Koje bočice i dudice su najbolje?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Mila


    Kupila sam MAM bocice i sve pustaju na dnu…jel imao jos netko isti problem?

    Trenutno koristim Dr. Bown's i stvarno bi ih preporucila…sad mi krivo sto sam isla eksperimentirati sa MAMovim 

    Ja imam MAM i prezadovoljna sam. Pustaju ako se dobro ne zatvore tj. ako se guma ne utisne dobro. Provjerite još jednom. Meni se to jednom dogodilo i skuzila sam u čemu je problem i nije se vise događalo.

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    I mislila sam si da je neka kvaka u tim gumicama al ne kuzim sta radim krivo jer mi lijepo upadne u utore ali i dalje curi. 
    Budem opet probala, hvala Bori :)

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Mila


    I mislila sam si da je neka kvaka u tim gumicama al ne kuzim sta radim krivo jer mi lijepo upadne u utore ali i dalje curi. 
    Budem opet probala, hvala Bori :)

    Morate donjim čepom dobro stisnuti i zatvoriti. Kvaka je u tom čepu, on drži gumu na mjestu.

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Nema na čemu

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Cure,htjela bi malom od frendice uzeti onu čašu s kljunom,kak se to zove kljunaš?Ima 5 mjeseci,u Mulleru ih ima 45 vrsta,pa nisam znala koju bih-imate neku preporuku?

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Nalah


    Cure,htjela bi malom od frendice uzeti onu čašu s kljunom,kak se to zove kljunaš?Ima 5 mjeseci,u Mulleru ih ima 45 vrsta,pa nisam znala koju bih-imate neku preporuku?

    Mi imamo dvije, al zapravo dijete pije iz čaše. 
    Uglavnom moje je iskustvo ovakvo-imamo Avnetovu, sviđa mi se kljun jer je dosta tanak, ali imam osjećaj da prenaglo ide tekućina iz njega. Ima na njemu tri rupice koje izgledaju malo, ali bogme dobro curi iz njih. Druga koju imam je Nuby. Kljun je mekši i što mi se jako sviđa-mora ga se stisnuti desnima da bi išta iz njega curilo. Nekad ga dam mome malenom, pa se on zaigra s njim i usput i nešto popije. Inače baš ne pije puno tekućine pa nam je to za sad super. Kod te kljunašice mi je zamjerka to što mi se čini da je dosta debeo taj kljun… Eto, nadam se da sam barem malo pomogla 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Cure, može mi netko malo pojasniti razliku između duda? Odlučila sam se za NUK i jučer važno došla u mueller i skužila da ima više vrsta… Mislila sam da ima samo podjela po mjesecima, odnosno veličinama. Stajala sam ispred njih i onda vidjela da i ostale imaju nekoliko vrsta, zbunilo me i odustala sam.

    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Hvala Marija

    bobica…mi koristimo NUK silikonske (prozirne),najklasičnije od 0- 6 mj.žute su od latexa,za koje mi je dosta frendica reklo da ih njihovi bebani nisu htjeli,tako da nisam previše filozofirala,uzela ove i mala ih obožava

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Hvala, Nalah!

    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Jel netko vidio ove flašice od MAM-a kod nas

    www.baby-guenstig.de/MAM+Learn+To+Drink+Cup+270+ml.htm

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.