Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Bellaru zasto si opet isla na ogtt kad vec otprije znas? Mene nitko ne salje opet samo reguliram prehranom, mislim da nema tu druge pomoci nego apstinirat od te glukoze u prehrani odnosno od secera i bijelog brasna… je li ti beba na uzv uvijek u mjerama? Meni je cak i manja pa je doktor rekao da se ne zamaram toliko ako nekad bude oko 7 2 sata nakon jela, ali da to ne smije bit cesto

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Jer mi rekao ginic da drzim dijetu i vadim opet za 3-4 tj. U pon idem kod ove privatno na kontrolu pa cu vidit sta ce ona reci. Ugl na vuk vrhovec i dalje ne zelim ic. Soc ginic mi sad napisao da posto ne zelim ic na VV da dalje drzim dijetu. I ok i tako se bolje osjecam kad ne zderem ko svinja. Ja kad sebi mjerim sama taj secer je ok. 

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 445

    Prijavi adminu

    bellaru

    Moana

    Zvučim kao TV-reklamna prodaja 😂

    Ukoliko samo danas kupite dvije kutije vitamina , na poklon dobivate kremu za hemeroide sasvim besplatno!

    Ja sam pak dobila info da se tokom trudnoce pije prebiotik a koji mj prije poroda se krece sa probiotikom.

    Moj secer…nesretni moj secer
    4.5
    7.5
    11.6😮‍💨
    Vadila sam crp i se, crp mi se ful spustio na 4.1 al mi sedimentacija na 41.
    Sad me zanima sta ce mi ginic rec na nalaz ogtt. Najradije mu ga nebi ni slala🤦🏻‍♀️


    Vidiš ti to… Meni nitko nije spomenuo da uzmem probiotike. Ni moja dr., ni u TA. Hm… Eto sad ću pak to čitati… 

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕
    27.1. (7+1) imamo 💓
    terapija Clexane
    25.2. (11+1) mini anomaly ✔ CRL 4.42 cm
    Nifty ✔ Stiže nam cura 💟
    26.4. big anomaly ✔
    9/22 beba V 👶❤️

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Bellaru i meni je vecinom ok ali zna biti oki 7 kad je rucak obilniji.. ma opce mi nema smisla sto idem na VV, doslovno samo procitam kako sam ja sama sebi izmjerila secer i ona mi na temelju tog napise nalaz a ja ref vrijednosti znam i sama.
    Granger ja pijem omni biotic probiotic i planiram nastaviti davati bebi. Doktor isto nije sam preporucio.. nego sam pitala. Imam osjecaj da smi bas prepustene same sebi oko tog djela s dodacima i vitaminima.

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Ja cu sad krenut sa probiotikom lagano.  Nisam pila prebiotik.  Uzela sam onaj VIP  vitality synbiotic premium. On je navodno top. 

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Ovako..moje vidjenje svega toga..danas  sva neka novija istrazivanja se svode na propusnost crijeva( leaky gut)  i ispada da sve bolesti krecu od crijeva. Ono sta mi od hrane unosimo u sebe ide i u bebu. Kasnije i dojenjem jel…i sve bi trebalo krenuti od toga da zaljecimo crijeva ali da bi ih skroz zaljecili morao bi bit na dijeti tipa anticandida gdjee ne unosis nikskve secere, guten, kazein. I povratit prirodnu floru crijeva koju postizes probiotikom i zdravom prehranom.  Danasnja istrazivanja kazu da lijecenje svake bolesti krece od izljecenja crijeva. Znaci ako su tvoja crijeva zdrava bit ce i od bebe. Tipa od sestre blizanci su sa g dsna imali uzasne nalaze stolice a samo su dojeni bili. Naravno ako ti trpas u sebe sranja i popijes probiotik jednom dnevno nisi nista napravila sa tim. Ukratko je ovo moje laicko objasnjenje kako sam ja to shvatila😄 

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    A jel tko probao onu medela calma flasicu?

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Dobro si to objasila! Nisam.. ja razmisljam probat ipak i dr brown, vidim da ce sad bit dostupne na webu vitashop

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Dokazano je da probiotici od pocetka trudnoce smanjuju mogucnost prijevremenog poroda, malu porodajnu tezinu, manja je mogucnost na gestacijski dbt, a po novijim istrazivanjima navodno i pomazu kod dojenackih grceva kao i smanjivanje alergija kod beba (posebno onih koji su na AD) 
    Al svejedno ih ne uzimam, tu i tamo popijem b aktiv i to je to 🤦🏽‍♀️
    Kako je Bellaru rekla badava svi probiotici svijeta ako jedes smece a ljudi moji mi svi jedemo smece, na godisnjoj razini pojedemo toliko mikroplastike da je to prestrasno postalo..nikad nije bilo toliko kronicnih crijevnih bolesti ko sad a bit ce je samo jos vise

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Aries5

    Dokazano je da probiotici od pocetka trudnoce smanjuju mogucnost prijevremenog poroda, malu porodajnu tezinu, manja je mogucnost na gestacijski dbt, a po novijim istrazivanjima navodno i pomazu kod dojenackih grceva kao i smanjivanje alergija kod beba (posebno onih koji su na AD)
    Al svejedno ih ne uzimam, tu i tamo popijem b aktiv i to je to 🤦🏽‍♀️
    Kako je Bellaru rekla badava svi probiotici svijeta ako jedes smece a ljudi moji mi svi jedemo smece, na godisnjoj razini pojedemo toliko mikroplastike da je to prestrasno postalo..nikad nije bilo toliko kronicnih crijevnih bolesti ko sad a bit ce je samo jos vise


    Ej ja od kad citam deklaracije na ambalazama zlo mi je. Nema tog bio i eko. To vise ne postoji. Tko vjeruje u to zivi u zabludi. 
    Tko vjeruje u domaca jaja babe barice sa sela i to je zabluda jer baba daje kemiju da koka nese svaki dan da  bi ti vise prodala..mogla bi tri dana o tome pricat🙈  nedavno je svekrva mom malom kupila one zvake..znate one u boji okrugle pakirane ko u tubu tj duguljastu ambalazu pa vadis jednu po jednu sta smo mi ko klinci tamanili? Idem ja citat sastav a jedan od sastojaka ja tvar za sjaj. Ne znam  dal zelim uopce znat sta je to🤦🏻‍♀️ 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.