezultata, ja koristim obicno bademovo ulje…
    j

    Ako ti je koža sama po sebi mekana i elastična, ne moraš se s ničim mazat i nećeš dobit strije, ako ti je seuha i neelastična, možeš se sa zlatnim listićima mazati i dobit ćeš ih :D Bademovo obično kažu da i je najbolje za prevenciju od strija, tako da mislim da ti se ne islati trošit novce na ove “čarobne” kremice i ulja 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.