Klomifen

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • miska

Broj poruka: 55

Prijavi adminu

MarinaK

Ajme miska svaka čast, i ja pušim, ali nisam još prestala. Rekla sam kad saznam da sam trudna-prestajem. 🙈
    Tjedan dana danas da sam na dijeti, odrekla sam se svega slatkog i za sada se držim. 💪
    Ovaj mj. nisam osjetila jajnike dok sam pila Klomifene, čekam sad petak i pregled.

Hvala! Ne pusim vec 6mj, ponosna sam na sebe 😊 
    E vidis, cigareta sam se odrekla ali cokolade nikad 😂 Volim jesti da je to cudo jedno. Otkad imam problema sa stitnjacom sva sam otekla u stomaku i debljam se. Samo jako, izdrzi sa dijetom 💪
    Javi u petak sto je bilo kod gin. 🙏

• zzz25

Broj poruka: 13

Prijavi adminu

Pozdrav cure, evo da napisem svoje iskustvo s Klomifenima. Dijagnoza PCOS, MM ok, 4 ciklusa s klomifenom, svaki put ovulacija dva ili tri folikula medutim bezuspjesno…
    Ovaj mjesec inseminacija, uz stimulaciju klomifenom plus stoperica i evo danas popodne raden prvi test za trudnocu i pozitivan:))) 12 DPO 
    Zelim svima puno srece i nadam se da cete svi ostvariti zeljenu trudnocu sto prije :)))

[lilypie.com]

• zzz25

Prijavi adminu

https://m.imgur.com/a/R5t674I [m.imgur.com] Evo testa, jos je blijeda crta jer je raden 12 dpo ito popodne… vjerujem da ce ujutro linija biti jaca :)

[lilypie.com]

• Luna55

Broj poruka: 89

Prijavi adminu

Zzz25 cestitam ti, drago mi je zbog tebe. Meni klomifen nazalost nije pomogao zadnja dva ciklusa iako sam imala dva vodeca folikula😓

• zzz25

Prijavi adminu

Zao mi je Luna… samo ne gubi nadu i vjerujem iskreno da ce svaka zena koja zeli biti majka to i docekati :) 
    Ja sam uvijek mislila pozitivno i evo nakon dvije godine truda i docekala …

[lilypie.com]

• Luna55

Broj poruka: 89

Prijavi adminu

zzz25

Zao mi je Luna… samo ne gubi nadu i vjerujem iskreno da ce svaka zena koja zeli biti majka to i docekati :)

Sigurno je prekrasan osjecaj🤗kakva ti je bila dijagnoza?

• miska

Broj poruka: 55

Prijavi adminu

zzz25

Pozdrav cure, evo da napisem svoje iskustvo s Klomifenima. Dijagnoza PCOS, MM ok, 4 ciklusa s klomifenom, svaki put ovulacija dva ili tri folikula medutim bezuspjesno…
    Ovaj mjesec inseminacija, uz stimulaciju klomifenom plus stoperica i evo danas popodne raden prvi test za trudnocu i pozitivan:))) 12 DPO
    Zelim svima puno srece i nadam se da cete svi ostvariti zeljenu trudnocu sto prije :)))

Cestitam! 🎉

• zzz25

Prijavi adminu

Luna55

zzz25

Sigurno je prekrasan osjecaj🤗kakva ti je bila dijagnoza?

Dijagnoza policisticni jajnici… 

[lilypie.com]

• MarinaK

Broj poruka: 46

Prijavi adminu

zzz25

https://m.imgur.com/a/R5t674I [m.imgur.com]Evo testa, jos je blijeda crta jer je raden 12 dpo ito popodne… vjerujem da ce ujutro linija biti jaca :)

Čestitam 🎊🎉🎈Lijepo je vidjeti pozitivan test 🤗
    Kako izgleda ta inseminacija, kod svog gin. ili u bolnici za humanu reprodukciju? Baš me zanima što mogu dalje ako mi sami Klomifeni ne pomognu..

Ja 34, PCOS/mm 39, uredan spermiogram

janasanja

Broj poruka: 14

Prijavi adminu

Evo i moje iskustvo s Klomifenom. Pila sam 2 mj, moja dg je PCOS i taj mjesec kad sam bila na pregledu kod privat.ginekologa rekao je da nemam ovulaciju, a trebala sam imati taj dan te mi odmah dao Klomifene. Oba mjeseca sam super reagirala ali od trudnoće ništa.. Na kraju otišli na humanu, napravili spermiogram i M dobio dg Asthenozoospermia. Malo je ispalo bzvz što sam ih pila prije nego smo to provjerili, ali eto nitko nas nije uputio drugačije, a ja sam nekako mislila da je sigurno do mene (2god pokušavanja) i pristala na sve bez drugog mišljenja. Zaključak: ne treba uvijek vjerovati da ako plaćamo pregled da ćemo dobiti stručnije mišljenje :) Na humanoj se dr. ljutio što sam pila Klomifene samo tako..ali nije puno komentirao. 

Ja (32): PCOS, Hashimoto
    On (32): bila Asthenozoospermia, popravili smo nalaz! :)
    –> u obradi na humanoj…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.