Koža u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Cure, mene je upiknul komarac na ruci, malo ispod pazuha i malo sam se posvrbila i skočile su mi na koži crvene točkice, to je poslije poplavilo ko crnjavka, tak isto mi je i na nozi, gledala sam di sam se lupila, al posle sam skužila da mi je to od toga dok se posvrbim di mi je malo tanja koža i odmah mi se te točkice crvene slože. 
    Jel ima koja iskustva s tim? 
    Nikad mi se to nije prije događalo O.o

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ja sam se prebacila s Lusha na Green girl,cura radi svoju kozmetiku,preljubazna je,složila mi je cijeli set prema mojim potrebama,bez sastojaka štetnih za bebu.Od gelova za tuširanje bez parabena mi je otkriće Ziaja cocoa butter,prekrasnog mirisa po čokoladi i dezić Bio baza green spirit roll on,koji nema aluminija,parabena,konzervansa,alkohola,parfema…drži mi cijeli dan.

    Biobaza mama kremu kombiniram sa bubchen uljem i u 7.mj nemam nijednu striju.

  • Avatar ninach1903

    ninach1903

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Nalah


    Biobaza mama kremu kombiniram sa bubchen uljem i u 7.mj nemam nijednu striju.

    ja koristim babylove mama ulje iz dm-a, mazem trbuscic svaku vecer i pre zadovoljna - ni jedne strije, isto sam 7mj 

    16.12.2014 <3 Lena <3

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Ja mažem trbuh svaki dan skoro od početka trudnoće i sad su mi se počele pojavljivati strije :/ u 32. tjednu sam

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    MalaMuca


    Ja mažem trbuh svaki dan skoro od početka trudnoće i sad su mi se počele pojavljivati strije :/ u 32. tjednu sam

    Nema pravila, možeš se mazati i mazati ali ako ti koža nema dovoljnu elastičnost, popuca i dobiješ strije, sve ti ovisi o tipu kože, netko se uopće ne maže pa i h nema ni jednu, a netko se maže cijelo vrijeme pa ih dobije.

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Slažem se s Renatom….mene tješi što me ne svrbi ništa,ni trbuh ni bradavice jer se mažem

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ja sam se na početku manijakalno mazala i onda prestala… i sad se već dobra 2 mjeseca ne mažem, ali nemam strija… al sve me nekak strah da će se i one pojavit kak se bližim kraju

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    drage moje…ja nisam imala ni jednu striju do tjedan dana prije poroda… tada su preeko noci samo nastale… veselila sam se do neba da cu proci bez njih…al varljivo je to…jaaaaaaako

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Luli2

    Luli2

    Broj poruka: 136

    Prijavi adminu

    Jel ima netko problema s podocnjacima?
    Ja ako spavam 5 ili 12 sati nema razlike, u zadnje vrijeme su jako tamni. Potrosila sam cijeli korektor u mjesec dana :)

  • Avatar ninach1903

    ninach1903

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    Luli


    Jel ima netko problema s podocnjacima?
    Ja ako spavam 5 ili 12 sati nema razlike, u zadnje vrijeme su jako tamni. Potrosila sam cijeli korektor u mjesec dana :)

    ja s tim imam problema oduvijek  a sad u trudnoci su malo tamniji makar nikad nisam imala problema sa spavanjem, pa ni sad u trudnoci…

    16.12.2014 <3 Lena <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.