Kiretaža

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Hej dame moje drage! Ja se javljam! :) joj draga moja andydea… Ja se tebe sjetim također svaki dan. Uhvatila me prije par dana, takva tuga. Kad sam gledala tajne. Dragi me nije mogao smirit. :( da, da dobili smo zeleno svijetlo.. Al' nisam spremna! A, ni dragi također, prva trudnoća i odmah gubitak djeteta. Ja se neusudim, teško mi je kao da je jučer bilo. Evo meni je i druga menstruacija došla ko sat točna, i trajala i sve. Da pokucam, ti mi obavezno javi kaj je bilo 6.2. Nemoj me opet patit mj. dana da razmišljam jel sve uredu s tobom i kaj se dešava. Da, da točno.. Ja bi sad bila u 7.mj. S trbuhom do zubi, a di sam sad.. Bez trbuha, bez bebe.. Bez svog srca. :( A, nema povratka.. Da krenemo iz početka.. I da za 2.mj rodim.. Teško je!! Ljubi svoju dječicu u moje ime.. :*  ej.. danas sam baš digla nalaz štitnjače i uredu je sve.. Bar po njihovim parametrima :
    TSH 2,44 (0,27 - 4,20)
    FT3  5,6 ( 3,1 - 6,8)
    FT4  13,4 (12,0 - 22,00)
    Ljubim te andydea.. A, vi ostale moje dame.. Držite se i čuvajte, jače smo skupa!! :*

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Andydea2

    Andydea2

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Miss Miu, evo javljam se draga…odličan ti je nalaz..bravooo ! Znam kako ti je…i ja si zamišljam ljeto sa još jednim smotuljkom,ali ništa od toga…Bila sam kod ginekologice danas i pregledala me i na utz i radila papu. Na utz je sve savršeno,zdrava sam i sve se potpuno očistilo. Još uvijek ne mogu vjerovati da sam uspjela u tim tjednima sama bez ikakvih ljekova ?! Dobila sam zeleno svijetlo,ali me je pitala dali sam spremna na to ako se opet desi? Rekla sam joj da ne razmišljam o tome..ali da NE nisam spremna ponovno to proći…ne više ! Mi smo krenuli ,jer želimo još jednu ribicu…a naš mali anđeo će nas čuvati..Molim te skupi hrabrosti i ne čekaj još dugo,život ide ! Moraš biti jaka i reći sama sebi neće više biti isto,uspjet ću ja to…ja sam jaka žena ! Tih 9.mj. je nešto poput sna,a kad dobiješ svoje zlato na prsa…najljepši trenutak u životu…Bori se za njega..ja sam tu uz tebe i evo dok ti pišem suze mi idu niz lice..ali znam da ćemo jednog dana sjediti jedna kraj druge i imati naše smotuljke,a naši anđeli će nas gledati..Do tog trenutka moramo ostati jake i ne gubiti volju !
    Pusa pišem ti !

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Dragaaa :) ..
    Evo i mene opet, divna si i draga kao osoba.. Nadam se da ćemo se nekada i upoznati!! Zaista sam sretna što je kod tebe sve uredu i šta si dobila zeleno svijetlo!! Ja sam jaka žena uz tebe i tvoju podršku, drugačije sam slomljena. To me stvarno, diže! I pomaže! Sretna sam što sam te upoznala i što smo se tako jako povrzale. Iskreno, i meni su također krenule suze i sva sam se naježila.. Hvala ti na svemu, sretan je tvoj muž, djeca.. Što te imaju! :) Naši anđeli nas gledaju i čuvaju.. A, oni će zauvijek ostati u našim srcima i mislima!! <3 pišem ti, i mislima sam uz tebe da ti bude lakše!! :* Puse do idućeg puta!! 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Andydea2

    Andydea2

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Evo me..tako bih ti rado poslala da pročitaš jedno pismo..to pismo sam napisala svome sinu još dok je bio u trbuhu…i žao mi je da ne mogu !..
    I mene je nekada strah ponovno o tome razmišljati i prolaziti i znam da neke na mome mjestu nebi više ni pomišljale,a ja si tako želim još jedno blago..Hvala ti na lijepim riječima..i ti si meni nekako odmah prirasla srcu. Voljela bi toliko toga znati o tebi…uf da barem ovo nije sve tako javno i da i ovdje imamo neki inbox…hehe..
    Stalno sam u kontaktu sa mamama i bebama i jedostavno ne mogu ne pomisliti o događaju koji mi se dogodio..Pokušavam negdje to sve potisnuti,ali eto ne ide! Tako da se trudim barem izvana ostati jaka žena,a iznutra se borim kako mogu.
    Samo te molim ne odustaj i budi pozitivna…Želim da zajedno budemo trbušaste…da se slikamo tu za Klokanicu i za 9mj. sa veseljem napišemo priče…
    Otvorila sam temu na zatrudnjivanju..ne želim biti sama,želim da mi se pridružiš..tema je : Tko sve odbrojava.tako nešto..haha sad sam i zaboravila naslov…
    Uz tebe sam i ne idem nikud..samo kreni..evo za početak izračunaj kad su plodni dani…i ne misli o prošlosti,opusti se…jedostavno kreni odpočetka,živi život !

