Koža u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    trudna sam 13 tj. Uzasno mi se pokvario ten od pocetka trudnoce, inace nisam imala nikakvih problema,lice mi je puno mitesera i upaljenih pristica tako da vec razmisljam o dermatologu. Izbacila sam sve agresivno iz svakodnevne uporabe, koristim samo mlijeko za ciscenje, imate neki savjet?

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Draga Nalah - bojim se da ti je to od hormona. Nema tu puno pomoći. Probaj si stalno čistiti lice, ne dirati rukama i to, ali do kraja trudnoće će ti biti tako. Osobito sada kad dolaze vrućine. Prednost ljeta, s druge strane je što će ti to sunce dosta isušiti. Samo nemoj koristiti ništa sa salicilnom kiselinom (to ti je inače u onim sredstvima za mladenačku kožu) jer to nije poželjno koristiti u trudnoći.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Znam za salicilnu i sve ostalo sto skodi, mislim da se jedino eucerin smije koristiti, mislim da cu ipak kod dermatologa

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Moja koža je u obje trudnoće bila užasna, tak da ono da ti se ten popravi u trudnoći, za mene je bilo mit. Al mi je kosa bila super :D

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Moj ten je bio super u trudnoci, ko u djevojcice! I kosa i nokti isto, a sve ostale dlake na tijelu rasle puno sporije, ma divota! :-)
    Sad se sve vratilo u normalu koja nazalost nije toliko divotna :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    i meni je ten užasan i više prišteva mrljica i sveg ostalog imam sad u trudnoći nego sam imala u pubertetu…ja sam izbacila baš sve preparate za lice jer sam skužila da bilo koju kremu ili nešto stavim odmah mi počnu izbijat prištevi…ma koma…a prije mi je lice bilo ko bebina guza…al bliži se kraj pa se nadam da će se sad sve vratit na staro kao i prije trudnoće

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    Moj ten je bio super u trudnoci, ko u djevojcice! I kosa i nokti isto, a sve ostale dlake na tijelu rasle puno sporije, ma divota! :-)
    Sad se sve vratilo u normalu koja nazalost nije toliko divotna :-)

    Ja sam odlakavila nenormalno, čak sam i po trbuhu imala dlake po 2 cm duge :O Koma… Fala bogu pa je sve otpalo nakon poroda

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Moj je ten isto bio katastrofa na početku trudnoće, ali me to nije posebno iznenadilo jer i inače imam lošu, problematičnu kožu sklonu aknama. Svoju kremu koju sam inače koristila (Vichy Normaderm) sam zamijenila La Roche Posay Effeclar za problematičnu kožu (gel za umivanje i kremica) i mogu ti reći da sam vidjela mali pomak na bolje. Razgovarala sam i sa svojom ginekologicom o tome. Rekla mi je da je to zbog eksplozije hormona, i da nema potrebe ići dermatologu jer će se samo smiriti s vremenom, ako ne onda naravno treba reagirati. Dermatolog svejedno može preporučiti nešto za lokalnu primjenu, ali to ne utječe na hormone, tako da je to začarani krug. Unatoč tome, kosa i nokti su mi bajni u trudnoći, kao izmišljeni… 
    i sad mi pred kraj izbije poneki prištić, ali se evo smirilo malo kako se kraj bliži. Nadam se da ćeš i ti biti te sreće…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    meni je i kosa katastrofalna…baš je sva bezživotna…sreća pa nosim kratku kosu pa to prikrivam ludim zurkama…al mi zato nokti rastu ko ludi i to pogotovo ovi na nogama koje sve teže i teže mogu sređivat jer mi buša smeta

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Hvala curke, nokti i meni rastu jako brzo, kosa mi se ful isusula, lice masno, obrnuto nego inace. Htjela sam kod derm. prvenstveno zbog preporuke kozmetike, ne usudim se sama nista kupovati,ciscenje lica kod kozmeticarke je ok?Prva mi je beba, pa jos ucim:)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.