Koje bočice i dudice su najbolje?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Tako i moj cucla moju nadlakticu dok ga nosim. I sakica, kragnicu ako dohvati…reka bi civik gladno dite a on svakih uru ipo satare cicu

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • mirnica2

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ja imam Breastflow bočicu koje se preporučaju kod uvođenja bočice pored dojenja budući da je duda dizajnirana tako da imitira radnju sisanja. Ovdje je članak koji je mene naveo da proučim tu vrstu bočice: http://www.journal.hr/najbolje-bocice-za-bebe-top-10/ [journal.hr]
    Ne znam da li je do bočice ali beba još nije zamijenila dojku sa bočicom, pa mogu reći da je bočica ispunila svoju svrhu. 
    Kupila sam set, pa ukoliko je netko zainteresiran imam 4 potpuno nekorištene bočice…

    mirnica

  • Avatar megi16

    megi16

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Mi imamo od dr.Browns i pre zadovoljni smo. Mali ju je odmah prihvatio i imao je slabije grceve nego sa obicnom od aventa.. :)

  • Avatar ivona1905

    ivona1905

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Bok svima!

    Mi upravo muku mučimo s grčevima i nadutosti, pa me zanima imate li kakvu preporuku za mene, neke preparate, bočice i tome sl.? 
    Problem je što moj mali dosta halapljivo jede i očito se pritom dosta naguta zraka. :( 
    Sav se zgrči i više ne znamo kako mu pomoći :(
    molim vas za savjet.

    Hvala!

  • Audrey2016

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    Megi  jeste li uzeli plasticne ili staklene dr browns bocice? 
    ivona bocice o kojima pricamo su bas posebno napravljena da sprijece grcice i nadutost. Progooglaj….a imas ih uzeti u ljekarnama i on lube na vita shop

  • Biba

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    mirnica2

    Ja imam Breastflow bočicu koje se preporučaju kod uvođenja bočice pored dojenja budući da je duda dizajnirana tako da imitira radnju sisanja. Ovdje je članak koji je mene naveo da proučim tu vrstu bočice:http://www.journal.hr/najbolje-bocice-za-bebe-top-10/ [journal.hr]
    Ne znam da li je do bočice ali beba još nije zamijenila dojku sa bočicom, pa mogu reći da je bočica ispunila svoju svrhu.
    Kupila sam set, pa ukoliko je netko zainteresiran imam 4 potpuno nekorištene bočice…


    Jel jos uvijek imate ove bocice?

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mi imamo Aventove bočice i Babylove dude

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Elsa123

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Dr.browns staklene preodlicne…avent se nije bas pokazao,bolje nuk od plasticnih.

  • Aria

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Mi imamo tomee tippee bocice i super su nam, a dude nukove i jednu tommee tippee

  • Avatar sonjaos

    sonjaos

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi koristimo Tommee Tippe bocice i odlicne su nam. Damica uopce ne pravi razliku izmedu sike i bocice, a i nemamo grceve (ne znam jel to do bocice ili samo imamo srece, al eto :D). Dudu za sada uspjesno izbjegavamo i nadam se da ce tako i ostati.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.