Koje bočice i dudice su najbolje?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dalia03

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Dea


    Baš. A sve je uvijek spremno i voda i hranu si uvijek u bočicu pripremim. I nikad dosta brzo  Imamo čak 8 duda varalica (ja manijakalno kupujem čim vidim neku lijepu) i sve su na podu u te tri minute kolko traje priprema. Samo ih pljuje dok ne dobi ono pravo haha

    Haha,tak sam se i ja organizirala,da mi bocica bude spremna u par min.ali svejedno ne moze cekat,ma nikakve dude,igračke..nista ne pomaze kad smo gladni…moj buco obozavaaaaa papati

  • Avatar lilili77

    lilili77

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    na fejsu sam nedavno vidjela reklamu ili što već za jednog proizvođača bočica i dudica i sada nikako ne mogu pronaći..ni sjetit se barem otprilike naziva..ugl..bočice su onako jednobojne u svim bojama i malo drugacije po izgledu i znam da se sjećam da ima za kupiti i neka stvarcica koja se stavi u /na bočicu pa onda drzi toplinu…nemam pojma:(( uglavnom dosta žena je hvalilo proizvode..mislim da ima samo preko webshopa..pomagajte…

    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    lilili77


    na fejsu sam nedavno vidjela reklamu ili što već za jednog proizvođača bočica i dudica i sada nikako ne mogu pronaći..ni sjetit se barem otprilike naziva..ugl..bočice su onako jednobojne u svim bojama i malo drugacije po izgledu i znam da se sjećam da ima za kupiti i neka stvarcica koja se stavi u /na bočicu pa onda drzi toplinu…nemam pojma:(( uglavnom dosta žena je hvalilo proizvode..mislim da ima samo preko webshopa..pomagajte…

    Vjerojatno misliš na ove : www.iiamo.hr/webshop/iiamo-go/
    Ja nemam nikakve bočice, jer moj jednostavno nece pa nisam ni forsirala, ali i ja sam vidjela tu reklamu, pa kad si opisala, odmah sam se sjetila na sta misliš…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar lilili77

    lilili77

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    lilili77


    na fejsu sam nedavno vidjela reklamu ili što već za jednog proizvođača bočica i dudica i sada nikako ne mogu pronaći..ni sjetit se barem otprilike naziva..ugl..bočice su onako jednobojne u svim bojama i malo drugacije po izgledu i znam da se sjećam da ima za kupiti i neka stvarcica koja se stavi u /na bočicu pa onda drzi toplinu…nemam pojma:(( uglavnom dosta žena je hvalilo proizvode..mislim da ima samo preko webshopa..pomagajte…
    Vjerojatno misliš na ove : www.iiamo.hr/webshop/iiamo-go/
    Ja nemam nikakve bočice, jer moj jednostavno nece pa nisam ni forsirala, ali i ja sam vidjela tu reklamu, pa kad si opisala, odmah sam se sjetila na sta misliš…

    upravo tooo..i ja sam našla sada..sjetila sam se da na google pod slike upišem bočice i odmah sam ih prepoznala:))
    jel ima tko iskustva s tim bočicama i dudicama?
    www.iiamo.hr/proizvodi/

    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Bljubica


    meni je odlična MAM anti-colic bočica www.farmaduks.com/index.php/bocice/mam-bocica-anti-colic-260-ml-detalji

    Ja sam svojoj uzela ovo do MAM-a za zubiće
    www.mambaby.com/us/online-shop/teethers-59/mam-bite-brush-498/

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Nalah


    Bljubica


    meni je odlična MAM anti-colic bočica www.farmaduks.com/index.php/bocice/mam-bocica-anti-colic-260-ml-detalji
    Ja sam svojoj uzela ovo do MAM-a za zubiće
    www.mambaby.com/us/online-shop/teethers-59/mam-bite-brush-498/

    Gdje to ima za upit kod nas? Ja imam njihovu izdajalicu i jako sam zadovoljna. Boce i dude također, ali gospodine neće.

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    U Mulleru

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    O super, hvala!

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Kupila sam MAM bocice i sve pustaju na dnu…jel imao jos netko isti problem?

    Trenutno koristim Dr. Bown's i stvarno bi ih preporucila…sad mi krivo sto sam isla eksperimentirati sa MAMovim 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Mila


    Kupila sam MAM bocice i sve pustaju na dnu…jel imao jos netko isti problem?

    Trenutno koristim Dr. Bown&#39;s i stvarno bi ih preporucila…sad mi krivo sto sam isla eksperimentirati sa MAMovim 

    ja ih imam (anti-colic) i nisam imala taj problem



    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.