Koža u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    stvarnoo?? nije da se veselim sto ga i vi imate ;) ali mi je lakse hehe ja to ne mogu vjerovat, otkud ga se samo tolikoo stvorilo, nije bas da sam preaktivna, ali nista manje ni vise nego prije t. 

    fujko! osjecam se kao da sam ostarila 10 godina 

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Tea2803


    Ja sam u trudnoci dobila strasno puno dlaka po trbuhu ko mali majmun sam izgledala  sva sreca pa nisu bile crne i eto 3tj poslije poroda totalno nestale heh opce nisam nigdje primjetila da su opale ?
    Celulit  samo to imam za napisat 

    Ja sam isto dobila dlake po trbuhu, baš mi je to bezveze isto se ko majmun osjećam :D 
    a lice koje mi je inače uvijek bilo čisto, ni u pubertetu nisam imala problema  s prištićima, sad je koma. Stalno neki vrag po licu. I prištići po leđima isto.

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Celulit…
    Imam ga, i od kad sam ostala trudna, dobila sam instant celulit! Valjda to tako ide…prije sam ga imala malo, tako da mi je ovo bio sok….nemam vise guzu ,  sad ima one kao “ jastucice” odmah ispog guze, a bedra su mi koma…ne brinem se toliko zbog kila, koliko se brinem zbog tog celulita….rekli su mi da to ode skupa s kilama i da je to “ trudnicki celulit”, sta god to bilo….nadam se da cu to kasnije uspjeti sanirati, ionako mislim krenuti u teretanu kad bebica malo stasa…budemo vidjeli…

    A sto se tice onog da se treba skinut u badic….tak sam i ja mislila, al onda kad sam vidjela na plazi neke cure mladje od mene, bez djece sa gorim guzama i nogama, a ja u 8. mjesecu trudnoce…pa, ja sam super! Odmah mi bilo lakse 

  • Avatar Kokolina

    Kokolina

    Broj poruka: 392

    Prijavi adminu

    DarijaZ


    Celulit…
    Imam ga, i od kad sam ostala trudna, dobila sam instant celulit! Valjda to tako ide…prije sam ga imala malo, tako da mi je ovo bio sok….nemam vise guzu ,  sad ima one kao " jastucice" odmah ispog guze, a bedra su mi koma…ne brinem se toliko zbog kila, koliko se brinem zbog tog celulita….rekli su mi da to ode skupa s kilama i da je to " trudnicki celulit", sta god to bilo….nadam se da cu to kasnije uspjeti sanirati, ionako mislim krenuti u teretanu kad bebica malo stasa…budemo vidjeli…

    A sto se tice onog da se treba skinut u badic….tak sam i ja mislila, al onda kad sam vidjela na plazi neke cure mladje od mene, bez djece sa gorim guzama i nogama, a ja u 8. mjesecu trudnoce…pa, ja sam super! Odmah mi bilo lakse 

    i dobro si rekla… mi barem znamo zato smo ga dobile 

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Tea2803


    Ja sam u trudnoci dobila strasno puno dlaka po trbuhu ko mali majmun sam izgledala  sva sreca pa nisu bile crne i eto 3tj poslije poroda totalno nestale heh opce nisam nigdje primjetila da su opale ?
    Celulit  samo to imam za napisat 
    Ja sam isto dobila dlake po trbuhu, baš mi je to bezveze isto se ko majmun osjećam :D 
    a lice koje mi je inače uvijek bilo čisto, ni u pubertetu nisam imala problema  s prištićima, sad je koma. Stalno neki vrag po licu. I prištići po leđima isto.

    Hehe onda da te utjesim otici ce ti poslije poroda XD a ja inace imam mjesovitu kozu improblema sa pristicima i nisam ih imala u trudnoci a sad su se ponovo vratili pogotovo kad cokoladu pojedem,a bozee bas je volim :D

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar ninach1903

    ninach1903

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Tea2803


    Ja sam u trudnoci dobila strasno puno dlaka po trbuhu ko mali majmun sam izgledala  sva sreca pa nisu bile crne i eto 3tj poslije poroda totalno nestale heh opce nisam nigdje primjetila da su opale ?
    Celulit  samo to imam za napisat 
    Ja sam isto dobila dlake po trbuhu, baš mi je to bezveze isto se ko majmun osjećam :D 
    a lice koje mi je inače uvijek bilo čisto, ni u pubertetu nisam imala problema  s prištićima, sad je koma. Stalno neki vrag po licu. I prištići po leđima isto.

    uf…ja sam vec mislila da mi se priviđa i da umišljam da imam više dlaka po trbuhu kad ono stvarno rastu ko lude u zadnje vrijeme 

    16.12.2014 <3 Lena <3

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Ma celulita imam sad ali nakon tri mj nakon poroda nemam nista osim koze i kostiju

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    ninach1903


    MalaMuca


    Tea2803


    Ja sam u trudnoci dobila strasno puno dlaka po trbuhu ko mali majmun sam izgledala  sva sreca pa nisu bile crne i eto 3tj poslije poroda totalno nestale heh opce nisam nigdje primjetila da su opale ?
    Celulit  samo to imam za napisat 
    Ja sam isto dobila dlake po trbuhu, baš mi je to bezveze isto se ko majmun osjećam :D 
    a lice koje mi je inače uvijek bilo čisto, ni u pubertetu nisam imala problema  s prištićima, sad je koma. Stalno neki vrag po licu. I prištići po leđima isto.
    uf…ja sam vec mislila da mi se priviđa i da umišljam da imam više dlaka po trbuhu kad ono stvarno rastu ko lude u zadnje vrijeme 

    Hehe dobrodosla u skupinu majmuncica hihiii 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    antonio


    Ma celulita imam sad ali nakon tri mj nakon poroda nemam nista osim koze i kostiju

    Grrrrr antonio navijam da ti ovaj put ostane koja kilica 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ja sam u 5 mj.trenutno,hvala bogu koža se očistila u čim sam ušla u drugi trimestar,tako da se ne trebate bojati da će tako biti svih 9 mjeseci,kao što mi je netko ovdje napisao.Trenutno za lice koristim sve od Lusha, koža mi se preporodila, za čišćenje;Angels on bare skin,
    Tea tree water koji je prirodni antiseptik i za oko očiju Enchanted Eye Cream

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.