Kreme protiv strija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar rhaea

    rhaea

    Broj poruka: 127

    Prijavi adminu

    Krenula sam sa babylove mamma uljem, koristila sam ga i prije trudnoće jer mi je presuper. Ali sam prvim mučninama morala sam se pozdraviti s njim jer mi je miris bio preiritantan, dan danas mi smrdi koliko imam traume ;) Onda sam prešla na Elancyl i koristila ga do kraja jer je neki neutralni miris. Strije nemam niti jedne, sad dal to mogu pripisat kremi nisam sigurna. Ja vjerujem da je, osim genetike naravno, bitno piti puno tekućine, ja sam osobno pila litre vode (ne zato jer sam bila trudne već to i inače prakticiram) a koža se bolje i više hidratizira iznutra nego izvana. E da još sam grudi posebno mazala mislim Olival kremom protiv strija.

  • Avatar Njena mama

    Njena mama

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Biobaza-praktično jer je veliko pakovanje cijena povoljna! Nemam strija ali ipak mislim da je veći dio zaslužan što nisam naglo dobila  na kilaži niti puno!

    Svaki tvoj osmijeh u mom oku stvori suzu radosnicu! Hvala Ti,Boze na mom anđelu!

  • angellah

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Ja sam isto dobila savjet da je bademovo najbolje, najprirodnije. Također s njim masiram i grudi i privikavam bradavice na rastezanje. Inače, mi smo 27 tt.

  • Marijana0708

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Je li netko koristio parafinsko ulje? da li ima ikakve štetne posljedice na plod? Ja sam ga dobila no nisam se još počela mazati dok se ne počnem debljati, a i želim biti sigurna da nije štetno. inače piše da se koristi kao laksativ pa čak i za bebe. znači ako se može piti ne bi smjelo biti štetno?

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    I ja sam nedavno cula da je dobro poceti s mazanjem trbuha sto prije pa sam si kupila Nivea losion sa bademom. Namazem svaki dan poslije tusiranja. Ne znam hoce li to biti dovoljno, kasnije mozda predem na nesto bolje, neko ulje… Vjerujem da je jako vazna hidratizacija iznutra, dakle puno vode, a to je moj veliki problem oduvijek, nisam zedna i ne pijem bas cesto vodu. :/ 

    Za strije sam cula da je jako dobra neka Afroditina krema, kolegica je mazala poslije poroda i jako brzo se rijesila strija.

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Ja sam popucala u 26.tjednu, mazala sa Olivalovim uljem (maslinovo ulje, bademovo ulje i ulje pšeničnih klica), ali eto…inače prve sam strije dobila s 12 godina pa me ne čudi. Sad sam uzela Babylove mama ulje.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Moram se osvrnuti na ovo beag, da se kolegica rijesila strija. Strija se ne mozes rijesiti nikakvim kremama, jedino laserom i to dok su jos recimo to tako friske, odnosno crvene, cim pobijele i dobiju ljubicastu boju tu nema puno pomoci. Mozes stanje malo ublaziti, ali popraviti skroz ne mozes.
    Mazanje svakako nije na odmet, ali genetika i elasticnost koze odigrat ce najvecu ulogu. Osobno sam u pubertetu dobila strije, pa sam ih ocekivala i u trudnoci, ali na kraju su me ipak zaobisle. Mazala sam se, ne bas redovito, samo Babylove mama uljem.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Rano sam se počela mazati i to prema savjetima starijih žena Nivea kremom (običnom) i Pavlovićevom masti. Isto tako sam čula da je bolje mazati se kremama, nego uljem. Ne znam je li to točno jer kolegica se mazala uljem i nije dobila ni jednu striju. Pila sam velike količine tekućine, vode ili mlijeka. Mazala sam se cca. do 30-og tjedna, a onda nisam smjela zbog prijevremenih kontrakcija i nisam dobila ni jednu striju. E sad ne znam je li to zbog puno tekućine, genetike ili kilaže.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    Ja sam si u DM-u kupila “ Palmer`s Cocoa Butter losion za trudnice, 250 ml ” . Ugodnog je mirisa,brzo se upija i koza na trbuhu mi je jako elasticna… Muz me uz laganu masazicu maze svaku vecer i izuzetno sam zadovoljna njime. Kosta nekih 50-ak kuna…al meni vrijedi svake lipe.

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Tina0208


    Ja sam si u DM-u kupila " Palmer`s Cocoa Butter losion za trudnice, 250 ml " . Ugodnog je mirisa,brzo se upija i koza na trbuhu mi je jako elasticna… Muz me uz laganu masazicu maze svaku vecer i izuzetno sam zadovoljna njime. Kosta nekih 50-ak kuna…al meni vrijedi svake lipe.

    Također sam se oboružala kremicama i uljem iz DM (Palmer`s Cocoa Butter losion za trudnice; Weleda ulje protiv strija). Nisam se još počela mazati ali budem ubrzo… I inače sam bila pravo trackalo, pa mi ovo nije nikakva novost 

    Krešimir 19.08.2014. <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.