Kiretaža

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • bubicazubica

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Žao mi je što si to morala prolaziti…ali glavu gore i kad prođu ta tri mj.samo naprijed!!!!

  • bettyboop

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    U jednom trenu sjediš u čekaoni, smiješ se s nepoznatim osobama prepričavajući i razmjenjujući iskustva uvjerena kako je sve u najboljem redu i veseliš se svemu što te čeka puna planova, snova i samo sa jednom željom, da bude zdravo. Par trenutaka kasnije slušaš dr. kako ti govori da srce više ne kuca, po veličini i svim mjerenjima misli da se to dogodilo jutros ili juče. Moliš je da pogleda opet, možda nije dobro vidjela, možda je počelo kucati, možda ne valja ultrazvuk… Bol, neizmjerna bol, šok. U 13 tt, srce moje bebe je prestalo kucati. Primili su me u bolnicu, dali gel za izazivanje kontrakcija i kad je bebica izašla odveli me na kiretažu, na živo tj. dali su mi nešto protiv bolova kroz infuziju ali, ili nije djelovalo ili je bol toliko jaka da ništa ne pomaže. Fizička bol je bila prejaka, ali je ništa naspram boli i praznine koju osjećam u srcu. Tijelo će se oporaviti ali kad će srce? Bila sam sve skupa 4 dana u bolnici a onda sam namolila dr da me pusti doma uz potpis. Imam trogodišnju anđelčicu zbog koje moram biti jaka ali teško je. Boli jer je i ona tužna što neće dobiti seku.

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Ajme betty žao mi je… Zbog prve curke trebaš biti jaka, ali joj trebaš reći i da si tužna i ti. Pa će te ona utješiti.. Do slijedeće prilike. :grli:

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    bettyboop


    U jednom trenu sjediš u čekaoni, smiješ se s nepoznatim osobama prepričavajući i razmjenjujući iskustva uvjerena kako je sve u najboljem redu i veseliš se svemu što te čeka puna planova, snova i samo sa jednom željom, da bude zdravo. Par trenutaka kasnije slušaš dr. kako ti govori da srce više ne kuca, po veličini i svim mjerenjima misli da se to dogodilo jutros ili juče. Moliš je da pogleda opet, možda nije dobro vidjela, možda je počelo kucati, možda ne valja ultrazvuk… Bol, neizmjerna bol, šok. U 13 tt, srce moje bebe je prestalo kucati. Primili su me u bolnicu, dali gel za izazivanje kontrakcija i kad je bebica izašla odveli me na kiretažu, na živo tj. dali su mi nešto protiv bolova kroz infuziju ali, ili nije djelovalo ili je bol toliko jaka da ništa ne pomaže. Fizička bol je bila prejaka, ali je ništa naspram boli i praznine koju osjećam u srcu. Tijelo će se oporaviti ali kad će srce? Bila sam sve skupa 4 dana u bolnici a onda sam namolila dr da me pusti doma uz potpis. Imam trogodišnju anđelčicu zbog koje moram biti jaka ali teško je. Boli jer je i ona tužna što neće dobiti seku.

    Suza suzu goni… Strasno mi je zao! Budi jaka za curku koju imas. :-*

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    uzasno mi je zao, ne znam sto bi rekla osim da budes jaka i da izdrzis sve to. ne moze se nista tu pametno reci, ali uz tebe sam i evo suze su mi potekle dok sam citala. veliki zagrljaj ti saljem

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ajme tako mi je jako žao… 
    Pročitala sam tvoj post 2 puta i evo ni sad ne znam kako bih pronašla utješne riječi jer samo mogu zamisliti koliko je to teško. Ostani jaka draga bettyboop! Puno pusa i zagrljaja ti šaljem!

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    ne mogu ni zamisliti….budi jaka…

  • bettyboop

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Od vam hvala drage moje. Niste niti svjesne kako mi utješno zvuče vaše riječi i kako je olakšavajuće podjeliti tugu. I muž i ja smo skoro u 40-ima i ova trudnoća nam je nekako bila kao zadnja šansa za još jednu bebicu, ne mislim da smo stari ali realnost kaže da su nam šanse svedene na minimum. On koji inače nikad ne pravi dugoročne planove sad je počeo, super, za Božić ste već doma(09.12. termin), pa do ljeta ovo, pa jaslice, pa vrtić… Bilo ga je tako slatko gledati… Malenoj smo mislili reći malo kasnije ali bili smo toliko sretni da nismo izdržali… Svakoj mami je svoje dijete posebno ali mene je moja raspametila. Nisam niti sanjala da će biti toliko sretna i oduševljena. Samo me mazila po trbuhu i govorila da čuvam njenu seku( braco nije dolazio u obzir). Baš nam se, nekako, svijet raspao. Reći njoj bilo je najteže. Rekla sam joj da je beba bila bolesna i da više nije mogla rasti u maminom trbuhu i da je doktori nisu mogli izlječiti. Pa zašto joj nisu stavili cjevčicu, pita me( kad je bila na infuziji rekli smo joj da će joj to pomoći da ozdravi). Mislila sam da ću se raspasti od pokušaja da se ne slomim pred njom. Par trenutaka kasnije mi je rekla: mama, ma nema veze može biti i braco,neću se ljutiti. Bože dragi.  Spomene bebicu svaki dan ali hvala Bogu što djeca, ipak, lakše podnose neke stvari. Oprostite što sam se raspisala, malena je sad u vrtiću i dajem si oduška u boli i suzama. Skupljam snagu da kad dođe doma budem nasmijana i vesela mamica koja smireno odgovara na bezbroj pitanja. Ne samo da mi je utjeha, ona je moja snaga, volja  i moj pokretač ali gubitak bebice boli, jako boli.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    bettyboop jako mi je zao zbog tvog slucaja,ali eto drzim figice da ipak dobijete jos jednog malog andjela…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    betty, još jednom jako mi je žao zbog svega što se dogodilo i zbog svega što sada kao posljedicu toga prolaziš teške trenutke. Curica će pomoći da prebrodiš ovo teško razdoblje, a sve to može biti i pouka da sa suprugom napraviš zajedničke dugoročne planove… Pa makar oni nažalost ne uključuju vašu bebicu. 
    Još jednom, ostani jaka, i drži se!

    Krešimir 19.08.2014. <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.