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Draga moja. :) Voljela bi i ja to pismo pročitati, i znam da je divno. I da ga možda nisi pročitala svome sinu, kako si i zamislila. Ali vjeruj mi ono to zna, on to vidi, čuje.. Da, ga i sad pročitaš. Vjerujem da nas naši mali slatki anđeli, gledaju gore s nema.. Pružaju nam nadu, guraju nas naprijed. Jer znaju koliko nam je teško, koliko patimo.. I koliko bi voljeli imati to malo klupko. Sada kada ti ovo pišem dođe mi jako teško, sjetim se da .. da, bi sada spremala namještaj za sobicu, torbu za rodilište od nestrpljenja, i da mi čekala s ne strpljenjem taj 20.4. ako se moja princeza ne bi požurila.. znali smo kako će se i zvat. Mia.. Zato se tu i zovem Miss_Miu.. Moja mala princeza! Eh, da .. to je najgore.. biti u društvu trudnica, mama.. A, ja sam se trebala za godinu dana odazivati na riječ mama. Trebala sam biti najbolja mama na svijetu, ali ipak ništa neće biti od toga. :( Žalosno je to čuti, i proći na svojoj koži, ti me jedina razumiješ kako je to. Hvala ti na tome! I još bezbroj hvala, što me saslušaš.. i daješ mi savjete i tu podršku koja meni puno znači. Jako si draga i pozitivna osoba.. Trbušasta moja … :) ja se nadam da to bude uskoro. Ja idem 3.3. na ginekološki pregled.. one sve briseve izvadit, papu i to.. Da budem spremna ako se dogodi.. pošto ne koristimo nikakvu zaštitu. A, kontracepcijske ne želim piti. Dođem ti ja u temu .. I da , riskirati ću .. I ostaviti ću ti tu mail: ana.saric164@gmail.com Ipak je to jače od mene,moramo se puno češće čuti.. Hvala ti i ja sam uz tebe draga.. duša moja! 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Andydea2

    Andydea2

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Miss…javim ti see obavezno sutra…i da ne želim te više na ovoj tužnoj temi..gotovo..zatvaramo stranicu tuge…A za pismo si me krivo shvatila…to je bilo napisano za mog sina koji sada ima 18 mj. i tu je kraj mene :) samo sam željela da ga pročitaš…a za mog anđela-nekako osječam da je bila curica…tvoja bi bila Mia,a naša Maria (naglask na talijanski)…javim ti se sutra na mail…pusa

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Može, čekam mail :) aa teško mi je, ne znam iskreno kako bi se nosila sa tim da sam trudna.. strah prevladava.. jučer mi je i suza krenula iz oka kad smo ručali, dragi i ja, i također moja mama.. Jer su me zezali da sam trudna..a, onda sam otvorila 10000 pitanja.. da'l će bit sve ok. I još mnoštvo drugih pitanja.. Aha,aha … aa, oprosti.. nisam te razumjela nije bilo namjerno!! Mi smo odmah u 16.tj saznali da je cura.. aaa kak lijepo… može, može draga.. puse ostavljam velike :**

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • bubicazubica

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Moja situacija je bila ista kao i tvoja -potpuno…u 9 ttj.morala sam na kiretažu…a mjesec dana poslije na još jednu…za poludit..nije dosta što sam morala proživljavati noćnu moru,jer ipak imam malo i koju godinu više..i bila mi je prva trudnoća koju sam jako željela..već sam to morala dva puta proživljavati…
    Žao mi je što si to morala proći,…i nadam se da je sad sve u redu,da i emocionalno oporavljena i da ideš,kao i ja hrabro u nove pobjede!!!!!!
    p.s. tek sam počela čitati ovu temu,i otvorila tvoj post,nisam ni pročitala nastavak,tako da znam da je vremensko razdoblje od tvojeg tadašnjeg posta do ovog mojeg-jako dugo:)
    ..također želim svim dragim ženama koje su prošle sve to,ohrabriti ih da ne odustaju..jer mi možemo i želimo,i biti ćemo ponovo trudni!!

  • Avatar Mala77777

    Mala77777

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    I ja sam prosli tjedan bila na kiretazi,missed ab,7 tt. Svijet nam se srušio!Lagano krvarenje poslje toga,nista strasno(uspavali su me) i jedva cekam da prođu ova 2,3 mjeseca da mm i ja možemo ponovo na posao!! Samo hrabro žene!

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ajoj, tako mi je žao…  
    Samo polako, hrabro, bit će sve u redu drugi put!

    Krešimir 19.08.2014. <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.