Koje bočice i dudice su najbolje?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Jel netko vidio ove flašice od MAM-a kod nas

    www.baby-guenstig.de/MAM+Learn+To+Drink+Cup+270+ml.htm

  • Avatar deverika

    deverika

    Broj poruka: 147

    Prijavi adminu

    bokić,
    zadnja dva hranjenja beba je prilično cmoktala i morala sam prekidati hranjenje zbog podrigivanja, sav je bio bijesan, to prije nije radio, on ima 6 tjedana i 4 tjedna uz dojenje kombiniram adaptirano mlijeko.
    Da li je možda u pitanju premala duda?
    unaprijed zahvaljujem

    Ženski savjet nije Bog zna što, ali je glup onaj tko ga ne posluša. - Cervantes

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Nalah


    Jel netko vidio ove flašice od MAM-a kod nas

    www.baby-guenstig.de/MAM+Learn+To+Drink+Cup+270+ml.htm

    Meni se čini da sam ih u BIPI vidjela

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Možda zvuči kao glupo pitanje, ali…Može li se beba od 8 mjeseci naučiti na dudu? Neće MAM, neće NUK, neće NUBY..s njima smo pokušali…Očajna sam, ne mogu više ne spavat i gledat ga kako se lomi jer ne može zaspati

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Bori


    Možda zvuči kao glupo pitanje, ali…Može li se beba od 8 mjeseci naučiti na dudu? Neće MAM, neće NUK, neće NUBY..s njima smo pokušali…Očajna sam, ne mogu više ne spavat i gledat ga kako se lomi jer ne može zaspati

    Frendica je kupila u mulleru neku flasicu koja je jako slicna maminoj bradavici neznam koja marka tocno mozda da si pogledas a kaj bi prestali sa nocnim dojenjem ili???i moj se budi stalno po noci i trazi ciku

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    MAMA PRVI PUT


    Bori


    Možda zvuči kao glupo pitanje, ali…Može li se beba od 8 mjeseci naučiti na dudu? Neće MAM, neće NUK, neće NUBY..s njima smo pokušali…Očajna sam, ne mogu više ne spavat i gledat ga kako se lomi jer ne može zaspati
    Frendica je kupila u mulleru neku flasicu koja je jako slicna maminoj bradavici neznam koja marka tocno mozda da si pogledas a kaj bi prestali sa nocnim dojenjem ili???i moj se budi stalno po noci i trazi ciku

    Aaa krivo sam skuzila mislis na tkz varalicu???

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Ta flašica je TT flašica, probali nista..Ma nije problem noćni podoj, problem je što traje od pola sata do sat…

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    i sto se jednostavno ne na smiriti

  • Pixy1122

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Probali smo baby love, avent, mum dude i nakraju nuk i jedino je nuk  prihvatila. Tako da preporucam Nuk
    (DM jedna nukova cca 26knn Muller dvije nukove dude 23kn)

  • Avatar Mama4ever

    Mama4ever

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Glasam za kompletan mam asortiman, 90% stvari se moze samo sterilizirat u mikrovalnoj pa sterilizator ili dugotrajno prokuhavanje nisi uopce potrebni, bocice potpuno rastavljive pa ne treba ni cetka i jos su anticolic sa rupicama za zrak… Sve u svemu prezadovoljni, a probali smo sve, a najviše me nazivciralo kod nuka sto curi kroz cep pa se mora onaj poklopac stavljat pod dudu. Kod mama cep zacepi i ne curi. Uglavnom samo rijeci hvale a jos jei velik izbor dezena

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.