Koža u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    paix


    Je li nekome potamnila koža ispod pazuha? Inače nikad nisam imala problema s kožom (općenito) pa niti sad u trudnoći - sve pet, osim što sam potamnila ispod pazuha ;( Sad, je li to zbog hormona ili nečeg drugog. Malo to koma izgleda - kao da se nisam obrijala jer je sve tamno ispod.

    meni se to dogodilo…..al nije mi bas skroz potamnilo, vise mi to izgleda kao neki lišaj…jako suha koza po rubovima ( ne po cijelom pazuhu), cak se malo i peruta, al me nista ne svrbi i pece…to mi se pojavilo kad sam promjenila dezic prije 2 tjedna …jos sam pazila da ne kupim neki agresivni, birala sam neki bez alkohola, mirisa i boja i svi onih gluposti, al ocito mi ne pase to sto je gel-stick…mozda me nesto u tom gelu iritira…

    razmisljala sam ponovno promjeniti dezic pa vidjet dal se kaj mjenja…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    DarijaZ to ti se i meni desilo od dezica koji je u tom gel stick obliku, a nisam ni trudna bila tada. Vjerojatno ima neki sastojak koji “ne trpimo”

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    DarijaZ to ti se i meni desilo od dezica koji je u tom gel stick obliku, a nisam ni trudna bila tada. Vjerojatno ima neki sastojak koji "ne trpimo"


    ha, onda je ocito dezic…
    ..vec sam se ponadala kak sam nasla dezic bez alkohola, parabena, antiperspiranata i ostalih gluposti, jos pise da je za osjetljivu kozu,a kad ono…sranje!
    a nist, idem po novi dezic pa bum vidla…

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    Joj meni se ten uzasno pogorsao!!! Izgledam kao pubertetlija! Cijelo lice mi je puno pristeva i bas mi je grozno zbog toga
    Nemrem vjerovat da mi hormoni toliko luduju. A i dlake po trbuhu su mi se pojavile

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Da ozivim temu. Meni koža totalno divlja u trudnoci, lice mi je puni malih pristica, nisu ni bijeli ni crveni, jednostavno samo izbocine…pocela sam dobivat i sitne pristice po trbuhu, grozno! A dlake sam pocupala prije 2 mjeseca i evo imam ih po 5 na svakoj nozi, uopce ne rastu. Na tome sam zahvalna :)
    Koza mi se jako susi pa sam pocela koristit kokosovo ulje i preeeezadovoljna sam. Ima skroz blagi miris, brzo upija, nisam masna nakon njega, a koza mi je bas lijepa sjajna i mekana.

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    ima li netko problem s dodatnim celulitom??? 

    nikad ga nisam imala previse, niti se vidio dok se ne stisne koza.. a ovo sad!!!! omg! sokirala sam se neki dan, posvuda ga ima, nogama, rukama i vidi se i dok stojim i bez stiskanja koze!! ne znam dal da se krenem vec sad mazati s necim protiv celulita ili cekam porod i da smrsavim pa se mozda povuce sam :/ uzzas!

  • Avatar Boba10

    Boba10

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    O celulit grrrr.. Ja ga imam koliko hoćeš…. Ne preporuča se u trudnoći mazati s anticelulitnim kremama jer sadrže sve i svašta, isto kao ni kozmetički tretmani. Kuma mi je kozmetičarka i kaže da je to najbolje ići sanirati poslije trudnoće, a sada samo dobro vlažiti kožu laganim kremama za trudnice.

    Boba

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Ja sam u trudnoci dobila strasno puno dlaka po trbuhu ko mali majmun sam izgledala  sva sreca pa nisu bile crne i eto 3tj poslije poroda totalno nestale heh opce nisam nigdje primjetila da su opale ?
    Celulit  samo to imam za napisat 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja prije trudnoće nikad nisam imala celulit, pa čak ni na onim kritičnim zonama, jer sam bila dosta aktivna, često u teretani, a pripisujem to dijelom i “dobrim” genima. Ali ovo sad, pa ne smijem si pogledati bedra i guzu… Baš prava narančina kora… Užas!

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    Tak i ja. Nikad u životu nisam imala celulit, pa čak ni u prvoj trudnoći, a sad ga evo vidim na nogama ispod guze. Strašno! A treba se obuć u badić 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.