Koje bočice i dudice su najbolje?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MarijaR.

    MarijaR.

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pomalo odbrojavam dane do poroda pa tako mi je ostalo i za kupnju neke sitnice…:-)) Zanima me koje ste bočice i dudice kupili za svoju bebicu ili ako je netko od vas već neke koristio-koje su to bile?

  • Avatar kisica

    kisica

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Nukove, i bočice, i dude za njih, i ove dude varalice…
    I definitivno preporučujem, i biram ih i za drugo.
    Kvalitetno zaista sve..
    U Muelleru imate čak dude varalice puno povoljnije nego po drugim trgovinama :)

  • Avatar Nina23

    Nina23

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Mi koristimo Avent ..najbolje su jer imaju oblik bradavice,a ne kao ostale dude koje su cudnog oblika….vecina mama koje poznajem koriste isto to i zadovoljne smo sve….

  • Avatar Bucka

    Bucka

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Nuk definitivno, nama se pokazao kao najbolji..:)

  • barabica

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    bocice dr.brown's-odlicne su jer smanjuju grceve zbog progutanog zraka..

    a dudice smo svakakve probali-chicco,nuk,avent,mam,ali niti jednu nije prihvatio pa smo odustali od daljnje potrage ;-)

  • Avatar iva222

    iva222

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    I meni se bliži termin i uopće nemam u planu kupovati ni dudice ni bočice… :P

  • ivankasf

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ja isto ne planiram ranije kupovati ni dude ni flašice - vidjet ću kad dođemo kući hoće li mi šta trebati , u svakom slučaju probala bi izbjeći dudu- vidjet ću koliko je to izvedivo :)

  • Avatar Ljubav

    Ljubav

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Ja sam kupila nukove bocice…dugo sam proucavala sve koje se nalaze na nasem trzistu i sve su one sada istog oblika,a razliku u cijeni cini ime proizvodaca.nukovu bocicu disney 300ml sam u plodinama platila 30kn,u intersparu ista izmedu 65-70kn!!!muller negdje izmedu,ali slab izbor…

  • Avatar zrinska

    zrinska

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ja nisam kupovala flašice prije. Odlučila sam isključivo dojiti. ( znam da kod nekih nažalost ne ide dojenje..) Bude li se pokazala potreba  kupujem kasnije. A dudu imala jednu u priprevnosti i najbolje su nam u prethodnoj trudnoći bile aventove flašice i dude.

  • Mama_Sonja

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Mi smo sve od Aventa imali. I prezadovoljni smo! Lako za održavanje, kvalitetne dude i ono najvažnije - najprirodnijeg su oblika. Sada ćemo opet, bez eksperimentiranja drugih proizvođača!

    Happy mama puta dva <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.