Kreme protiv strija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Zara6

    Zara6

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Pozdrav mame 

    nova sam na forumu, trudna sam 7 ipo tjedana i već me brine čime ću se mackati . Z apoklon sam dobila biobaza mama kremu, i bademovo ulje s vitaminom E,  mada sam namjeravala kupiti Eucerinovo ulje. E sad, mislite da je biobaza mama dobar izbor prema vašim iskustvima?Također sam namjeravala uzeti Cocoa Butter od Palmersa, vidim da ga hvale i na stranim forumima i u njega bih dodala malo bademovog ulja i ulja pšeničnih klica pa kombinirala. Inače - elastična koža, mada imam par strijica s unutarnje strane bedara kad sam u srednjoj školi došla od kosti i kože na neku pristojnu kilažu 

  • Avatar Ivchy2

    Ivchy2

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Biobaza mama meni odlična, koristim ju cijelu trudnoću u kombinaciji s običnim bademovim uljem i sad do 36. tt od strija ni traga ni glasa, a trbuh mi baš ooogroman. Budući da sam i inače sklona strijama, ja prezadovoljna

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Jel samo meni ta Biobaza grozna? Koža me užasno svrbi poslije nje i brzo mi je opet suha. Makar mi tako diiiivno miriši. 

    I onda idem malo čitat sastav, kad ono vidim Sodium Laureth Sulfate. To je sastojak svojstven sapunima i gelovima za tuširanje, odnosno za čišćenje kože. Sad be znam je li do toga, ali znam da usprkos silnim uljima u kremi, mene koža svrbi i suha mi je.

    Mislim da cu se prebaciti na Babylove kremu. Imam i ulje, ali plahte mi izgledaju tako masno kao da sam nešto marinirala na njima.

    Hmmm… kad sad gledam, možda da koristim prvo ulje, a onda Biobazu da isuši ostatak ulja? Hahaha. E to bi bila marinada.



    [tickerfactory.com]

  • Avatar iva8

    iva8

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Jel ima neka od vas koja zna za neku kremu koja bi ublažila vidljivost već nastalih strija?
    I moram vas upozorit! Nemojte se prerano veselit! Ja citavu trudnocu nisam imala niti jednu striju, u zadnjih 10 dana trudnoće sam doslovno čitava popucala iako sam se mazala od 8 tjedna trudnoće do kraja SVAKI DAN!

  • luce996

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Mijenjala sam kroz trudnoću eucerin i baby love ulje, usla u 9.mjesec bez i jedne strije

  • Avatar ribica11

    ribica11

    Broj poruka: 247

    Prijavi adminu

    i ja koristim baby love ulje i dosad ništa od strija 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Nikikiki

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Obično bebi ulje mi se pokazalo u prvoj trudnoći idealno. Nemam ni jednu striju, a sad ga koristim i u drugoj trudnoći. Mažem se obilnoooooo

  • Avatar iva8

    iva8

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Nikikiki nemaš pojma kolkiko ti zavidim. Moja šogorica se mazala čistim bademovim uljem i nije dobila ni jednu striju kroz 3 trudnoće, a ja se mackala sa svim zivim citavu trudnoću i sva popucala :(A kolko dugo cekas da ti se to upije prije nego se obuces?Ja mrzim onaj filing kad mi se roba slijepi za tijelo zbog ulja, a jos vise mrzim kad si zamastim kosu sa tim

  • antonija2

    Broj poruka: 181

    Prijavi adminu

    Ja djecje ulje stavim na mokru kožu, ostavim minutu da mi upije i onda se lagano obrisem rucnikom, onak pomalo tapkam. ulje ostane na kozi al opet nije premasno.

    [lilypie.com]

  • Avatar iva8

    iva8

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    da,to je jako dobra ideja..malo tesko izvedivo uz publiku, ali dobra ideja  :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.