Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • jedna1

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    E i da, još jedan argument za plan poroda je da se bojim da će kroz mj dana na veliko počet sr… S tom prokletom koronom i da će krajem 8 mj već bit zabranjena pratnja i ko će onda pričati za mene? 🤔
    Naravno da ne mogu ja doslovno isplanirati svoj porod i rijetko kad išta u životu ide točno po planu, zato ponavljam to su moje želje koje bih voljela da ispoštuju ako mogu (a na stranicama sv.duha se hvale u opisu rodilišta da pokušavaju max ispoštovati želje rodilja i sami npr. spominju da se trude racionalno i samo opravdano davati drip - a čim to imaju poriv staviti u kratki opis rodilišta znači da su x puta to napravili neopravdano).

  • jedna1

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    bellaru

    Pa to sta je netko dr ne znaci da zna najbolje. Rijetko koji dr ce ti se uopce posvetit kako spada. Doktori pogotovo starija garda tjeraju samo tu klasicnu medicinu i ne vide nista vam tog i forsaju gluposti kao onkologija da se izmedju kemo jede iskljucivo cesnjak i slanina i da se prehrana ne mijenja. I danas je jako tesko zivjeti skroz zdravo. Jer kako je netko napisao i zemlja vise ne valja za sadnju il susjed prska svoje a tebi vjetar nanese. I moze se otic u tolku dubinu toga da od kud je sjeme doslo koje sadis i cime je tretirano. Jedino preseliti na vrh velebita i sve svoje uzgajat i proizvodit. Btw kao nije zdravo ni svaki dan se tusirat pa se svi tusiramo svaki dan😄


    Čak i na vrhu Velebita će ti pasti kisela kiša 😁

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    jedna1

    bellaru

    Pa to sta je netko dr ne znaci da zna najbolje. Rijetko koji dr ce ti se uopce posvetit kako spada. Doktori pogotovo starija garda tjeraju samo tu klasicnu medicinu i ne vide nista vam tog i forsaju gluposti kao onkologija da se izmedju kemo jede iskljucivo cesnjak i slanina i da se prehrana ne mijenja. I danas je jako tesko zivjeti skroz zdravo. Jer kako je netko napisao i zemlja vise ne valja za sadnju il susjed prska svoje a tebi vjetar nanese. I moze se otic u tolku dubinu toga da od kud je sjeme doslo koje sadis i cime je tretirano. Jedino preseliti na vrh velebita i sve svoje uzgajat i proizvodit. Btw kao nije zdravo ni svaki dan se tusirat pa se svi tusiramo svaki dan😄

    Čak i na vrhu Velebita će ti pasti kisela kiša 😁


    E jbg neka me onda tu gdje jesam😄 

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Preselit u gustu šumu, posadit marihuanu i pusit svaki dan da me boli uho za sve😄

  • jedna1

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    Pitanje za iskusne rodilje - zašto svi na popisu za bolnicu imaju žilet? Jel to u slučaju ako ne stignem sama pa će me oni brijati dole pa nek je bar sa mojim žiletom ili je to da imam uredne pazuhe i noge? Jer iz ovog 2. razl ga neću nositi a ako je ovo prvo onda bi ga ipak ubacila…iako ja bikini zonu rješavam kremom za depil jer mi od žileta izbiju prištići i sve se upali. I ako ću imati dovoljno vremena jel postoji neki razlog da nw bi smjela depilirati kremom par sati prije poroda. Jer od kreme ostane malo neki kemijski miris i to…

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Ja ga nisam nosila. Ne znam tocno za sta bi bio. Koliko znam oni te ostruzu tamo🤷‍♀️a sad da cu se u ta tri-5 dana brijat ispod ruke i necu

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ma plannporoda je ok sastaviti da se upoznaš sa pojmovima i mogućnostima ili ako se tako osjećaš bolje. Al kao uputa osoblju ne služi i osoblje to nekad shvati kao napad. U principu je novotarija koja nema vele smisla osim za to da se samoinformiraš. Jer nitko neće stavit da želim drip ili da želim epizotomiju…ne želim ali ako mora bit bit će, a to vridi rekla ja ili ne!
    Otvaranje venskog puta, to mi je babica sasvim smisleno objasnila i onda sam skopčala da ok volila bi da mi se kaže što se radi i da me se pita (većinom je) ali svakako pristajem na sve što će mene i bebu održat na životu.
    Polemike možemo vodit do prekosutra i svi imamo svoja mišljenja i stavove i to je uredu! Vidit ćete nas tek kad rodimo….ola laaa 🙃

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    jedna1

    Pitanje za iskusne rodilje - zašto svi na popisu za bolnicu imaju žilet? Jel to u slučaju ako ne stignem sama pa će me oni brijati dole pa nek je bar sa mojim žiletom ili je to da imam uredne pazuhe i noge? Jer iz ovog 2. razl ga neću nositi a ako je ovo prvo onda bi ga ipak ubacila…iako ja bikini zonu rješavam kremom za depil jer mi od žileta izbiju prištići i sve se upali. I ako ću imati dovoljno vremena jel postoji neki razlog da nw bi smjela depilirati kremom par sati prije poroda. Jer od kreme ostane malo neki kemijski miris i to…

    AAA ja se brijem ispod pazuha, u 3 dana to već bude dlačica a počne onaj hormonski smrad pa bude manje smrada ako se obrijem. Uglavnom za ispod ruke.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Ja sam se sad sama jos obrijala i vise necu moci nema sanse, bas sam se namucila.. jel vi jos uspjevate same? Mislim da cu morat na depilaciju. Htjela bi sama to rijesit da me ne moraju sestre tamo jer mi to zvuci uzas🤣

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Ja sam vec dva put odgadjala depilaciju, rekla sam mm da ce me.morat depilirat. Brazilku🙈 valjda cu prezivit, a valjda ce i on preživit😄

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.