Koža u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Nalah


    Ja sam u 5 mj.trenutno,hvala bogu koža se očistila u čim sam ušla u drugi trimestar,tako da se ne trebate bojati da će tako biti svih 9 mjeseci,kao što mi je netko ovdje napisao.Trenutno za lice koristim sve od Lusha, koža mi se preporodila, za čišćenje;Angels on bare skin,
    Tea tree water koji je prirodni antiseptik i za oko očiju Enchanted Eye Cream

    Ja sam sad tek poprištavila i poludila sam (zadnje tromjesečje).

    Hvala za savjet, imaju dobre proizvode, gledala sam sad na netu, a bogme su im i cijene takve. 
    Mislim da ću riskirati Greased Lightning jer imam i potkožne i uobičajene prištiće.

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Skupi su,ali se fakat isplati,nisam htjela riskirati s ničim što ima salicilnu i slično…definitivno si uzmi ovaj sprej s čajevcem,on će ti sigurno pomoći,a od tog greaseda onda možeš žicati tester

  • Avatar Ribica153

    Ribica153

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Ja sam kožu do sada mazala s tom biobazom za strije i zadovoljna sam. Što se tiče lica,  sada ga samo čistim miclearnom otopinom i imam od Vichya ja mislim Normaderm. To zadnjih 2-3 dana mažem i vidim da mi se lagano povlači. Nadam se da će kroz par dana nestati sve…

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Dada32

    Dada32

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    K vragu i trackanje i mackanje! Probudim se ja danas, ono 10 novih strija. 
    Pitam ja bebu el on po noći raste. Mali mudro šuti. 
    Ha, ništ, sad je u kazni: ima zabranu izlaska do 11. mjeseca… 

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ne znam gdje da postavim pitanje-jel smijemo mi koristiti one tekućine za dezinfekciju ruku,obzirom da one imaju dosta alkohola u sebi?

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Mislis ono sta ubijaju bakterije? Ako je to ja sam koristila od pocetka pogotovo kad sam isla iz bolnica i doma zdravlja i slicno..

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Da protiv bakterija

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    a eto ja sam koristila a sad neznam nista vise o tome

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Jel mažete noge s nečim kad vam naoteknu?

  • Avatar pčelica9

    pčelica9

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Ja ih namačem u onom masažeru za noge, mlačna voda i mjehurići, malo je bolje ali ne splasnu baš….

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.