Kreme protiv strija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    e curke jel zna koja kad se te strije pocinju pojavljivat…ja sam u 26 tjednu i jos nemam ni jedne…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Tina0208


    e curke jel zna koja kad se te strije pocinju pojavljivat…ja sam u 26 tjednu i jos nemam ni jedne…

    Ma nema ti tu pravila, netko popuca odmah, netko pred kraj, na porodu ili nakon poroda, a netko ne popuca uopce. Tak da…

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ah joj…nadam se da ih nece biti….
    e bila sam ti na blogu,al nisam uspjela ostavit komentar…u svakom slucaju dobro dosla natrag u Hrvatsku…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Tina0208


    ah joj…nadam se da ih nece biti….
    e bila sam ti na blogu,al nisam uspjela ostavit komentar…u svakom slucaju dobro dosla natrag u Hrvatsku…

    Ja ih nisam dobila uopce, iako sam racunala da cu ih sigurno dobit jer sam im inace sklona i u pubertetu sam ih dobila. Ali eto u trudnoci mi se sreca osmjehula. :-)

    Mali offtopic, sorry - Hvala ti, draga! Ali evo uskoro opet, pravac Dusseldorf! Sam cekam da predam papire za vrtic za malca, pa idemo. Mm mi je vec otisao.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    a jao…mora da nije lako stanovat na “dvije” adrese…al prilagodljiva si ti….rjesavas svakakve probleme pa ti je Dusseldorf najmanja briga…bitno da je obitelj na okupu…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Nije lako, al bas kako si rekla, bitno da je obitelj na okupu. Lako za sve ostalo…

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar kaukau

    kaukau

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ja sam koristila od Afrodite protiv strija koju sam dobila jer si ju sama sigurno ne bi kupila, sad koliko je to bilo učinkovito ne znam, ali u familiji mi nitko nakon trudnoće nije dobio ni jednu striju tako da nisam ni ja 

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ja koristim ono bademovo ulje iz ljekarne, kazu da je dobro pa cemo vidjeti iako ja smatram da najvise ovisi o elasticnosti koze..

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Mazala sam se bademovim uljem, avokado uljem, nivea masnom kremom a zadnja dva mjeseca biobaza mama mlijeko s formulom protiv strija.
    Trbuh mi je ogroman a dobila sam striju na guzici! Katastrofa! To nisam očekivala! Znači da mi je guzica narasla više od trbuha

  • Avatar Lana9

    Lana9

    Broj poruka: 74

    Prijavi adminu

    ja se mažem nevenovom kremom… i super mi je… nemam ni jednu striju na trbuhu… al zato imam na grudima, a nisu mi niš narasle, ostale iste male…  ne kužim… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.