Kreme protiv strija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar helluise

    helluise

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    ja koristim HIPPovo ulje (40kn u Kozmu i Konzumu/isto to u mulleru je 70kn )
    mažem se jednom dnevno,najčešće nakon tuširanja, sad sam 33tt i nemam strija

  • Avatar helluise

    helluise

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    i sad sam pri kraju 2 bočice (prvu sam dobila bez 1/3 ulja negdje u 4/5mj) i vjerojatno ću ovu potrošiti prije nego rodim..al rekla bi da ovoliko koliko mažem sada da bi mi 2 pune bile dosta za period rasta trbuha ili 3 za cjelu trudnoću s tim da mažem 5kapi na jednu stranu trbuha,5 na drugu i po 3 kapi za mazanje bočnih strana trbuha prema leđima i brzo se upija,jako sam zadovoljna

  • mateja006

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    I ja sam koristila Mustelu no ne bas redovito jer nisam sklona mackanjima. Ocekivala sam da cu dobiti strije jer sam ih dobila kada sam naglo izrasla kao dijete (bademovo ulje nije tada pomoglo), no na kraju nisam dobila ni jednu striju :).

    Sto se cijene tice, kod nas je pretjerano skupa, ali na sluzbenom putu u parizu sam otkrila da tamo kosra 15ak eura (kod nas 330kn!), pa sam odmah kupila dvije! Ako netko bude htio ovu kremu, preporucam da vidite kako se cijene krecu u susjednim drzavama.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Ja se nisam bas nesto redovito mazala, a ako jesam mazala sam se sa Babylove uljem za trudnice. Osobno mislim da mackanje ne moze nista spreijeciti, sve je u elasticnosti koze. Iako sam ih u pubertetu bila dobila, pa sam ih ocekivala i u trudnoci, evo nisam dobila niti jednu striju.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar ivona28

    ivona28

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Biobaza iz dm-a :) i najjeftinija babylove mama krema..niti jednu nisam dobila a na +18 do kraja trudnoće došla..a sad kažu da ovisi i do kože, kakva je..

  • Avatar zrakasunca2

    zrakasunca2

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Kanite se skupih krema.
    Meni je prvu kupio muž, mislim da je bila Mustella, odustala sam.
    Najbolje vam je pomiješati tipa bademovo, baby i maslinovo ulje ili stavljati naizmjence, moze i nevenova mast.
    To je idealna receptura.
    Naravno, potrebno je imati sreće.
    Ja nisam imala nikakvih problema, a nije ni moja mama.
    Ali koristila sam navedeno svaki dan.

  • Avatar laika

    laika

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Inace imam jako osjetljivu i suhu kozu,a u trudnoci mi je jos gora. Sada smo u 29-om tjednu i za sada je sve ok. Mazem se babylove uljem nakon tusiranja i babylove kremom protiv strija prije spavanja.  Ulje je iznenadjujuce ugodno i nisam masna od njega, krema isto tako ugodnog mirisa i koza brzo upija.

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    za sada koristim alverde mamino ulje iz dm-a jer mi ga je prijateljica kupila, no sljedece planiram kupiti bademovo ulje o kojem svi tako puno pricate, i drzati fige da i kod mene upali 

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Moje dve trudnoce su prosle super nisam bila dobila niti jednu striju i nisam se mazala nikakvim kremama he he sad sam opet trudna i nadam se da mi nece trebat ni sad.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Ja mažem uljem trvtke Olivial, kombinacija bademovog ulja, maslinovog ulja i ulja pšeničnih klica. Vidjet ćemo…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.