Koje bočice i dudice su najbolje?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar priks

    priks

    Broj poruka: 107

    Prijavi adminu

    bjap


    Uh, neki dan sam pročitala 32 stranice o izdajalicama na Forum.hr , našla se u dvojbi između Aventove i Tommee Tippee izdajalice. Naravno, i Medeline su dobe, ali daleko skuplje. Mame su kupovale TT izdajalice preko eBaya, i sad se nađu u cijeni do 150kn, ali ne  dostavljaju u RH, jedino bi se možda moglo sa sellerom dogovorit nešto.  Za sada odustala od izdajalice, a posudit mi se malo gadi. Uglavnom, u Muelleru je Aventova izdajalica 400kn, TT 319kn (u paketu dolazi kutijica, mislim i posudice za pohranu mlijeka), u Intersparu i Bipi Aventova 449kn, u dm-u Aventova 429kn. Tu je i Avent zastupnik za RH, ima svoj web shop na www.kadulja.hr, ako se dobro sjećam može se kupit samo izdajalica s bočicom za 400kn, a može i izdajalica s bočicom, štitnicima za bradavice, uzorcima krema i jastučića i torbicom za 430kn, ako se dobro sjećam. 
    Ako kupujete u DM-u, na AVENT-ovu imate 20kn popusta u knjižici za trudnice, ili još bolje iskoristite bon sa 25% za jedan proizvod i onda bi ona izašla oko 320kn.
    Još nešto, na forumu je dosta mama pisalo da je TT izdajalica bolja za veća prsa. 
    Za Chicco se ne sjećam, znam samo da su se na Nukove žalile da ručka pukne.

    Uf….dobro si se informirala….i ja se dvoumim između aventove i tt izdajalice, samo mi se čini da je tt jeftinija pa će možda to biti presudno na kraju 8a još ako kažeš da je bolja za veće grudi,onda je ko stvorena za mene )….na jednoj stranici (koju nikako više ne mogu nać ) sam našla paket sa tt izdajalicom, ima čak i 2 manje i 2 veće bočice i nekoliko onih spremnika za mlijeko i plastičnu posudu, sve za 500kn!!!! Ali neznam na kojoj sranici….joooojjj….poludila sam već od traženja…. 
    Možda netko zna??

  • mama1234

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mama sam dvoje djece i sa prvim sam koristila većinom Avent proizvode i super su! Kada sam dobila Ivu, na poklon od bake i dede mi je došla Nuby izdajalica sa rezervnim bočicama i bila sam oduševljena! Bočice koje dolaze gratis su silikonske pa mogu pripomagati malenoj dok jede iz nje, preko njihovog web shopa sam naručila i plastične bočice i dudice i stvarno sam zadovoljna, jako su kvalitetni a povoljniji od ostalih. Vidjela sam i u Kozmu i u Plodinama da imaju neke stvari. Ukratko, s Nubyem i Aventom nećete promašiti!

  • Avatar Leona4

    Leona4

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Koliko ste vi bočica kupili i u cemu je razlika izmedu staklenik i plasticnih i da li ima neka dobna granica starosti nakon koje se prestaju koristit npr.staklene bocice ili sam ja to malo pobrkala loncice, nemam pojma koliki broj bocica je dovoljan, hvala

    TODAY is a new BEGINNING :)

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Mi koristimo od Nuka bocice i dude varalice,imamo i od Aventa ali to mu ne odgovara …
    Leona ja imam staklenu za mlijeko i plasticnu za vodu/caj

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • ninunanu

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Avent i bočice i dudice…odlicne su

  • Avatar sunday morning mommy

    sunday morning mommy

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Nukove dudice i Avent bočice. Sve sam mu kupila prije poroda, ali možda i nisam trebala jer ih je dobio još nekoliko prije nego smo ih uopće počeli koristiti..

  • Avatar Nyka

    Nyka

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Tak i mi - svent bočice i nuk dudice. Bočice su se nametnule nastavno da izdajalicu pa sam samo nakon nekog vremena kupila veće, od 260 ml. Probala sam i Nukove flašice ali nije mu odgovaralo. Ali zato je Nuk dudica zakon, iako smo prvo kupili Babylove, ali kasnije je bez problema prihvatio Nuk.

  • Avatar Nyka

    Nyka

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Ne svent, nego Avent *

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Mi koristimo Nukove staklene bocice I takoder Nukove dudice. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Leona


    Koliko ste vi bočica kupili i u cemu je razlika izmedu staklenik i plasticnih i da li ima neka dobna granica starosti nakon koje se prestaju koristit npr.staklene bocice ili sam ja to malo pobrkala loncice, nemam pojma koliki broj bocica je dovoljan, hvala

    Razlika je izmedu staklenih I plasticnih sto su navodno staklene zdravije I sto se tice prokuhavanja I svega staklo je ipak prirodni materijal. Mi imamo 3 staklene, dvije vece za mlijeko I 1 manju za vodu. Velicina dude na tim vecima nam je M, a na ovoj manjoj u koju stavljamo vodu S.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.