Koža u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Imam i ja podočnjake,dobro to opravdavam činjenicom da  mi je boja koža u usporedbi sa onom prije trudnoće svjetlija,pa se više ističu,nisam išla na more zbog mirovanja,a solarij nisam vidjela od začeća

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Mene su strije počele svrbjeti jako :( 
    Kaj najbolje pomaže protiv toga? ko da buhe imam po trbuhu, tak se osjećam :(

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Pomiješaj neko mlijeko za tijelo sa uljem za tijelo u dlanu i nanesi u debelom sloju ili Becutan vitaminsku,ona je masna

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Mene su strije počele svrbjeti jako :( 
    Kaj najbolje pomaže protiv toga? ko da buhe imam po trbuhu, tak se osjećam :(

    Ja sam ih mazala s maslinovim uljem, ali domacim. Ne znam ako bi ti to mozda pomoglo, meni je :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Pojavile su mi se kao neke plavo ljubičaste fleke ispod čičona,kao neki splet kapilara ili što li i vidim da mi ispod crte od grudnjaka ostaju jako dugo,a ne mislim da su mi mali i ne žuljaju me?

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    Meni se ispod grudnjaka pojavile mrlje kao tamna pigmentacija a na nogama sam primjetila tako nekakve plave fleke, splet kapilara ili slično  pomješane sa strijama, katastrofa.. . stvarno se nadam da će se povući poslje poroda bar pola od toga …

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Na to mislim da,samo ja nemam ništa na nogama nego ispod grudnjaka, bez strija,prečudno.
    I ja se nadam da će nestati

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Kazu da su takve fleke normalne I da nestaju s porodom. Kad se hormoni ustabile I vrate na svoje. Ja ih nisam imala.

    Jedino sto mi je ostalo od poroda su kao plavkasti splet kapilarica koje nazalost ostaju zauvijek.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Tu nešto piše

    https://klokanica.24sata.hr/specijal/moje-tijelo-u-trudnoci/koza-u-trudnoci-podloznija-je-promjenama-532 [klokanica.24sata.hr]

    http://www.vasezdravlje.com/printable/izdanje/clanak/2280/ [vasezdravlje.com]

    lagano se bojim tog ispadanja kose više,stalno se to spominje

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Meni inace kosa jako ispada. 3 mjeseca od poroda je pocela opet ispadat, prije trudnoce I u trudnoci mi je ispadala. Jedino sto primjetim je da je ima svukuda po kuci, ali kosa na glavi mi je gusta kao I dane ispada.Nemam neke znakovite promjene da je negdje gusca, a negdje rijeda.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.