Kreme protiv strija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    ja ću se mazat kremom do kraja trunoće i ako ih dobijem jer mislim da odmoći ne može. Sinoć sam promijenila kremu a kako sam do sam koristila biobaza koja užasno smrdi, s ovom sam oduševljena i puno manje je treba

  • magdam

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    U prvoj trudnoći sam se mazala sa svim i svačim i dobila sam ih nekoliko pred sami kraj trudnoće. Sada u drugoj od samog početka koristim Afroditino bademovo ulje i mažem se nakon svakog tuširanja, osim starih strija ja još nemam niti jedne nove strije, a danas sam točno 38 tjedana. Da li je zbilja do ulja ili nečeg drugog, zbilja ne znam ali meni pomaže jer me koža na trbuhu toliko ne svrbi-

  • Avatar Zac11

    Zac11

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    toplo preporučam Afroditino bademovo ulje, košta nekakvih 40-ak kuna i savršeno je, traje mi cijelu trudnoću… preporuča se i kupanje bebe prvih mjesec dana s malo vode i par kapi bademovog ulja… nisam sklona strijama, a ni u trudnoći ih do sad nisam dobila ;)

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ja se zdebljala prije trudnoce, tako da sam ih dobila…sklona sam debljanju/mrsavljenju i sa strijama sam na “ti”. 
    sad ih imam dosta na boku i na grudima, a tek sam 15tj i dobila cca 2 kg. Boze sto me ceka…da mi barem trbuh ne popuca previse…

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    Ja na grudima i guzicama dobila isto oko 14 tjedna i ja se pitam sta me ceka i nisan pametna sta da kupujen od krema i ulja.


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar lollipop

    lollipop

    Broj poruka: 737

    Prijavi adminu

    ja sam kupila ono hippovo ulje…ali mislim da ce iduce biti afroditino bademovo

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    ja sam uzela ulje protiv strija od olivala, ali s njim se samo povremeno namažem. Svakodnevno koristim biobaza mama kremu i super sam zadovoljna! stomak mi nema niti jednu striju (zasad) a već sam u 30 tjednu i inače sam dosta sklona strijama 

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    ja sam isto na bio bazi i nemam niti jednu striju, a još malo sam na kraju 

    e sad, jel do bio baze il do kože ne znam. Imam par strija od ranije na bokovima zbog nagle promjene težine, al sad nisam dobivala naglo na težini pa je vjerojatno i to utjecalo 

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Nixie


    ja sam isto na bio bazi i nemam niti jednu striju, a još malo sam na kraju 

    e sad, jel do bio baze il do kože ne znam. Imam par strija od ranije na bokovima zbog nagle promjene težine, al sad nisam dobivala naglo na težini pa je vjerojatno i to utjecalo 

    Da tako i ja, kad sam imala mononukleozu bila sam naglo smršavila pa se udebljala, a sad sve ide pomalo debljanje :) Al biobaza  mi je svakako super, svi su im proizvodi ekstra, baš mi pašu

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Što koristite za već nastale strije? Čime se može ublažiti njihova vidljivost?
    U zadnjem tjednu trudnoće sam dobila dosta strija a početkom dojenja na cicama…grozno nisam imala niti jednu do tada a o guzi neću  ni pričati

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.