Koje bočice i dudice su najbolje?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mama4ever

    Mama4ever

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ima ih u bipi i bubamari ;)

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    Meni su Nuk bocice najbolje nista nam ne curi. Imaju razne velicine duda za bocu S,M i L velicina za 0-6m i isto tako za 6-18. Mala mi Aventove uopce nije tila ja bi joj dala a ona nebi znala sta triba s tin. E i bocice tj dude su Anti-colic air system i nikad grceve nije imala.


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ja kupila svom podmlatku nuk  kaucuk i avent silikon dudice. Nece ni jednu, uzalud mi trud. Predugo sam cekala bice. Aventovu malo primi u usta, napredak he sto bi prije napravio fintu kao da ce povratit, a sad je drzi dok je ne ispljune - sekundu-dvije! Probala ga i zeznut pa mu u srid utjesnog grizenja cice uvalit dudu, ma kakvi..u plac i mama vrati ciku!

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    A tako je to sa cicoljupcima😉moji necaci a ni sad moja beba nece dudu..sjecam se da je sister svom starijem kupila valjda sve moguce i nemoguce dude i niks..ja sam par puta probala,vidla da nece pa rekoh cemu i sebe i bebu muciti..

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Cicoljupci- Moj je prihvatio Aventovu dudu, ali na par minuta i onda pljune… ali, barem ju grize zbog zubića… lakše mu je. I jednu gumu za desni, nekako sa T se zovu- Tegex, tako nešto, kupila u Dm-u po preporuci naše Nalah (hvala draga!) i odmah ju je prihvatio!

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1428

    Prijavi adminu

    Moja je prvo super prihvatila aventovu dok je imala grčiće, ali sad više nema šanse! Samo je gura van, a nekad čak i počne plakati ako joj probam dati . Malo mi je i drago zbog toga iako bi mi bila od pomoći, posebno sa uspavljivanjem.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Tako je i meni Mary, gorko - slatko  ali zato sakicu cucla, kad prstic krene van bice om nom nom hahahah

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • leevesimagesSt

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    mi imamo tommee tippee, anti-colic bočice, jako zadovoljni

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1428

    Prijavi adminu

    Moja isto cucla šakicu, a neki dan mi je počela sisati i ruke u gornjem dijelu i ramena dok je nosim. Ja nisam tome ni pridavala baš pažnju kad ono pogledam i ostavila mi je male masnice! Vampirek mali!

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Mary36-vampirek,  meni mali sa strane uhvati ciku i sisa i ne smijem mu je maknuti iz usta (mene to ne boli, škaklja me) i napravio mi je male podljeve i masnice i nasmiješnije je kada mu idem dati ciku, a on gleda u ciku što mi je to plavo i onda stavi ruku na to. Preslatko! Nije volio bočice od početka, kada sam morala ići van, onda bih se izdojila, ali nije htio. Neće ni danas na bočicu (koristimo Aventovu), osim što pije vodu kada smo vani na bočicu… počela sam mu davati malo i na čašu. Čisto da probam, ne znam zapravo ni kada bih trebala početi mu davati na čašu… a grize dude, baš su mi Lollypop i Nalah pomogle oko tih bočica i duda. Grize i čarape kada ih skine s nogu…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.