Koža u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Nikad nisam išla na čišćenje lica kod kozmetičarke, pa ti to ne bih znala reći. Probaj malo proguglati po webu za prirodne načine čišćenja lica - tipa: pomiješaš med sa palentom, pa ti je to kao piling, ili krastavce da ti osvježi lice ili nešto.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Meni je ten isto u banani od kad sam trudna, sva sam popristavila. 
    Za pranje i njegu lica koristim samo becutan sampon i kremu, a moju kozu umiruje termalna voda. Ne znam jesi cula za to, proguglaj pa vidi, od toga mi se smanji crvenilo i lijepo osvjezava lice po vrucini. Ka koristim termalnu od la roche posay, ima i avene, kupujem u ljekarni…

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Jesam, inace sam frik za kozmetiku, imam Baleinu u frizideru 

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Probaj s tim onda, svaki put kad ju vidim malo pospricam lice. I probaj pazit na sve te sastojke u kremama, sto prirodnije to bolje…

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Nije bas, u pocetku sam koristila alverde i uzasno se osipala, jedino mi pase njihov dezic

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja nešto nisam za odlaske kozmetičarki u trudnoći.. nešto nisam za te agresivne tretmane (a redovito su mi bili agresivni)… Nekako mi je bolje sama doma si napraviti prirodne maske i tako to…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Ne znam nalah, mozda imas osjetljivu kozu, samo vidi sta trudnice bas ne bi trebale koristit i koji sastojci nisu preporucljivi. Ja sam pribjegla becutanu bas zato sta je namijenjen djeci, a gel za tusiranje burjois bez parabena. Kreme nemoj koristit neke agresivne. Ne govore oni to bezveze, ja sam se na pocetku trudnoce osipala po rukama od nuxe kreme koju koristim vec duze vrijeme….

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Znam, proucavam sve sastojke, koristim sve od Hippa za tusiranje i mazanje,rexonu sam zamijenila alverde dezicem bez aluminija,Becutan mi je premasan

  • Avatar paix

    paix

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Je li nekome potamnila koža ispod pazuha? Inače nikad nisam imala problema s kožom (općenito) pa niti sad u trudnoći - sve pet, osim što sam potamnila ispod pazuha ;( Sad, je li to zbog hormona ili nečeg drugog. Malo to koma izgleda - kao da se nisam obrijala jer je sve tamno ispod.

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Imam prijateljicu koja je imala takav problem. Čini mi se da je i dermatologu išla zbog toga, jer je ostalo i nakon trudnoće… Ali kod nje je bilo popraćeno i neugodnim peckanjem i svrbilo je… Mislim da je morala prestati agresivne dezodoranse, gelove za tuširanje, znam da sad kupuje u ljekarni… Ako se dobro sjećam, uzrok su pojačan rad lojnih i znojnih žlijezda, i nakupine mrtvih stanica…

    Krešimir 19.08.2014. <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.